Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка1 Складено перелік об’єктів, що потребують відновлювальних робіт

Скачати 176.47 Kb.

1 Складено перелік об’єктів, що потребують відновлювальних робіт
Скачати 176.47 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації28.05.2017
Розмір176.47 Kb.
  1   2

Інфраструктурні проекти

1. У галузі дорожньо-транспортного господарства

1.1. Складено перелік об’єктів, що потребують відновлювальних робіт (за результатами обстежень автодоріг Службою автомобільних доріг у Донецький області), згідно якого:

- обсяг руйнувань автомобільних доріг загального користування на територіях, підконтрольних українській владі, становить 1099,5 км;

Автомобі́льна доро́га, також шосе - частина території, в тому числі в населеному пункті, призначена для руху транспортних засобів і пішоходів, з усіма розташованими на ній спорудами (мостами, шляхопроводами, естакадами, надземними і підземними пішохідними переходами) та засобами організації дорожнього руху, і обмежена по ширині зовнішнім краєм тротуарів чи краєм смуги відводу, яка забезпечує внутрішньодержавні та міжнародні перевезення пасажирів і вантажів, з'єднує населені пункти та окремі об'єкти і є складовою частиною єдиної транспортної системи держави. Цей термін включає також спеціально побудовані тимчасові дороги, крім довільно накатаних доріг (колій).

Шлях - широка, велика дорога, призначена для їзди, путь між двома точками, місце, простір, яким відбувається пересування, сполучення.

- зруйновано 9 одиниць мостів та шляхопроводів на суму 214,8 млн.грн.

1.2. Відновлено об’єктів дорожньо-транспортного господарства:

- залізничний міст через р. Кальчик на 1260му км залізничного перегону «Сартана - Маріуполь», що забезпечує роботу маріупольських металургійних комбінатів та здійснення регулярних пасажирських перевезень в даному напрямку;

Залізничний перегон - частина залізничної лінії, між суміжними роздільними пунктами. Роздільними пунктами можуть бути: станції, роз'їзди, обгінні пункти.- триває капітальний ремонт аварійного мосту через р. Жеребець у Краснолиманському районі (за рахунок коштів обласного бюджету);

- завершується середній поточний ремонт аварійної ділянки автомобільної дороги «Успенівка – Трудове» у Мар’їнському районі;

- виконано поточний ремонт водопропускної труби на ділянці автомобільної дороги у Волноваському районі.

Лима́нський райо́н - адміністративно-територіальна одиниця на півночі Донецької області. Районний центр - Лиман.

Капіта́льний ремо́нт або ка́премонт (рос. капитальный ремонт; англ. overhaul; нім. Generalreparatur f, Generalüberholung f) - ремонт, що виконується для відновлення справності та повного або близького до повного ресурсу виробу з заміною або відновленням будь-яких його частин, включаючи базові.

Ремонт - процес зміни, відновлення, покращення будь-чого, доведення об'єкта до початкових характеристик (не слід плутати з реставрацією).

Волнова́ський райо́н - адміністративно-територіальна одиниця у степовій зоні на південному заході Донецької області. Районний центр - місто Волноваха. Населення становить 83 812 осіб (на 1.08.2013). Площа - 2549 км².1.3. Для забезпечення безперервного транспортного руху:

- розроблено 2 маршрути «Північ – південь» (в обхід територій, непідконтрольних українській владі) для вантажного (протяжністю 272 км) та легкового (протяжністю 245 км) транспорту, які проходять через Слов’янський, Добропільський, Красноармійський, Мар’їнський, Волноваський, Володарський, Великоновосілківський та Першотравневий райони (виконано весь комплекс заходів з експлуатаційного утримання);

- відновлено транспортне сполучення з населеними пунктами, наближеними до лінії зіткнення.

Лі́нія зі́ткнення, також Лінія розмежування - демаркаційна лінія на території Донецької та Луганської областей, фактично буферні зони із підконтрольними Україні населеними пунктами та територіями, в яких органи державної влади України не здійснюють або здійснюють не у повному обсязі свої повноваження, тобто із територіями самопроголошених ДНР та ЛНР.

Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).

Тра́нспорт (від лат. trans - portare) - сукупність засобів, призначених для переміщення людей, вантажів, сигналів та інформації з одного місця в інше.

у червні поточного року відновлено курсування пасажирських поїздів дальнього сполучення з міста Маріуполь за напрямками «Маріуполь-Київ» та «Маріуполь-Львів»;

Поїзд, також потяг - у залізничному транспорті, сформований і зчеплений склад вагонів з одним або декількома діючими локомотивами чи моторними вагонами, що мають встановлені сигнали. Локомотиви без вагонів, моторні вагони, автомотриси та дрезини незнімного типу, відправлені на перегін, розглядаються як поїзд.

у серпні – рух поїздів на перегоні «Микитівка – Майорське – Курдюмівка»; у вересні – курсування шести приміських поїздів зі станції Курдюмівка (м.

Приміськи́й по́їзд (П) - за класифікацією Міністерства інфраструктури України, що є чинною з 2011 року, - поїзд, сформований з вагонів, для перевезення пасажирів та ручної поклажі (багажу) у приміському сполученні.

 Дзержинськ),

у жовтні – чотирьох приміських поїздів до м. Авдіївка (через станції Красноармійськ, Межева, Желана, Очеретине).2. Відновлення систем електро- та

газопостачання регіону

Відновлено (з травня) електропостачання 130 населених пунктів області (близько 85 тис. абонентів).

Повністю відновлено електропостачання міста Красногорівка Мар’їнського району (з вересня) після проведення ремонтних робіт на ділянці живлячої повітряної лінії електропередачі 110 кВ «Курахівська ТЕС – Смолянка №2».

Лінія електропередачі (лінія електропересилання, лінія електропередавання, ЛЕП) - один з компонентів електричної мережі призначена для передачі електричної енергії.У місті Мар’їнка електропостачання забезпечується частково через неможливість проведення аварійно-відновлювальних робіт на ряді енергетичних об’єктів напругою 0,4 – 6 кВ (відсутність безпечного доступу до пошкоджень).

Ліквідовано 136 аварійних ситуацій на газопроводах області (відремонтовано близько 11 км газових мереж).

Поновлено газопостачання 13,2 тис. квартир, 8,2 тис. приватних будинків, 5 комунально-побутових об`єктів.

Здійснено будівництво кільцювання газопроводу у смт Новгородське Дзержинської міської ради для забезпечення потужності, необхідної для стійкого газопостачання споживачів на території, підконтрольній українській владі (жовтень-листопад).

Урочисто запущено підвідний газопровід середнього тиску з поліетиленових труб до смт Райгородок Слов’янського району (загальною довжиною 9,6 км, що дозволить покращити комфортність життя близько 4 тис. жителів та газифікувати низку важливих соціально значущих об’єктів (жовтень).

Здійснюються (з вересня) відновлювальні роботи на зруйнованих об’єктах газопостачання Мар’їнського району (понад 8 тис. абонентів). Орієнтовно на Різдво (7 січня) люди отримають газ у будинки.

Відновлено систему газопостачання смт Дружба Дзержинської міськради з території, підконтрольної українській владі, з обласного бюджету виділено субвенцію на соціально-економічний розвиток міста Дзержинськ в обсязі 1,5 млн. грн.

3. У галузі водопровідно-каналізаційного господарства

Істотних пошкоджень зазнали Донецька (сума збитків – 9,2 млн.грн.) та Верхньо-Кальміуська (0,5 млн.грн.) фільтрувальні станції, пошкоджено мости через канал «Сіверський Донець – Донбас» (65,5 млн.грн.).

По містах, тимчасово не підконтрольних українській владі, зруйновано 9 фільтрувальних станцій, що забезпечують 15 населених пунктів, розташованих на підконтрольній території. Частково зруйновано напірні трубопроводи і водоводи діаметром від 1200 до 2300 мм, трансформатори, електродвигуни на насосних станціях. Необхідна сума коштів на відновлення зазначених об’єктів складає 20 млн. грн.

