Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаАктуальні пропозиції у сфері агропромислового розвитку на 2017 рік

Скачати 18.71 Kb.

Актуальні пропозиції у сфері агропромислового розвитку на 2017 рік
Скачати 18.71 Kb.
Дата конвертації19.03.2017
Розмір18.71 Kb.

Актуальні пропозиції у сфері агропромислового розвитку на 2017 рік.
Агропромисловий комплекс Львівщини створює біля 20% валової доданої вартості економіки регіону. Серед усіх областей України в області проживає найбільше сільського населення – 989,3 тис.осіб.

Площа сільськогосподарських угідь - 1261,5 тис.

Область - назва однієї з 24 адміністративних одиниць України. Області поділяються на райони (від 11 до 27 районів в області)/
Сільськогоспо́дарські угі́ддя - це земельні угіддя, які систематично використовуються для одержання сільськогосподарської продукції. Ці угіддя є головним засобом в сільськогосподарському виробництві.
га, в т.ч. рілля – 794,1 тис. га.

На Львівщині розміщено 2,8 % площ сільськогосподарських угідь України на яких створюється близько 4 % загальнодержавного обсягу валової сільськогосподарської продукції.

В області здійснюють діяльність такі підприємства з іноземними інвестиціями:

- із залученням польських інвестицій відкрито тваринницький комплекс з розведення та вирощування свиней ТзОВ «Еко Міт». Це високотехнологічний, сучасний свиноматочний комплекс, який з 2016 року є представником в Україні всесвітньо відомої компанії Choice Genetics;

- за підтримки датських інвестицій в області працює та розвивається підприємство ТзОВ «Галичина-Захід», що займається розведенням і вирощуванням свиней за сучасними європейськими технологіями та підприємство ТзОВ «Даноша», що вирощує зернові і технічні культури;

- із залученням нідерландських інвестицій в області працює підприємство ТОВ «Галіція Грінері», що спеціалізується на вирощуванні салатів за системою сухої гідропоніки.

Також в області провадять свою діяльність спільні з українським підприємства «Норбілк Агрі», ТзОВ «Біорена», ТзОВ «Західні аграрні традиції», які спеціалізуються на вирощуванні зернових і технічних культур.


В Львівській області актуальні такі проекти в агропромисловості, де потрібні інвестиції:

1.

Техні́чні росли́ни (технічні культури) - сільськогосподарські рослини, що їх використовують в основному як сировину для різних галузей промисловості (харчової, текстильної, миловарної, лакофарбової, фармацевтичної та інші.).
Льві́вська о́бласть - адміністративно-територіальна одиниця на заході України. Є однією з трьох областей історично-культурного регіону Галичина, частиною Карпатського єврорегіону. Одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках.
інвестування в будівництво елеваторів для зберігання зерна (виробництво зернових та олійних культур складає близько 1,5 млн.
Олі́йні культу́ри - рослини, з насіння яких у процесі пресування одержують рослинні олії. В зонах з помірним кліматом ростуть ріпак, льон, соняшник, соя, маслини; у тропіках - арахіс, кокоси; одержують також пальмову олію.
тонн. Додаткова потреба у елеваторних потужностях 500 тис. тон);

2. створення підприємств:

- з переробки картоплі на крохмаль (обсяг сировини біля 700 тис. тон в рік. );

- з виробництва альтернативних видів палива (щорічно виробляється біля 150 тис. тонн ріпаку, 400 тис. тонн кукурудзи, 14 тис. тонн соняшнику, 20 тис. тонн сої, солома, енергетична верба та інше.);

3. Інвестиції в будівництво забійних цехів. В Львівській області утримується:

- 195,1 тис. голів великої рогатої худоби, з яких 176 тис.

Енергетична верба - вид верби (Salix), що швидко росте, тому придатна для використання як біомаса.
Велика рогата худоба Велика рогата худоба - узагальнена назва всіх порід сільськогосподарських тварин виду Bos taurus (бик свійський) з родини бикових (Bovidae), найважливіші свійські тварини, що постачають молоко, м'ясо, шкіру, органічні добрива, а також робочу тяглову силу (перев. воли)
голів – господарствами населення, 19,1 тис. - сільгосппідприємствами.

