Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаAm/fm радіоприймач з bluetooth модель: mc58b інструкція по застосуванню Важливо

Скачати 54.76 Kb.

Am/fm радіоприймач з bluetooth модель: mc58b інструкція по застосуванню Важливо
Скачати 54.76 Kb.
Дата конвертації10.03.2017
Розмір54.76 Kb.AM/FM Радіоприймач

З BLUETOOTH

МОДЕЛЬ: MC58B

Інструкція по застосуванню
Важливо:

При використанні електричних приладів, дотримуйтесь основних запобіжних заходів, в тому числі:


- Прочитайте інструкцію до початку роботи з радіоприймачом.
Інструкція - правовий акт, який створюється органами державного управління для встановлення правил, що регулюють організаційні, науково-технічні, технологічні, фінансові та інші спеціальні сторони діяльності та відносин установ, закладів, підприємств, службових осіб.
Радіоприйма́ч - пристрій, призначений для приймання електромагнітних хвиль радіодіапазону (тобто з довжиною хвилі від декількох тисяч метрів до частин міліметра) з наступним перетворенням інформації, яка у них зберігається до вигляду, в якому вона може бути використана.
Bluetooth (англ. Bluetooth) - технологія бездротового зв'язку, створена у 1998 році групою компаній: Ericsson, IBM, Intel, Nokia, Toshiba.

- Очищення-Вимкніть цей виріб від настінної розетки перед очищенням.


Не використовуйте рідкі миючі засоби або аерозолі. Використовуйте вологу тканину для чищення.
- Додаткові прилади -Не використовуйте інші додаткові прилади, якщо вони не рекомендовані виробником, так як вони можуть стати джерелом небезпеки.
Небезпе́ка - можливість виникнення обставин, за яких матерія, поле, інформація або їхнє поєднання можуть таким чином вплинути на складну систему, що призведе до погіршення або неможливості її функціонування і розвитку.
Пра́ця - цілеспрямована діяльність людей зі створення матеріальних і духовних благ, необхідних для задоволення потреб кожного індивіда і суспільства в цілому.
Алкогольні напої із інших ягід, фруктів, зернових культур або трав'янистих рослин в міжнародній торгівлі носять інші назви (наливки, настоянки, лікер, віскі, бренді, вермут, ром, та інші) і вином не вважаються.

- Вода і волога -Не використовуйте цей апарат біля води, наприклад, поряд з ванною, раковиною, біля прання, в сирому підвалі, поруч з плавательним басейном, і т.і.
- Аксесуари-Не розміщуйте радіоприймач на нестійкому візку, підставці, тринозі, кронштейні, бо він може впасти, заподіявши серйозну травму дитині або дорослому і пошкодження.
Кронште́йн (нім. Kragstein - консоль), або кремпіль - консольна опорна деталь або конструкція, що служить для кріплення на вертикальній площині (стіни чи колони) виступаючих або висунутих в горизонтальному напрямку частин машин або споруд.
Використовуйте тільки візок, підставку, штатив, кронштейн або стіл, які продаються разом з радіоприймачем. При монтажу апарату необхідно слідувати вказівкам виробника і використовувати аксесуари для кріплення, рекомендовані виробником.
-Вентиляція-Щілини і отвори в корпусі призначені для вентиляції і забезпечення надійної роботи виробу і захисту його від перегріву, ці отвори не повинні бути заблоковані або зачинені.
Виноградарство

- Потужність - Цей продукт повинен працювати тільки від типу джерела живлення, вказаного на маркувальної етикетці.

Виробни́цтво - процес створення матеріальних і суспільних благ, необхідних для існування і розвитку. Створюючи певні блага люди вступають у зв'язки і взаємодію – виробничі відносини. Тому виробництво є завжди суспільним.
Аксесуар (фр. accessoire від лат. accessorius - «додатковий») - необов'язковий предмет, супутній до чого-небудь; приналежність до чого-небудь. Може покращити що-небудь.
Вентиля́ція (від лат. ventilatio - провітрювання) - створення обміну повітря в приміщенні для видалення надлишків теплоти, вологи, шкідливих та інших речовин з метою забезпечення допустимих метеорологічних, санітарно-гігієнічних, технологічних умов повітряного середовища.
Джерело живлення - елемент електричного кола, в якому зосереджена електрорушійна сила.
Якщо ви не впевнені в типі джерела живлення у вашому будинку, зверніться до дилера або в місцеву компанію з енергопостачання.

- Захист шнура живлення - Шнур повинен бути прокладений таким чином, щоб на нього не можна було наступити чи поставити інші предмети.

- Блискавка - Для додаткового захисту пристрою під час грози, або коли він залишен без нагляду і не використовується протягом тривалого часу, відключіть його від розетки і від'єднайте антену або кабельну систему, це запобіжить пошкодження продукту під час блискавок і перепадів напруги.