Забезпечено проведення відновлювальних робіт:

- проведено ремонтно-відновлювальні роботи двох трубопроводів D2300 на каналі «Сіверський Донець – Донбас» в районі сел. Майорськ, що забезпечило стабільне водопостачання міст та районів, розташованих у південно-західному напрямку, та своєчасний початок нового опалювального сезону 2015-2016 роки;

- здійснено реконструкцію та введено в експлуатацію магістральний водовід від Черепківських резервуарів до насосних станцій І підйому (Слов’янський район), що збільшило подачу води на півночі Донецької області;

- розпочато роботи щодо заміни дільниці магістрального водогону м. Маріуполь, що підвищить рівень послуг водопостачання для мешканців міста і скорочення невиробничих втрат води на 15%;

- КП «Компанія «Вода Донбасу» укладено 2 контракти на безоплатну передачу реагентів та обладнання з Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва, що діє через Швейцарське бюро співробітництва при Посольстві Швейцарії в Україні. Реагенти, які дозволять підвищити якість питної води, надійшли в жовтні поточного року.4. У галузі теплопостачання

Відновлено 25 об’єктів теплового господарства у містах Артемівськ, Дзержинськ, Краматорськ, Красний Лиман, Маріуполь та Слов’янськ на суму 2,1 млн.

Лима́н (у 1925-2016 роках - Красний Лиман) - місто обласного значення в Донецькій області, адміністративний центр Лиманської міської територіальної громади і Лиманського району. Розташоване за 138 кілометрів від Донецька (автошлях Н20).

грн.
(всього під час проведення бойових дій було зруйновано та пошкоджено 26 об’єктів).

Виконано реконструкцію котельної № 9 у м. Часів Яр (м. Артемівськ), що дозволить скоротити споживання природного газу на 350 тис.куб.м. на рік.

Виконано реконструкцію теплового пункту у м. Святогірськ (м. Слов’янськ), яка дозволить зберегти 800 тис. грн. на рік.

5. Охорона навколишнього природного середовища

В області триває реалізація заходів, спрямованих на створення екологічно-безпечного життєвого середовища.

Охоро́на довкі́лля (англ. environmental protection / control / conservation, нім. Umweltwissenschaften) - система заходів щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки.

З метою попередження підтоплення території смт. Ялта та приведення русла річки Мокра Білосарайка до належного екологічного стану здійснено робіт на 2,6 млн.

Мо́кра Білосара́йка - ріка, що протікає територією Мангушського району Донецької області.

грн.

 • розчищення русла -1135 м

 • формування профілю русла - 1135 м

 • розчищення гирла річки

 • формування кам'яного накиду

 • укріплення берегу річки

Також за рахунок коштів бюджету м. Слов’янськ проведено реконструкцію кріплення берегів і розчистку ділянки русла р. Бахмутка протяжністю 1,1 км, за рахунок коштів обласного бюджету проводяться роботи щодо будівництва каналізаційно-насосної станції «Зелений Клин» у м. Красний Лиман.

Також, за рахунок співфінансування з обласного та районного бюджетів завершено рекультивацію порушених земель, забруднених неорганізованим звалищем біля полігону ТПВ балки «Мильман» у Олександрівському районі.

Здійснюється розробка проекту організації автоматизованого посту контролю кількісних та якісних показників води у створі р. Сіверський Донець (с. Райстародубівка на кордоні Донецької та Луганської областей).

Для забезпечення безпечного поводження з відходами розроблено проект Програми поводження з відходами в Донецькій області на 2016-2020 роки. Для поліпшення вивезення твердих побутових відходів у північній групі міст регіону вже придбано 5 сміттєвозів.

Сі́верський Доне́ць[Прим. 1] (також Дінець) - річка півдня Східноєвропейської рівнини, що тече через Бєлгородську область Росії, Харківську, Донецьку й Луганську області України, і Ростовську область Росії; права й найбільша притока Дону.

