Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка



Ams elektronik Офіційний представник в Україні Тзов “нівіТ”

Скачати 97.98 Kb.

Ams elektronik Офіційний представник в Україні Тзов “нівіТ”




Скачати 97.98 Kb.
Дата конвертації16.04.2017
Розмір97.98 Kb.

AMS elektronik Офіційний представник в Україні ТзОВНІВіТ

AMS elektronik 79024 Україна, м. Львів, вул. Б.Хмельницького, 175/7а, ЄДРПОУ 23959432, ІПН № 239594313074,

свід. 18167617
66-225 Щанець (Szczaniec)

Тел.. 48683820040



Факс 48683820038 Www.ams-elektronik. e-mail: nivit2007@ukr.net, тел.факс 0322210014,

тел.моб. 067-679-25-43





Комерційна пропозиція (№ )

Адресат:

Дата:

Тема:


Комерційна пропозиція.

Збірно – металеві конвективні сушильні камери з розрахунковою продуктивністю від 30-100 м3 разової загрузки

Принцип роботи конвективної сушильної камери.

Сушіння деревини – це процес видалення з деревини вологи , технологічна мета визначається зміною фізичних та експлутаційних властивостей деревини при зміні її вологості , забезпечення стабільних розмірів і форми деталей, запобігання біо пошкодженням, зменшення маси з одночасним підвищенням міцності, покращується якість склеювання та опорядження деревини. Конвективний процес сушіння проходить за допомогою агента сушіння ( гаряче повітря). Температура якого досягає 900С в залежності від породи деревини. Нагрів агента проходить за допомогою водяних бі-металевих калориферів, по яких циркулює гаряча вода. Потік гарячого воздуху направляється пенпендикулярно штабелю, за допомогою реверсивних вентиляторів. Керування процесом сушіння можна проводити автоматичному MS-201 або напів автоматичному MS-101 режимами взалежності від вибору замовника.

 1. Ворота

Підйомно відїздні - корпус виготовляють з AlMg3, а наповнення йде структорована мінеральна вата з внутрішньої сторони ворота обшиваються ризиновим еластичним ущільнювачем а також підйомний механізм з ручним редуктором.
Гаряча вода (англ. Hot Water) - американська кінокомедія режисера Фреда С. Ньюмейера 1924 року.
Мінера́льна ва́та (англ. mineral wool) - волокнистий матеріал, одержуваний з розплавів гірських порід, доменних шлаків або їхніх сумішей.


 1. Технологічні двері

Корпус виготовляється з AlMg3 з начинкою мінеральною структорованою ватою в комплект входить замок з ключами .

 1. Рама вентиляторів з осьовими реверсивними вентиляторами.

Рама вентиляторів виготовляється з AlMg3 стандартних розмірів з розрахунків для збірно металевих камер. Та під певні розміри приміщень які надає замовник. Осьові реверсивні вентилятори виготовляються ( обичайки і лопості з AlMg3 ) в комплекті з двигунами фірми SIEMENS. Дані двигуни спеціального класу - ізоляції Н , стійкими до дії вологи , агресивного середовищап і високих температур.
Температу́ра (від лат. temperatura - належне змішування, нормальний стан) - фізична величина, яка описує стан термодинамічної системи.





 1. Біметалеві калорифери

Виготовлені з нержавіючої сталі та алюмінію з високим коефіцієнтом теплопередачі, колектори виготовлені з нержавіючої сталі.
Неіржа́вна (також нержавіюча, нержавка́, нержавійна або неіржавійна) сталь (також нержавійка, інокс) - стійка до корозії у атмосфері та агресивних середовищах сталь з вмістом хрому не менше 11,5% та малим вмістом вуглецю (0,03…0,20%).
Ста́ль чи кри́ця (рос. Сталь; англ. Steel; нім. Stahl) - сплав заліза з вуглецем, який містить до 2,14 % вуглецю і домішками (кремній, марганець, сірка, фосфор та гази).
При хорошій вентиляції дані нагрівальні елементи забезпечують потрібною температурою сушильну камеру . Наскільки цього потребує режим сушіння даного матеріалу. Дані калорифери мають високу анти корозійну здатність і довговічність.