Перевантаження - Не перевантажуйте розетки, подовжувачі або вбудовані розетки, так як це може призвести до пожежі або ураження електричним струмом.
При́стрій (англ. device, appliance, нім. Vorrichtung f, Einrichtung f) - обладнання, конструктивно завершена технічна система, що має певне функціональне призначення і за допомогою якої виконується яка-небудь робота або спрощується, полегшується певний процес.
Еле́ктрика (від грец. ήλεκτρον - бурштин; раніше також громови́на ) - розділ фізики, що вивчає електричні явища: взаємодію між зарядженими тілами, явища поляризації та проходження електричного струму.
Блискавка - електричний розряд між хмарами або між хмарою і землею. У процесі утворення опадів у хмарі відбувається електризація крапель або льодяних частинок. Внаслідок сильних висхідних потоків повітря в хмарі утворюються відокремлені області, заряджені різнойменними зарядами.
Електри́чний струм (англ. electric current) - упорядкований, спрямований рух електрично заряджених частинок у просторі.

Сторонні предмети і рідина - Ніколи не вставляйте будь-які предмети у виріб через отвори, так як вони можуть торкнутися точок з небезпечною напругою або замкнути деталі, які можуть призвести до виникнення пожежі або удару електричним струмом. Ніколи не розлівайте рідину будь-якого роду на продукт.
Сервіс - Не намагайтеся обслуговувати цей виріб самостійно, оскільки при відкритті або знятті кришки можна зазнати впливу небезпечної напруги або інших небезпек.
За технічним обслуговуванням звертайтеся до кваліфікованих фахівців.
Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.
Техні́чне обслуго́вування озброєння та військової техніки - полягає у перевірці його укомплектованості і справності (працездатності), чистці і митті, налагодженні і регулюванні, змащуванні і заправленні (дозаправленні) експлуатаційними матеріалами, усуванні несправностей і недоліків, заміні деталей з обмеженими термінами служби і зберігання, перевірці засобів вимірювання, технічному огляді вантажопідйомних машин і посудин, які працюють під тиском.

Запчастини-Прі необхідності заміни деталей, переконайтеся, що технік використовує запасні частини, зазначені виробником або вони мають ті ж характеристики, як оригінальні.
Оригінал - (від лат.
Виноробство
originalis - первісний) - первісний, справжній.


Перед використанням
* Виберіть місце установки радіоприймача. Не розташовуйте його під прямими сонячними променями або поруч з джерелом тепла, віібрацій і надмірної кількості пилу, холоду або вологи. Тримати подалі від джерел, що шумлять, таких як трансформатори або двигуни.
* Не відкривайте корпус, так як це може призвести до пошкодження схеми або удару єлектричним струмом.
* При вимкненніі вілки з розетки тягніть безпосередньо за штепсель, ніколи не смикайте за шнур.
* Не намагайтеся очистити пристрій з хімічними розчинниками, так як це може призвести до пошкодження.
Розчи́нник - індивідуальна хімічна сполука або суміш, здатна розчиняти різні речовини, тобто утворювати з ними однорідні системи змінного складу, що складаються з двох або більшого числа компонентів - розчини.
Трансформа́тор (від лат. transformo - перетворювати) - пристрій для перетворення параметрів (амплітуд і фаз) напруг і струмів.
Хі́мія - одна з наук про природу, яка вивчає молекулярно-атомні перетворення речовин, тобто, при яких молекули одних речовин руйнуються, а на їх місці утворюються молекули інших речовин з новими властивостями.

* Зберігайте це керівництво в надійному місці для подальшого використання.
Керівн́ицтво - (адміністрування, розпорядництво) є однією з функцій управління, а в умовах командно-адміністративної системи саме тією функцією, що разом з контролем включила в себе всі інші функції.

РОЗТАШУВАННЯ ЧАСТИН:

(1) Гучність /On/OFF кнопка вмикання/вимикання

(2) FM Стерео індикатор

(3) Індикатор блютузу

(4) AM кнопка

(5) FM кнопка

(6) AUX/BLU/AM.FM перемикач

(7) AM/FM шкала дисплею

(8) перемикач

(9) зовнішній роз’єм

(10) FM антена

(11) шнур живленняВИКОРИСТАННЯ РАДІО

  1. Вставьте шнур живлення (11) в стандартну 230V50HZ розетку.

2) Вставьте FM антену (10) для кращого прийому FM мовлення.
3) Повертайте кнопку гучності / On / Off (1) за годинниковою стрілкою до клацання включення пристрою.
Годинник (арх.: дзиґа́р, дзиґарі́) - пристрій для вимірювання часу.