Побутові відходи Побуто́ві відхо́ди - тип відходів, що створюються у житлово-комунальному господарстві (побуті).

З метою підготовки рішень про збільшення площі природно-заповідного фонду в Артемівському районі укладено договір та узгоджуються матеріали щодо створення двох нових та розширення одного існуючого об’єкту ПЗФ місцевого значення.

На реконструкцію парків культури та відпочинку ім. Леніна та ім. Пушкіна у м. Краматорськ виділено субвенцію з державного бюджету.

Державний бюджет - це система грошових відносин, яка виникає між державою, з одного боку, і підприємствами, фірмами, організаціями та населенням, з іншого, з метою формування та використання централізованого фонду грошових ресурсів для задоволення суспільних потреб.6. Відновлення пошкоджених житлових будинків

Виконано роботи з повного відновлення 1167 житлових будинків, пошкоджених або зруйнованих в результаті збройного конфлікту, на суму 39,6 млн.

Буди́нок - вид будівлі із внутрішнім наземним простором (приміщеннями), що створена та використовується людьми.

грн.
(За інформацією райдержадміністрації та міськвиконкомів, які розташовані на територіях, підконтрольних українській владі, з 01.06.2015 по 01.12.2015).

Облдержадміністрацією, обласною військово-цивільною адміністрацією проведено роботи щодо відновлення наступних об’єктів:

- п’ятиповерховий житловий будинок (75 мешканців), розташований за адресою м. Слов’янськ, вул. Бульварна, буд.4;

- 3 житлові будинки у м. Миколаївка Слов’янської міської ради, розташовані по пр. Миру, 11 (100 мешканців), вул. Пархоменка, 7/8 (25 мешканців) та вул. Шкільна, 3 (50 мешканців) – виконано комплекс демонтажних робіт, посилено несучі будівельні конструкції, розпочато відновлювальні роботи;

Будіве́льні констру́кції (англ. building structure, structural unit) - основні конструктивні елементи будівлі або споруди, що виконують тримальні, загороджувальні або сумісні функції.Підготовлено проект закону «Про відшкодування майнової шкоди особам, приватне житло або приватні домогосподарства яких були пошкоджені (зруйновані) в результаті воєнних дій».

Проект передано народним депутатам України7. У галузі охорони здоров’я

- продовжується робота щодо розбудови трирівневої системи надання медичної допомоги на території області, підконтрольній українській владі;

Майнова́ шко́да - зменшення майнової сфери особи (учасника правовідносин, потерпілого) внаслідок пошкодження чи знищення її майна або внаслідок порушень її особистих немайнових прав.

Проект закону - документ з текстом закону, запропонований до прийняття законодавчому органу або на референдум.

Меди́чна допомо́га, чи лікарська допомога - комплекс діагностичних і лікувальних заходів, спрямованих на встановлення діагнозу, усунення чи зменшення симптомів і проявів захворювання чи патологічного стану, з приводу якого звернувся пацієнт, на нормалізацію його життєдіяльності, покращення чи відновлення здоров'я.

Так, відкрито 3 нові амбулаторії (с. Сурове м. Дружківка, с. Ступки м. Артемівськ, с. Новополтавка Олександрівський район), відокремлену філію амбулаторії у м. Димитров (листопад).

- відкрито перинатальний центр II рівня на базі акушерсько-гінекологічної та неонатологічної служб ЦРЛ м. Красноармійськ та кабінет комп’ютерної томографії в міській лікарні № 2 м. Маріуполь (липень);

- створено виїзну консультативну бригаду з неонатології центрі екстреної медицини (надання консультацій з питань розвитку, захворювань та патологічних тсанів немовлят і новонароджених);

- відкриті відділення реанімації та інтенсивної терапії в центральних районних лікарнях міст Краматорськ та Артемівськ;

- відкрито «Кризовий центр» (на базі КЛПУ «Обласна психіатрична лікарня м.

