Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка110 Фермерське господарство

Скачати 353.19 Kb.

110 Фермерське господарство
Скачати 353.19 Kb.
Сторінка1/5
Дата конвертації25.03.2017
Розмір353.19 Kb.
  1   2   3   4   5

СКОФ

3. ПОЯСНЕННЯ ДО ПОЗИЦІЙ

КЛАСИФІКАТОРА ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ФОРМ

СУБ'ЄКТІВ ЕКОНОМІКИ (СКОФ)
100 Підприємства

110 Фермерське господарство


Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону.
Ферма - приватне сільськогосподарське підприємство, що займається комерційними поставками сільськогосподарської продукції на ринок.
Підприє́мництво, підприє́мницька дія́льність - самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність із метою досягнення економічних та соціальних результатів та одержання прибутку.

Фермерське господарство може бути створене одним громадянином України або кількома громадянами України, які є родичами або членами сім' ї, відповідно до закону.

Фермерське господарство має своє найменування, печатку і штамп.

120 Приватне підприємство


Підприємство, що діє на основі приватної власності одного або кількох громадян, іноземців, осіб без громадянства та його (їх) праці чи з використанням найманої праці. Приватним є також підприємство, що діє на основі приватної власності суб'єкта господарювання - юридичної особи.

130 Колективне підприємство1)

Підприємство, що діє на основі колективної власності.


140 Державне підприємство


Підприємство, що діє на основі державної власності.

145 Казенне підприємство


Підприємство, створене за рішенням Кабінету Міністрів України.
На́йманий робітник - це фізична особа, яка виконує роботу за наймом, уклала письмовий трудовий договір, контракт чи усну угоду з керівником підприємства будь-якої форми власності із визначенням умов трудової діяльності особи, за якою вона одержує обговорену при найманні оплату готівкою або в натуральному вигляді.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
У рішенні про створення казенного підприємства визначаються обсяг і характер основної діяльності підприємства, а також орган, до сфери управління якого входить підприємство, що створюється. Реорганізація і ліквідація казенного підприємства проводяться за рішенням органу, до компетенції якого належить створення цього підприємства.

Каталог: uploads -> references
uploads -> Оголошення про тендер (rfq) Номер rfq: ucbi-062-с дата оголошення: 13 листопада 2015 Кінцевий термін подання: 20 листопада 2015 Опис: Постачання it обладнання для зони митного оформлення в Одесі
uploads -> О. К. Юдін, директор Інституту комп’ютерних інформаційних технологій, д-р техн наук, професор
references -> Довідник ознак доходів для заповнення ф. №1дф та реквізити сплати податку на доходи фізичних осіб
references -> Державна служба статистики україни
  1   2   3   4   5


Скачати 353.19 Kb.

  • 110 Фермерське господарство
  • 120 Приватне підприємство
  • 140 Державне підприємство