Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка9-й семестр Л. р.№1

Скачати 39.17 Kb.

9-й семестр Л. р.№1
Скачати 39.17 Kb.
Дата конвертації08.05.2017
Розмір39.17 Kb.

9-й семестр

Л.р.№1. Типи аналізу в системі OrCAD. Аналіз Bias Point: аналіз схеми в робочій точці; Аналіз DC Sweep: аналіз схеми на постійному струмі

Л.р.№2. Типи аналізу в системі OrCAD. Аналіз Domain Transient Sweep: аналіз схеми в часовому інтервалі; аналіз AC Sweep: аналіз схеми на змінному струмі

Л.р.№3. Типи аналізу в системі OrCAD. Аналіз Parametric Sweep: параметричний аналіз схеми; статистичні типи аналізу схем (Monte Carlo/Worst case analysis)

Л.р.
Стати́стика - наука, що вивчає методи кількісного охоплення і дослідження масових, зокрема суспільних, явищ і процесів. А також власне кількісний облік масових явищ. Зокрема, облік у будь-якій галузі господарства, суспільного життя, що здійснюється методами цієї науки, а також дані цього обліку.
№4
. Вирішення проблем оптимізації параметрів схем; робота з програмою оптимізації PSpice Optimizer

10-й семестр

Л.р.№1. Знайоство з системою проектування Quartus II

Л.р.№2. Компіляція проекту

Л.р.№3. MegaWizard. Синтез синхронного автомату згідно індивідуального завдання

Л.р.№4. Вступ до Verilog. Короткі теоретичні відомості

Л.р.
Тео́рія (від грец. θεωρία - розгляд, дослідження) - сукупність висновків, що відображає відносини і зв'язки між явищами реальності у вигляді інформаційноі моделі. Теорією стає гіпотеза, що має відтворюване підтвердження явищ та механізмів і дозволяє спостерігачу прогнозувати наслідки дій чи зміни стану об'єкта спостережень.
№5
. Моделювання та синтез схем опсанних задопомогою Verilog. Модельний час.

Л.р.№6. Синтез мікропрограмного автомату згідно індивідуального завдання (RGR2.doc)

Л.р.№7. Лабораторний макет UP2.
Лабораторія Лабораторія (середньовічна лат. laboratorium, від лат. laboro - працюю, лат. labor - праця, робота) - багатозначний термін, що залежно від контексту, може означати: Спеціально обладнане та устатковане приладами, пристроями, мережами приміщення або транспортний засіб (наприклад, автомобіль, вагон потягу, літак, гелікоптер, субмарина тощо) для наукових досліджень, навчальних робіт, контрольних аналізів та випробувань (див. лабораторне устаткування). Установу або її відділ, що проводить експериментальну науково-дослідницьку та навчальну роботу. Внутрішні творчі процеси, внутрішню діяльність кого-небудь. Наприклад, творча лабораторія дослідника, митця тощо.
Загальні видомості. Створення проекту.


Скачати 39.17 Kb.

  • Л.р.№3
  • 10-й семестр Л.р.№1
  • Л.р.№4
  • Л.р.№6