Психіатри́чний за́клад - це психоневрологічний, наркологічний чи інший спеціалізований заклад, центр, відділення, тощо всіх форм власності, діяльність яких пов'язана з наданням психіатричної допомоги.

Слов’янськ») для жінок, які постраждали внаслідок насильства;

- закінчено реконструктивно-відновлювальні роботи будівлі на 40 ліжок для пацієнтів з туберкульозом (Обласна психіатрична лікарня м. Слов’янськ), яка готується для вводу в експлуатацію;

- планується урочисте відкриття (8 грудня) Краматорську станцію переливання крові після ремонтно-реконструктивних робіт;

Переливання крові (гемотрансфузія) - операція, яка полягає у перенесенні певної кількості крові або компонентів крові від донора до реципієнта. Має на меті заміну втрачених компонентів та відновлення функцій крові.

- проводяться ремонтні роботи на орендованих площах міських лікарень № 1, 3 м. Краматорськ для розташування відділень хірургії, дитячої хірургії та кардіохірургії обласного шпиталю для ветеранів BOB;

В жовтні поточного року проведено тендерні процедури для закупівлі необхідного медичного обладнання.

- завершується розробка проектно-кошторисної документації для проведення робіт з термомодернізації в КЗОЗ «Перинатальний центр м.

Прое́ктно-кошто́рисна документа́ція (рос. проектно-сметная документация, англ. design specifications and estimates, designing estimates; нім. Entwurfs- und Kostenunterlagen f pl) - комплекс документів, що визначають місце будівництва (реконструкції) майбутнього об'єкта, його архітектурне, планувальне і конструктивне рішення, потребу в кадрах, будівельних матеріалах, машинах і обладнанні, коштах.

 Маріуполь», обласний протипухлинний центр, інфекційна лікарня м. Костянтинівка, обласний психіатричний диспансер;найближчим часом заплановано:

- відкриття відділень кардіохірургії та дитячої хірургії на орендованих площах міських лікарень м. Краматорськ;

- відкриття амбулаторії ЦПМСД № 5 с. Восточний (м. Маріуполь), яке постраждало внаслідок бойових дій;

- створення перинатального центу II рівня на базі КМУ «Міська лікарня № 1» м. Краматорськ;

- створення єдиної диспетчерської на базі обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;

- створення тренінгових центрів на базі перинатальних центрів II рівня м. Маріуполь, обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.8. У галузі освіти

З початку проведення бойових дій на території області, підконтрольній українській владі, постраждали 93 заклади, з них: 35 дошкільних, 51 загальноосвітній та 7 позашкільних навчальних закладів.

Позашкільний навчальний заклад - складова системи позашкільної освіти, яка надає знання, формуючи вміння та навички за інтересами, забезпечує потреби особистості у творчій самореалізації та інтелектуальний, духовний і фізичний розвиток, підготовку до активної професійної та громадської діяльності, створює умови для соціального захисту та організації змістовного дозвілля відповідно до здібностей, обдарувань та стану здоров'я вихованців, учнів і слухачів.На сьогодні ремонтно-відновлювальні роботи на загальну суму 13,0 млн.грн. в повному обсязі або частково виконані на 35 об'єктах.

Так, з травня поточного року відновлено 8 дитячих садків, 5 шкіл та 2 позашкільних навчальних заклади міст Авдіївка, Артемівськ, Краматорськ, Красний Лиман та Волноваського району, що поліпшило умови навчання майже 2 тис. дітей та учнів регіону.В результаті замінено понад 3,5 тис.м2 скла, відремонтовано 637 віконних та 74 дверні блоки, замінено понад 5,9 тис.м2 покрівлі, відновлено зовнішні та частково внутрішні системи тепло-, водопостачання, каналізаційні мережі, фасади будівель.

Тривають роботи з відновлення навчальних закладів міст Красногорівка, Мар’їнка (Мар’їнський район) та Волноваського району.

Крім того, приділяється увага питанням оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів.