 1. Фальш стеля

Виготовлена з листового гофрованого алюмінію , і служить для розподілення повітряного потоку повітря в камері , а також обмежує робочу зону камери. Для доступу до обладнання стеля зроблена з легко знімних панелей( листів алюмінію)


 1. Припливно – витяжні канали

Алюмінієві канали будь якого перерізу і форми із заслінками керованими серво двигоном. Призначаються для викидання з камери в процесі сушки надлишків вологи яка випаровується з пиломатеріалу.


 1. Система зволоження

Виконана з нержавіючої сталі і оснащена форсунками розбризгувачами фірми DANFUS. В дані системі вокористовується холодна вода. Призначені для мітримання певної вологи в камері , і зниження внутрішніх напружень в деревині.


 1. Комплект датчіків вологості деревини

Склодаються з трьох блоків 1- вимірює рівноважну вологість деревини і температуру

навколишнього середовища.

Сушіння деревини (англ. wood drying) - гідротермічна обробка деревини, що полягає у видаленні з неї вологи, внаслідок чого деревина з сировини перетворюється в промисловий матеріал, що відповідає певним вимогам, котрі висувають різного роду виробництва і побутові умови.
2- методом опору вимірює вологість дсамої деревини.

3- обєднює дані з двох вимірювальних блоків і передає інформацію на десплей .


 1. Процесор напівавтоматичної системи управління сушильної камери типу

MS – 101

Блок управління MS-101 це напів автоматична ,недорога і проста в експлуатації система управління сушильною камерою для деревини і призначена в основному для малих і середніх сушильних камер , в яких встановлення повністю автоматичної системи економічно не доцільно.
Система керування, також Система управління (англ. control system) - систематизований набір засобів впливу на підконтрольний об'єкт для досягнення цим об'єктом певної мети. Об'єктом системи керування можуть бути як технічні об'єкти так і люди.

Напівавтоматичний – на основі заданих оператором режимних параметрів сушіння , блок управління здійснює контроль і управління заданої температури і вологостіповітря в камері в функції часу відповідно задані швидкості.

Процес сушіння в даному режимі складається із трьох стадій , які вибираються оператором.

Нагрів – відбувається зростанням температури сушильного агента із заданою швидкістю і при постій ні величині відносної вологості, при досягнені заданої температури, блок управління переходить до стадіїї сушіння .

Відно́сна воло́гість (рос. влажность относительная; англ. relative humidity; нім. relative Feuchtigkeit f) - відношення кількості води, що знаходиться в речовині за даних умов, до максимально можливої кількості води за тих же умов.


Сушіння - блок управління підтримує в камері температуру і відносну вологість сушильного агента відповідно значення , заданих оператором.

Охолодження – відбувається зниження температури сушильного агента в камері із заданою швидкістю. При досягнені заданої кінцевої температури , процес сушіння зупиняється.

Робота в режимі стабільного регулювання - блок управління підтримує задані велечини температури або вологості , може бути задіяний тільки регулятор температури, або тільки регулятор вологості, або обидва регулятори одночасно.



Ручний режим – оператор в ручну , за допомогою клавіатури блоку управління , змінює стан виконавчих пристроїв або контролює їх роботу.

На екрані блоку керування вказані наступні параметри процесу сушіння



 • Вологість деревини в 3-х, або 5-ти точках і їх середнє значення .

 • Температура повітря в камері.

 • Величина температури задана оператором.

 • Задана величина температури в даний момент.

 • Величина вологості повітря в камері.

 • Величина вологості задана оператором.

 • Задана величина вологості в даний момент.

 • Можливо після встановлення додаткового давача температури – температура теплоносія в калориферах.

