Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка1. Основні положення та визначення наведені в Правилах Акції: Офіційними Правилами кампанії «Вдалий рік. Зима»

Скачати 92.21 Kb.

1. Основні положення та визначення наведені в Правилах Акції: Офіційними Правилами кампанії «Вдалий рік. Зима»
Скачати 92.21 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації09.04.2017
Розмір92.21 Kb.
  1   2

Офіційні правила кампанії «Вдалий рік. Зима»

для зарплатних карток Debit MasterCard®, Gold MasterCard®, Platinum MasterCard® та карток Домовичок від АБ «УКРГАЗБАНК», підключених до MasterCard Rewards
1. Основні положення та визначення наведені в Правилах Акції:

1.1. Офіційними Правилами кампанії «Вдалий рік. Зима» для зарплатних карток Debit MasterCard®, Gold MasterCard®, Platinum MasterCard® та карток Домовичок від АБ «УКРГАЗБАНК», підключених до MasterCard Rewards (далі – Правила) визначається порядок та умови проведення кампанії «Вдалий рік. Зима» для зарплатних карток Debit MasterCard®, Gold MasterCard®, Platinum MasterCard® та карток Домовичок від АБ «УКРГАЗБАНК» (далі – Акція).

1.2. Замовником Акції є ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК» (далі – Замовник).

Акціонерний банк - кредитна установа, що є об'єднанням на підставі угоди коштів фізичних і юридичних осіб (у тому числі іноземних) з метою спільної господарської діяльності та одержання прибутку.

Банк Ба́нк (від італ. banco - лавка або стіл) - кредитно-фінансова установа, яка здійснює грошові розрахунки, акумулює грошові кошти та інші цінності, надає кредити та здійснює інші послуги за фінансовими операціями.

Адреса: 01030 Київ, вул. Богдана Хмельницького 16-22.1.3. Виконавцем Акції є ТОВ «АЙСМАРТ» (далі – Виконавець). Адреса місцезнаходження Виконавця: 04070 Україна, м. Київ, вул. Димитрова, 5.

1.4. Партнером Акції є компанія «МастерКард Юроп спрл» (далі – Партнер), зареєстрована в Бельгії за адресою: 198A, Шосе де Тервурен, 1410 Ватерлоо, через своє Представництво в Україні, код ЄДРПОУ 26600463, розташоване за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 17/52, поверх 4А, офіс 404

1.5. Для проведення Акції Замовник, Партнер та/або Виконавець мають право залучати третіх осіб.

1.6. Основні визначення:

1.6.1. «Бали» - бали, які Учасники Бонусної програми накопичують в рамках її проведення, та за відповідну кількість яких мають змогу придбати одну чи більше одиниць Акційної продукції.

1.6.2. «Сайт Акції» – Інтернет-сайт Акції за адресою: http://www.ukrgasbank.com/mrs/, http://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/domovychok/

1.6.3. «Бонусна Програма», «Програма» – програма лояльності на основі балів, що нараховуються за розрахунки Карткою Учасника, організована MasterCard, в якій Учасники зареєструвалися шляхом надання згоди на участь в Програмі.

1.6.4. «Каталог винагород» - каталог, що містить перелік Винагород, доступних за Програмою, доступ до яких відбувається через сайт Програми за адресою: http://www.ukrgasbank.com/mrs/, http://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/domovychok/

1.6.5. «Реєстраційна анкета» – реєстраційна анкета на участь у Програмі.

1.6.6. «Учасник Бонусної програми» (надалі – Учасник Акції) – держатель зарплатних карткок Debit MasterCard®, Gold MasterCard®, Platinum MasterCard® та картки Домовичок від АБ «УКРГАЗБАНКу» (надалі - Картка), зареєстрований для участі в Бонусній Програмі Замовника на підставі своєї згоди.
2. Період проведення Акції:

2.1. Загальний термін проведення Акції 1 грудня 2016 року по 31 грудня 2016 року (надалі – «Строк проведення Акції», «Період Акції» або «Тривалість Акції»).

2.2. Акція проводиться в 2 (два) етапи (надалі – «Етапи Акції»):

2.2.1. З 01 грудня 2016 року по 24 грудня 2016 року включно (надалі – Етап №1);

2.2.2. З 25 грудня 2016 року по 31 грудня 2016 року включно (надалі – Етап №2);

2.3. Акція діє на всій території України за виключенням території проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей) (надалі – «Територія Акції»).

Автоно́мна Республі́ка Крим (крим. Qırım Muhtar Cumhuriyeti, рос. Автономная Республика Крым) - адміністративна одиниця на півдні України, розташована на Кримському півострові між 44°23' і 46°15' північної широти та між 32°29’ і 36°39’ східної довготи.

Територія України Терито́рія України - суша, води, надра і повітряний простір, що знаходяться в межах державного кордону України.

Севасто́поль (крим. Aqyar, рос. Севастополь, у 1783–1784 та 1797–1826 роках - Ахтіар, старогрецьке Херсонес, давньоруське Корсунь) - портове місто в Україні. Місто зі спеціальним статусом, розташоване на південному заході Кримського півострова, на узбережжі численних (понад 30) бухт Чорного моря, найголовніша та найбільша з яких - Севастопольська, де розташовані головна база для військово-морських флотів та крупні порти. Із заходу та півдня омивається водами Чорного моря. На території регіону беруть початок усі три пасма Кримських гір (Зовнішнє, Внутрішнє та Головне). Один із 27 адміністративних регіонів України. З березня 2014 року місто фактично знаходиться під російською окупацією, що практично підтверджує Резолюція Генеральної Асамблеї ООН про підтримку територіальної цілісності України.


  1   2


Скачати 92.21 Kb.

  • та карток Домовичок від АБ «УКРГАЗБАНК»
  • 1.6.3. «Бонусна Програма», «Програма»
  • 1.6.4. «Каталог винагород»
  • 1.6.5. «Реєстраційна анкета»
  • 2. Період проведення Акції: 2.1.