Навча́льний заклад (осві́тній заклад) - організація, що на постійній і безперервній основі здійснює освітній процес з метою навчання, виховання, розвитку і самовдосконалення особистості.

Професі́йно-техні́чний навча́льний за́клад - це заклад освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я.

Зокрема, створено Слов’янський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти ім. П.Ф. Кривоноса.

9. Фізичне виховання та спорт

- комунальний позашкільний навчальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа Слов’янської міської ради» (спортивний зал та стадіон);

Професі́йно-техні́чна осві́та - складова системи освіти України, що є комплексом педагогічних і організаційно-управлінських заходів, спрямованих на забезпечення оволодіння громадянами знаннями, уміннями і навичками в обраній ними галузі професійної діяльності, розвиток компетентності та професіоналізму, виховання загальної і професійної культури.

Фізи́чне вихова́ння, фізвихова́ння, фізви́х - педагогічний процес спрямований на фізичний розвиток, функціональне удосконалення організму, навчання основним життєво важливим руховим навичкам, вмінням і зв'язаних із ними знаннями для успішної наступної професійної діяльності.

Дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ) - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю.

- комунальний заклад «Фізкультурно-оздоровчий комплекс м. Слов’янська» (плавальний басейн);

- спортивний комплекс державного вищого учбового закладу Донбаського державного педагогічного університету (спортивний зал дзюдо) м. Слов’янськ.

Протягом вересня-жовтня поточного року відбулось урочисте відкриття стадіону «Блюмінг» (м. Краматорськ), Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки (м. Артемівськ), плавального басейну «Дельфін» (м. Артемівськ), тенісного корту на базі СК «Металург» (м. Красноармійськ), спортивний майданчик у Костянтинівському районі, спортивний зал у м. Димитров.

З метою відновлення спортивної бази дитячо-юнацької спортивної школи м. Мар’їнка проведено технічну експертизу будівлі та підраховані кошти на відновлення (загальна вартість проекту становить 452,9 тис. грн.).

В рамках роботи щодо відновлення статутної діяльності Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки у м. Артемівськ закладу передано приміщення п’ятиповерхового гуртожитку Артемівського педагогічного училища, в якому на даний момент проводяться роботи з реконструкції і ремонту. Також, за рахунок коштів обласного бюджету забезпечено облаштування тимчасового місця для організації навчального процесу та розташування учнів на базі оздоровчого табору «Вогник» (включаючи встановлення опалення, закупівлю спортивного інвентарю, медичної апаратури та господарчого обладнання).

Крім того, на 2016 рік заплановано реалізацію проекту щодо будівництва універсальних спортивних майданчиків зі штучним покриттям за рахунок субвенції з обласного бюджету містам для придбання штучного покриття.10. Результат співпраці з міжнародними організаціями

Швейцарська агенція з розвитку та співробітництва (ШАРС) на безоплатній основі надала комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу» реагенти та обладнання.

Міжнародні міжурядові організації (англ. International Intergovernmental Organization (IIGO's)), найчастіше асоціюються із терміном Міжнародні організації - об'єднання трьох або більше незалежних держав, їхніх урядів, інших міжурядових організацій, спрямоване на вирішення певних спільних питань чи організації проектів.

26 жовтня надійшов гуманітарний конвой. Реагенти були розподілені між структурними підрозділами Компанії. Це дозволило підвищити якість питної води. В Слов’янському районі ввели в експлуатацію після реконструкції магістральний водовід від Черепківських резервуарів до насосних станцій І підйому, що дозволило збільшити подачу води на півночі області.

ПАТ «Донецькоблгаз» отримав від Міжнародного Комітету Червоного Хреста труби ПЕ100 (8,5 млн. грн.) на відновлення газопостачання Мар’їнського району, пошкодженого внаслідок обстрілів бойовиків у червня цього року. Через відсутність подачі газу в районі не опалюються 50 житлових будинків та 10 об’єктів соціальної сфери, з них 1 лікарня, 4 загальноосвітні школи та 5 дитячих садків.