Переваги блоку управління MS-101:

 • компактна панельна конструкція, можна розміщувати на дверях будь-якої шафи управління;

 • проводить наступні заміри в сушильній камері: вимірювання вологості деревини в трьох точках, вимірювання температури і вологості повітря (за допомогою целюлозної промокатки), можливо – температури теплоносія у калориферах;

 • можливість регулювання температури повітря в камері шляхом управління встановленим в системі нагрівання калориферів регулюючим клапаном і циркуляційним насосом;

 • можливість регулювання вологості повітря в камері шляхом управління заслінками припливно-витяжних каналів, а також електромагнітним клапаном системи зволоження;

 • можливість управління осьовими реверсивними вентиляторами з розділенням їх максимум на три секції;

 • можливість управління виконавчими механізмами з напругою 24 В або 220 В;
  Механі́зм (грец. μηχανή mechané - машина) - система тіл, що призначена для перетворення руху одного або декількох тіл у потрібний рух інших тіл. Механізм складає основу більшості машин і застосовується в різноманітних технічних об'єктах.


 • відсутність спеціальних вимог для приміщень, в який встановлюється блок управління;

 • можливість самостійної установки КЛІЄНТОМ системи управління MS-101.




 1. Процесор автоматичної системи управління сушильної камери типу

MS – 201

Фірма AMS elektronik є проектантом і виготовлювачем мікропроцесорного блоку управління сушильною камерою для деревини MS-201. Це сучасна і технічно досконала, повністю автоматизована мікропроцесорна система, здійснююча контроль за процесом сушіння пиломатеріалів в камері. MS-201 дозволяє вимірювати вологість деревини у п’яти точках, а також вимірювати вологість і температуру повітря. Блок управління дозволяє регулювати температуру і вологість сушильного агента в камері і керувати реверсивними вентиляторами. Управління автоматичною системою MS-201 здійснюється за допомогою зручної і зрозумілої клавіатури восьмилінійного рідкокристалічного дисплею.
Мікропроце́сорна систе́ма (МП-система) - спеціалізована інформаційна або керуюча система, побудована на основі мікропроцесорних засобів, тобто набору мікропроцесорних схем.
Рідкокристалі́чний диспле́й (англ. liquid crystal display (LCD) - це електронний пристрій візуального відображення інформації (дисплей), принцип дії якого ґрунтується на явищі електричного переходу Фредерікса в рідких кристалах.
12 діодів LED сигналізують про стан керованих пристроїв. Використання великого екрану і клавіші курсору спростило систему меню, в значній мірі полегшило роботу з блоком керування. Встановлений в блоці керування MS-201 комунікаційний модуль робить реальним його підключення до персонального комп’ютера ПК, дозволяючи робити спостереження і архівування поточних параметрів процесу сушіння. Кожен блок управління можна підключити до принтера, що дозволяє отримати карти сушіння. Блок управління MS-201 також дозволяє під`єнати модуль GSM, що дає спеціалісту фірми AMS elektronik, або її представникам в Україні (спеціалістам ТзОВ “HIВіТ”)можливість створювати спостереження за роботою камери і біжучий моніторинг процесу сушіння. По надійності і безвідмовності системи, блок управління в стані контролювати роботу тільки одної сушильної камери.Робочий цикл процесу сушіння в блоці MS-201 складається із декількох етапів:

 • нагрівання;

 • саме сушіння;

 • кондиціонування;

 • охолодження.

Новим вирішенням, використаним у блоці управління MS-201 є без ступенева зміна режимних параметрів сушильного агента в процесі сушіння деревини. Встановлення режимних параметрів відбувається в залежності від зміни біжучої вологості деревини. На основі заданої товщини і породи пиломатеріалів визначаються дві характеристики: значення температури сушильного агента і значення потенціалу (градієнта сушіння) в залежності від поточної вологості деревини. Під час процесу сушіння на базі цих характеристик, а також систематично вимірюваної біжучої вологості деревини встановлюються параметри сушильного агента в камері. В блоці управління занесені програми, для створення режимів сушіння практично для всіх використовуваних в Європі промислових порід деревини. Користувач може редагувати існуючі і створювати власні програми, які можна записати у постійній пам`яті блока керування, або в одному із п’яти рядків підручної пам`яті процесора.

