Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка1. Дайте визначення поняттю

Скачати 90.63 Kb.

1. Дайте визначення поняттю
Скачати 90.63 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації12.05.2017
Розмір90.63 Kb.
  1   2


Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

1. Дайте визначення поняттю «сервер».

це службовий комп'ютер у локальній чи глобальній мережі, що забезпечує функціонування мережі, всі або частину її функцій.2. Дайте визначення поняттю «мережевий адаптер».

Мережева плата (мережева карта, мережевий адаптер, Ethernet) — адаптер, NIC (англ. network interface card) — периферійний пристрій, що дозволяє комп'ютеру взаємодіяти з іншими пристроями мережі.

Глоба́льна мере́жа - англ. Wide Area Network,(WAN)- комп'ютерна мережа, що охоплює величезні території (тобто будь-яка мережа, чиї комунікації поєднують цілі мегаполіси, області або навіть держави і містять у собі десятки, сотні а то і мільйони комп'ютерів).
Перифері́йний при́стрій - частина технічного забезпечення, конструктивно відокремлена від головного блоку обчислювальної системи.3. Назвіть типи мережевих адаптерів.
Мережева плата, також відома як мережева карта, мережевий адаптер, Ethernet-адаптер, NIC (англ. network interface card) - периферійний пристрій, що дозволяє комп'ютеру взаємодіяти з іншими пристроями мережі.

За конструктивною реалізацією мережеві плати поділяються на:На 10-мегабітних мережевих платах для підключення до локальної мережі використовуються 4 типи роз'ємів:

  • 8P8C для витої пари;

  • BNC-коннектор для тонкого коаксіального кабелю;

  • 15-контактний роз'єм AUI трансівера для товстого коаксіального кабелю.
    Материнська плата Матери́нська пла́та, систе́мна пла́та, ба́зова пла́та (англ. motherboard), відома також як головна плата (mainboard) - плата, на якій містяться основні компоненти комп'ютера, що забезпечують логіку. Плата є основою не лише персонального комп'ютера, а також смартфонів, гральних консолей.
    Коаксіальний кабель Коаксіа́льний ка́бель (від лат. со - «сумісно» та axis - «вісь») - електричний кабель із співвісними провідниками.


  • Оптичний роз'єм ( en: 10BASE-FL та інші стандарти 10 Мбіт Ethernet)

Ці роз'єми можуть бути присутніми в різних комбінаціях, іноді навіть всі три відразу, але в будь-який даний момент працює тільки один з них.

На 100-мегабітних платах встановлюють або роз'єм для витої пари (8P8C, помилково званий RJ-45 [1]), або оптичний роз'єм (SC, ST, MIC [2]).

Поряд з роз'ємом для витої пари встановлюють один або кілька інформаційних світлодіодів, що повідомляють про наявність підключення і передачі інформації.

Однією з перших масових мережевих карт стала серія NE1000/NE2000 фірми Novell з роз'ємом BNC.

Комуніка́ція (від лат. communicatio - єдність, передача, з'єднання, повідомлення, пов'язаного з дієсловом лат. communico - роблю спільним, повідомляю, з'єдную, похідним від лат. communis - спільний) - це процес обміну інформацією (фактами, ідеями, поглядами, емоціями тощо) між двома або більше особами, спілкування за допомогою вербальних і невербальних засобів із метою передавання та одержання інформації.
Ethernet (/ˈiːθənɛt/, від лат. aether -> англ. ether (ефір) та network (мережа)) - найпопулярніший протокол кабельних комп'ютерних мереж, що працює на фізичному та канальному рівні мережевої моделі OSI.


  1   2


Скачати 90.63 Kb.

  • 2. Дайте визначення поняттю «мережевий адаптер».
  • 3. Назвіть типи мережевих адаптерів