Загальноосві́тня шко́ла - масовий тип навчально-виховних закладів, які дають загальну освіту.

Споживачі тимчасово переведені на електроопалення.

Облдержадміністрація виступає бенефіціаром щодо проектів міжнародної технічної допомоги, таких, як проекти Європейського союзу «Житло для переселенців» в м.Слов’янськ (2 гуртожитки), в м.Краматорськ (3 гуртожитки) та м.Маріуполь (1 гуртожиток). Загальна вартість проектів 4,1  млн. євро.

В рамках проекту Європейського інвестиційного банку «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» облдержадміністрацією зібрано та направлено на розгляд до Мінрегіону 139 проектів на загальну суму 91,3 млн. євро в таких секторах реалізації, як відновлення (модернізація) інфраструктури для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб, відновлення систем водопостачання та водовідведення, відновлення та підвищення енергоефективності в громадських будівлях, відновлення і реконструкція міської транспортної інфраструктури.

Станом на 01.12.2015 Європейським інвестиційним банком вже відібрано 17 проектів на загальну суму 205,5 млн.

Європейський інвестиційний банк Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) - державна фінансово-кредитна установа Європейського Союзу для фінансування розвитку відсталих європейських регіонів у формі довготермінових кредитів. Штаб-квартира розташована в місті Люксембург.

грн., які будуть профінансовані в межах першого траншу.

В рамках проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» відібрані 3 міста Донецької області (Добропілля, Димитров, Артемівськ) для реалізації проекту, спрямованого на підтримку ОСББ щодо проведення ремонтів багатоповерхівок. Загальна вартість проекту для цих трьох міст складає 6 млн. грн.

Крім того, додатково кожному з цих міст на проекти реалізації ініціатив громад у школах і дитячих садках виділено по 20 тис.дол.США.

Згідно рамкової угоди про надання індивідуальних кредитів між Урядом та Німецьким державним баном розвитку KfW в області відібрано та ведеться підготовка до укладення кредитних договорів по 5 проектах з відновлення об’єктів водо- та теплопостачання у містах Краматорськ та Маріуполь на загальну суму 4,7 млн. євро.

Також, відкривається другий напрямок для кредитування проектів за рахунок коштів KfW у розмірі 50 млн. євро з процентною ставкою 3% на рік та пільговим періодом 10 років, у сферах: енергобезпека, водопостачання, водовідведення, термомодернізація. Облдержадміністрацією направлено на розгляд німецької сторони 43 проекти на загальну суму 43,8 млн. євро.

11. Результат роботи Донецької ОДА з Урядом

З метою відновлення розвитку громад регіону в 2015 році відповідно до Переліку інвестиційних програм і проектів запроваджено реалізацію 112 інвестиційних програм і проектів.

На сьогодні, на їх реалізацію з Державного фонду регіонального розвитку використано майже 113 млн.грн. (виділено – 234,0 млн.грн.), освоєно 105 млн. грн.

Роботи тривають:

- ремонт 6 загальноосвітніх закладів (м. Артемівськ, м. Краматорськ);

- ремонт системи опалення в 6 загальноосвітніх закладах (м. Вугледар, м. Селидове, Костянтинівський район, Олександрівський район);

- реконструкція 2 дитячих садків (м. Селидове, Першотравневий район) та дитячого оздоровчого комплексу «Смарагдове містечко» (Святогірськ);

- ремонт 11 водопровідних мереж (Краматорськ, Слов’янськ, Волноваський район);

- ремонт 2 гуртожитків для переселенців (м. Артемівськ);

- ремонт 8 теплових мереж (Краматорськ);

Мангу́шський райо́н (у 1946-2016 роках - Першотравневий) - адміністративно-територіальна одиниця на півдні Донецької області. Адміністративний центр - смт Мангуш. Населення становить 27 205 осіб (на 1.08.2013)