 1. Виробництво компактних сушильних камер для пиломатеріалів.

Алюмінієвого використання з компютерним управлінням сушильна камера типу MS-KOMPAKT з обємом загрузки до 10м3.Пропонуємо повністю автоматизовану компактну сушильну камеру виготовлену з нержавіючих матеріалів і оснащену мікропроцесурнимуправлінням . Компактна сушильна камера призначена для сушіння всіх порід деревини до кінцевої вологості 6%, з високою якістю сушіння , при мінімальному технічному обслуговуванні.
Техні́чне обслуго́вування озброєння та військової техніки - полягає у перевірці його укомплектованості і справності (працездатності), чистці і митті, налагодженні і регулюванні, змащуванні і заправленні (дозаправленні) експлуатаційними матеріалами, усуванні несправностей і недоліків, заміні деталей з обмеженими термінами служби і зберігання, перевірці засобів вимірювання, технічному огляді вантажопідйомних машин і посудин, які працюють під тиском.
Несучі елементи конструкції , а також внутрішні панелі стін , стелі і дверей камери виконані з корозостійкого матеріалу AlMg3 .Утеплення панелей здійснюється структорованою вологостійкою мінеральною ватою товщиною 100мм . Зовнішня обшивка камери виконана з гофрованого алюмінієвого листа , що додатково збільшує жорсткість конструкції. Сушильна камера постачається повною заводською готовністюі на місці підключення вимагає тільки підключення зовнішніх інженерних мереж. Збірно-металева лісосушильна камера в комплекті включає :

 1. Одностворчаті двері для завантаження .

 2. Завантажувальні візки.

 3. Зовнішні і внутрішні рейки.

 4. Високо продуктивні алюмінієві реверсивні енергоощадні вентилятори.

 5. Водяні біметалеві калорифери

 6. Теплова гребінка з трьохходовим клапаном і циркуляційним насосом.

 7. Система зволоження з електромагнітним клапаном і фільтром.

 8. Алюмінієві приточно-витяжні канали з виконавчим механізмом.

 9. Електрична силова шафа з системами захисту від перевантажень , обриву та перекосу фаз.

 10. Автоматична система управління сушильною камерою MS-201 або напів автоматична MS-101 з датчиком вологості деревини , температури повітря і рівноважної вологості.

 11. Кожна сушильна камера оснащена спеціальною системою запобігання замерзання води в калориферах при відключенні сушильної камери в зимовий період.

 12. Існує можливість підключення автоматичної системи управління MS-201 до персонального компютера , що дозволяє здійснювати дистанційне керування сушильною камерою , архівування параметрів процесу , а також долучення до процесу , а також долучення до процесу сушіння інженерів фірми AMS – electron.

Ми пропонуємо

 • Повністю окомплектовані сушильні камери

 • Автоматичні системи управління камерою MS-201

 • Напів автоматичні системи управління камерою MS-101

 • Осьові реверсивні вентилятори №6,№7,№8,№9.

 • Бі металеві калорифери

 • Система зволоження

 • Припливни витяжні канали

 • Несучі конструкції

 • Виконання проектних робіт

 • Рекунструкція приміщень










Скачати 97.98 Kb.

 • Комерційна пропозиція (№ ) Адресат: Дата
 • Збірно – металеві конвективні сушильні камери з розрахунковою продуктивністю від 30-100 м 3 разової загрузки Принцип роботи конвективної сушильної камери.
 • В орота
 • Рама вентиляторів з осьовими реверсивними вентиляторами.
 • Біметалеві калорифери Виготовлені з нержавіючої сталі
 • Припливно – витяжні канали
 • К омплект датчіків вологості деревини
 • Процесор напівавтоматичної системи управління
 • Нагрів
 • Сушіння
 • Переваги блоку управління MS-101
 • Процесор автоматичної системи управління сушильної камери типу MS – 201
 • Виробництво компактних сушильних камер для пиломатеріалів.