Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка2 Здійснювати плату за землю у вигляді земельного податку

Скачати 13.18 Kb.

2 Здійснювати плату за землю у вигляді земельного податку
Скачати 13.18 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір13.18 Kb.


Про погодження ПП “Компанія “Вікторія“ та ТзОВ “Західторгбуд“ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.

Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).

Данила Апостола, 16

Розглянувши звернення приватного підприємства “Компанія “Вікторія“ та товариства з обмеженою відповідальністю “Західторгбуд“ від 15.01.2014 (зареєстроване у Львівській міській раді 15.01.2014 за № 2-436/АП), керуючись ст. 144 Конституції України, пп. 34 п. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, Законом України “Про землеустрій“, ст. ст. 12, 120, 123 Земельного кодексу України, міська рада ухвалила:

1.

Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.

Приватне підприємство, також приватна компанія, фірма - підприємство, створене приватними особами, засноване на приватній власності, і що оперує приватним капіталом. Приватна компанія має обмежене число членів з лімітованим правом на передачу своїх акцій і не має права повідомляти публічну підписку на свої акції.

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).

Дани́ло Апо́стол (4 (14) грудня 1654(16541214) - 17 (29) січня 1734) - український військовий, політичний і державний діяч. Гетьман Війська Запорозького, голова Гетьманщини на Лівобережній Україні (1727-1734).

Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

Земельний кодекс України (ЗКУ) - основний нормативно-правовий акт земельного законодавства України, ухвалений Верховною Радою України 25 жовтня 2001 року (№ 2768-III).

Погодити приватному підприємству “Компанія “Вікторія“ та товариству з обмеженою відповідальністю “Західторгбуд“ місце розташування земельної ділянки та надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0437 га в оренду терміном на 10 років для обслуговування нежитлових будівель та земельну ділянку площею 0,0211 га в обмежене сервітутне користування для забезпечення проїзду на вул. Данила Апостола, 16 за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

2. Приватному підприємству “Компанія “Вікторія“ та товариству з обмеженою відповідальністю “Західторгбуд“:

2.1. Здійснювати плату за землю у вигляді земельного податку.

2.2. Забезпечити через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та подати міській раді на затвердження.

3. Контроль за виконанням ухвали покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.

Міський голова А. Садовий

Скачати 13.18 Kb.

  • Данила Апостола
  • Закону України “Про місцеве самоврядування