4) Виберіть AM або FM, натиснувши кнопку AM (4) або FM (5).
5) Повертайте ручку настройки частоти (8) доки не налаштуєтесь на улюблену радіостанцію.
6) Повертайте кнопку гучності / On / Off (1), щоб включити / виключити.
ВИКОРИСТАННЯ ЗОВНІШНІХ ПРИСТРІЇВ

Натисніть кнопку AUX / BLU / AM.FM перемикання (6), щобвідобразилося на об'єктиві. Зовнішні пристрії в роз'єм даного пристрою можна підключити з зовнішніх аудіо роз’мів за допомогою аудіо кабелю.

Примітка: Перед використанням зовнішніх пристріїв, будь ласка, вимкніть Bluetooth. В іншому випадку буде ідти звучання з обох - Bluetooth та зовнішнього пристрію.

ВИКОРИСТАННЯ Bluetooth:

● При використанні функції Bluetooth, будь ласка, зніміть кабель RCA від зовнішнього пристрію, в іншому випадку будуть звуки з обох - Bluetooth та зовнішнього пристрію.

● Всі пристрої, які підключаються до даного апарату, повинні використовуватись з Bluetooth 2.0, підтримка A2DP V1.2, V1.4 AVRCP профілі і частота використання 2.402-2.480 гГц
● Бездротова технологія Bluetooth працює в діапазоні близько 10 м.

Діапазо́н (від грец. δϊα πασον (χορδων) - через усі (струни).
Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).
Максимальна діапазон зв'язку без будь-яких перешкод у зоні прямої видимості
● Натисніть кнопку AUX / BLU / AM.FM перемикання (6), і буде відображатися на об'єктив, що йде пошук. Якщо пошук не був знайденим, після більш ніж п'яти хвилин, живлення вимикається, а потім знову вмиається, якщо необхідно повторити пошук.
● Коли ви перший раз використовуєте функцію Bluetooth, переконайтеся, що цей пристрій як і сотовий телефон або ноутбук перемикаються на сигнал Bluetooth.
Сотові телефони знаходять пристрої Bluetooth, як правило, приблизно за 5-30 секунд.
Ноутбук (англ. notebook - блокнот, блокнотний ПК) або лептоп (англ. laptop - lap - коліна, top - на верху) - портативний персональний комп'ютер, в корпусі якого об'єднані типові компоненти ПК, включаючи дисплей, клавіатуру і вказівний пристрій (звичайно сенсорна панель або тачпад), а також акумуляторні батареї.
Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
Їх список пристроїв Bluetooth з'явиться на "POLY NICE" пристрію; деякі пристрої, які знайшли " POLY NICE" пристрій можна підключити безпосередньо натисканням "підключити" . У деяких сотових телефонах або ноутбуках необхідно ввести пароль, введіть пароль "0000", а потім натисніть "ОК"
● Коли з’єднання відбулося, ви можете використовувати музику платника ресурсів того стільникового телефону або ноутбука, вмикати програвання, пауза, назад, далі, і т.і.

● Коли ваші сотові телефони або ноутбук і інший пристрій Bluetooth вже збережені в списку Bluetooth пристріїв “BT-Speaker”, а також є Bluetooth сигнал, він буде автоматично шукати перший підключений пристрій. Якщо ви хочете підключити другий пристрій, будь ласка, вимкніть з’єднання з першим підключеним пристрїєм.


● Якщо пошук не вдається підключи або підключений, але дінаміки не звучать, це може призвести до системної помилки. Будь ласка, зніміть шнур живлення, а потім включіть його знову і повторіть пошук.
● Цей пристрій можна підключити більшість продуктів з пристроєм Bluetooth, але деякі старі елементи або спеціальні пристрої Bluetooth він не підтримує.
Більшість - велика частина чого-небудь, або кількісне переважання прихильників якоїсь ідеї чи рішення над їхніми противниками. Вважається найпершою засадою демократичного способу прийняття спільних рішень, головною й необхідною умовою обрання кандидата на виборну посаду.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Живлення............................................. 230V50Вт

Споживча потужність.......................................... 12В

Вихідна потужність..................................................... 1.5W*2

Дінаміки............................................................ 3"Dynamic Type

Радіочастотний діапазон

AM..................................................................... 540-1600кГц

FM..................................................................... 87.5-108мГц

Розміри виробу.................................................. 292X145X196мм

Вага нетто......................................................... 2.6кг

Каталог: files
files -> Виховна година «Майбутнє — без сніду» Обладнання: маркери, роздавальний матеріал: пам’ятки «Кроки до успіху»
files -> Економічний бюлетень Посольства України в рп квітень 2014 р. №104
files -> 1 клас Тести Правильна відповідь оцінюється в бал. У ситуації цінової війни за умов рівноваги олігополісти продають продукцію
files -> Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів (пункт1 глави 4 розділу III) Титульний аркуш Підтверджую ідентичність електронної та паперової форм інформації


Скачати 54.76 Kb.

  • Блискавка
  • ВИКОРИСТАННЯ ЗОВНІШНІХ ПРИСТРІЇВ
  • ВИКОРИСТАННЯ