- 356,2 тис. свиней, з яких 142,7 тис. – господарствами населення, 213,5 тис. - сільгосппідприємствами.
Крім того пропонуємо активізувати співпрацю для обміну досвідом з питань розвитку кооперації, дорадництва та розвитку сільських територій.
Також Львівщина пропонує налагодження співпраці в частині експорту продукції підприємств харчової промисловості, зокрема:


 • ТзОВ «Радехівський цукор» (цукор, жом, меляса);
  Харчова промисловість Харчова промисловість - галузь переробної промисловості, сукупність виробництв харчових продуктів у готовому вигляді або у вигляді напівфабрикатів, а також тютюнових виробів, мила і миючих засобів, парфюмерно-косметичної продукції.


 • ТзОВ «Яблуневий дар» (соки овочеві, фруктові, концентрати);

 • ТзОВ «Галка» (кава та кавові напої);

 • ПП «Оліяр» (олія соняшникова, ріпакова, соєва);

 • ПрАТ «Моршиський завод мінеральних вод» «Оскар» (мінеральні води);

 • ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» (цукерки);

 • ПАТ «Львівський холодокомбінат»(заморожені овочі та ягоди, м’ясні напівфабрикати);

 • ПрАТ «Львівський лікеро-горлчаний завод» (виробництво алкогольних напоїв, оцту);

 • ПрАТ «Компанія «Ензим»(виробництво дріжджів і додатків);

 • ПАТ «Концерн «Хлібпром» (виробництв хліба та хлібобулочних виробів);
  Хлібобу́лочні ви́роби - харчові продукти, які випікаються з борошна, дріжджів, солі, води та додаткової сировини для хлібобулочних виробів.


 • Філія ПАТ «Карлсберг Україна» «Львівська пивоварня»(виробництво пива та квасу);

 • ТзОВ ТВК«Перша приватна броварня» (виробництво пива та квасу).

Щодо виставкових заходів агропромислового сектору Львівської області пропонуємо:

• спеціалізована виставка «Агротехніка». Дата проведення 1-3 березня, місце проведення: м. Львів, вул. Стрийська, 199, стадіон «Арена Львів»;

• V Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства «Агропорт Захід Львів-2017». Дата проведення 27-29 квітня, місце проведення: територія Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, м.

Дани́ло Рома́нович, також Коро́ль Дани́ло або Дани́ло Га́лицький, (давньорус. Данило Романовичъ; 1201 - 1264) - руський король з династії Романовичів, правитель Галицько-Волинського князівства. Є національним героєм України.
Львів, вул. Любінська, 168;

• фестиваль готельно-ресторанного бізнесу «Horeca SHOW Lviv 2017». Дата проведення - перша декада листопада. Місце проведення: Виставковий центр «Південний EXPO», м. Львів, вул. Щирецька, 36;

• міжнародна агропромислова виставка «ЄВРОАГРО-2017». Дата проведення - друга декада листопада. Місце проведення: виставковий центр «Південний EXPO», м. Львів, вул. Щирецька, 36.
Каталог: mediafiles -> sites
sites -> Економічний бюлетень Посольства України в рп квітень 2014 р. №104
sites -> Vііі міжнародний економічний форум «інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» 23 вересня 2016, П'ятниця проект програми
sites -> Vііі міжнародний економічний форум «інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» 23 вересня 2016, П'ятниця проект програми
sites -> Інформація щодо оголошених тендерів за кордоном, в яких можуть взяти участь українські компанії, а також веб-ресурсів, на яких розміщується інформація про проведення тендерних процедур
sites -> Перспективи просування продукції українського виробництва на ринки країн Африки Алжирська Народна Демократична Республіка
sites -> Опис проекту щодо питань із медичного туризму на 2016 рік Медичний туризм
sites -> Реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців в Нідерландах
sites -> Рекомендації для вітчизняних товаровиробників щодо роботи на ринках країн Африки
sites -> Аналітична довідка щодо наслідків впровадження РФ ембарго на продукти польського виробництва
sites -> Стан торговельно-економічного співробітництва між Україною та країнами Африки Республіка Ангола


Скачати 18.71 Kb.

 • Львівській області