Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка3 Анімація, звук і відео у Веб

Скачати 155.69 Kb.

3 Анімація, звук і відео у Веб
Скачати 155.69 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації13.03.2017
Розмір155.69 Kb.
  1   2   3

3.4. Сучасні веб-технології. Анімація, звук і відео у Веб

3.4. Анімація, звук і відео у Веб


Бурхливий розвиток Інтернет технологій надав широкі можливості для застосування у веб-сторінках різноманітних мультимедійних елементів - анімації, звуку, відео або їх комбінації.

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.

Елеме́нт (лат. elementum - стихія, первинна речовина) - нерозкладний (у даній системі) компонент складних тіл, матеріальних систем, теоретичних побудов; будь-який об'єкт, пов'язаний певними відношеннями з іншими об'єктами в єдиний комплекс.

Мультиме́діа (лат. Multum + Medium) - комбінування різних форм представлення інформації на одному носієві, наприклад текстової, звукової і графічної, або, останнім часом все частіше - анімації і відео.

Веб-сторінка (англ. Web-page) - інформаційний ресурс, доступний в мережі World Wide Web (Всесвітня павутина), який можна переглянути у веб-браузері. Зазвичай, інформація веб-сторінки записана в форматі HTML, XHTML, або рідше Wml (для wap-сторінок).

Величезний потенціал «пожвавлення» дизайну можна реалізувати в багатьох елементах: від простих анімованих GIF-зображень до анімації Flash-фільмів і відео роликів із звуком і рухом.

Веб-дизайн (англ. web design) - галузь веб-розробки, що охоплює цілий ряд напрямів і дисциплін із створення та супроводу сайтів або веб-застосунків, таких як графічний веб-дизайн, проектування інтерфейсів, авторинг (у тому числі стандартизований код і власницьке програмне забезпечення), використовність та оптимізація для пошукових систем.

Працюючи з анімацією для Веб, розробники впроваджують одну або кілька технологій (Flash, Shockwave, GIF-анімацію або видео- і звукові застосування) у кінцеву мету - створення веб-сторінки, яка здатна міцно притягати погляд.

Окрім привертання уваги відвідувачів до сайту, веб-анімація також може розважати і інформувати. На веб-сторінці можна застосувати анімацію і звук для опису етапів складної процедури або процесу. Наприклад, анімована послідовність чи відеоролик, який демонструє кроки вивчення певного уроку у супроводі голосу диктора є значно ефективнішим за текстовий документ, що описує ці ж кроки.

Тип анімації і програмного забезпечення, необхідного для її створення визначається в залежності від конкретного призначення веб-сторінки.

Сайт або веб-сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті) - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах.

Текст (від лат. textus - тканина, з'єднання) - загалом зв'язана і повністю послідовна сукупність знаків. Наука, що вивчає тексти називається герменевтикою.

Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Анімація є важливою складовою дизайну веб-сайту, і у веб-дизайнера, є широкі можливості вибору багатьох технологій, які допоможуть в досягненні конкретних цілей, що ставляться перед сайтом.


  1   2   3


Скачати 155.69 Kb.