Теплова́ мере́жа - сукупність устаткування (помпи, трубопроводи, арматура, засоби вимірювальної техніки), за допомогою якого подається від джерела тепла нагрітий теплоносій (водяна пара або гаряча вода) до споживачів тепла і повертається після часткового використання тепла (охолодження) у вигляді конденсату пари та відпрацьованої гарячої води до джерела тепла.- реконструкція 1 поліклініки (м. Артемівськ);

- газифікація 2 населених пунктів (Першотравневий район, Святогірськ);

- реконструкція 3 напірних каналізаційних колекторів (м. Слов’янськ);

- будівництво тролейбусної мережі (м. Краматорськ);

- ремонт вуличного освітлення у 2 містах (м. Волноваха, м. Костянтинівка);

- розробка 65 проектів будівництва та реконструкції на об’єкти соціальної сфери Донецької області, роботи по яким будуть профінансовані за кошти міжнародних фінансових організацій.

Крім того, на об’єкти житлово-комунального господарства (автодороги, шляхопроводи, житлові будинки, системи водо-, теплопостачання, каналізації) та освіти (дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади) для 8 міст та 4 районів області вже використано більше 117 млн.

Зовнішнє освітлення (ЗО) - освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, парків, або територій будь-яких інших об'єктів за допомогою штучних джерел світла, перетворюючи електричну енергію у світлову.

Житлово-комунальне господарство - галузь, а вірніше, сукупність галузей, що забезпечують життя і роботу населення країни в нормальних умовах, а також постачання підприємств галузей народного господарства необхідними ресурсами води, газу, тепла й електроенергії.

грн. коштів субвенції з державного бюджету.Ремонтні роботи тривають:

 • 25 житлових будинків (Авдіївка, Артемівськ, Слов’янськ, Дзержинськ),

 • 31 дорожнє покриття та 1 шляхопровід (Артемівськ, Добропілля, Костянтинівка, Краматорськ, Слов’янськ, Ясинуватський район),

 • 6 водопровідних та каналізаційних мереж (Артемівськ, Слов’янськ, Маріуполь),

 • 4 загальноосвітніх закладу (Артемівськ, Костянтинівка, Добропільський район),

 • 7 дошкільно-навчальних закладу (Артемівськ, Артемівський район, Слов’янськ та Миколаївка),

 • 4 заклади охорони здоровя (Артемівськ, Слов’янськ, Селидове),

 • 1 заклад культури (Володарський район),

 • 2 вищих навчальних закладу (Артемівськ),

 • 1 бібліотеку (Миколаївка),

 • виготовити 21 проектну кошторисну документацію (м.

  Добропі́льський райо́н - адміністративно-територіальна одиниця у північно-західній частині Донецької області України. Площа - 950 км². Районний центр - місто Добропілля. Населення району становить 16 492 осіб (на 1.08.2013)

  Мар’їнка).


субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам області на соціально-економічний розвиток територій в обсязі 53,6 млн. грн., в т. ч. на:

заходи у сфері житлово-комунального господарства, благоустрій, ремонт доріг – 28,6 млн. грн. (з них містам: Артемівськ – 3,0 млн.грн., Вугледар – 2,0 млн.грн., Дзержинськ – 1,5 млн.грн., Дружківка – 0,98 млн.грн., Добропілля – 0,65 млн.грн., Костянтинівка – 8,5 млн.грн., Маріуполь – 10,0 млн.грн., Новогродівка – 2,0 млн.грн.);

ремонт установ соціально-культурної сфери та придбання медичного обладнання – 13,0 млн. грн. (з них містам: Артемівськ – 0,75 млн.грн., Селидове – 6,3 млн.грн. та районам: Великоновосілківському – 2,4 млн.грн., Костянтинівському – 0,38 млн.грн., Першотравневому – 1,1 млн.грн., Слов’янському – 2,0 млн.грн.);

закупівлю тролейбусів м. Краматорську – 12,0 млн.грн.

12. Постанова про 2,4 млрд. грн.
  1   2


Скачати 176.47 Kb.