Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаАнгл. інтегрована електроніка

Англ. інтегрована електроніка
Дата конвертації28.05.2017
Розмір37.5 Kb.

Intel Corporation — найбільша у світі напівпровідникова компанія та виробник x86-серії мікропроцесорів, процесорів для IBM-сумісних персональних комп'ютерів.

Заснована у 1968 році як Integrated Electronics (англ. інтегрована електроніка), розташовується у Санта Кларі, СШАІнтелтакож виробляє процесори для вбудованих систем та інших приладів, які відносяться до комунікацій та новітніх технологій.

Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.

Комуніка́ція (від лат. communicatio - єдність, передача, з'єднання, повідомлення, пов'язаного з дієсловом лат. communico - роблю спільним, повідомляю, з'єдную, похідним від лат. communis - спільний) - це процес обміну інформацією (фактами, ідеями, поглядами, емоціями тощо) між двома або більше особами, спілкування за допомогою вербальних і невербальних засобів із метою передавання та одержання інформації.

Вбудо́вана, вбудо́вувана систе́ма (англ. embedded system) - спеціалізована комп'ютерна система або обчислювальний пристрій, призначений для виконання обмеженої кількості функцій, часто, з обмеженнями реального часу.

Заснована піонерами напівпровідників Робертом Нойсом та Гордоном Муром, спочатку була відома тільки інженерам та технологам, проте вдала рекламна кампанія «Intel Inside», проведена у 1990-х, зробила її, та її процесори Pentium практично загальновживаними словами.

Інжене́р - особа, що професійно займається інженерією, тобто на основі поєднання прикладних наукових знань, математики та винахідництва знаходить нові рішення технічних проблем.Центральний процесор, ЦП (англ.

Мікропроце́сор (англ. microprocessor) - інтегральна схема, яка виконує функції центрального процесора (ЦП) або спеціалізованого процесора. Сьогодні слово мікропроцесор є практично повним синонімом слова процесор, оскільки функціональний блок, що на ранніх стадіях розвитку обчислювальної техніки займали цілу плату чи навіть шафу, тепер вміщається в одну невеличку інтегральну схему із сотнями мільйонів транзисторів всередині. З середини 1980-х мікропроцесори витіснили інші види ЦП. Проте загалом це не так: центральні процесорні пристрої деяких суперкомп'ютерів навіть сьогодні є складними комплексами великих (ВІС) і надвеликих (НВІС) інтегральних схем.

 Central processing unit, CPU— функціональна частина комп'ютера, що призначена для інтерпретації команд.


Intel Core i5-4460 на даний момент є при складанні збалансованої ігрової системи одними із кращих кандидатів серії Intel Core i5. Вони мають хороший баланс між ціною та продуктивністю, а також оснащені непоганим вбудованим графічним ядром. Останнє може пригодитися при складанні продуктивного робочого комп'ютера.

Intel Core i5-4460 має багато спільного із Intel Core i5-4690. Обидва пристрої характеризуються заблокованим множником, а головною відмінністю можна назвати більш низьку максимальну тактову частоту.

Продукти́вність англ. productivity, нім. Produktivität f) - у широкому розумінні - здатність давати продукцію.

Графіка Гра́фіка (нім. Graphik, грец. graphikos «написаний») - вид образотворчого мистецтва, для якого характерна перевага ліній і штрихів, використання контрастів білого і чорного та менше, ніж у живописі, використання кольору.

Та́ктова частота́ - основна одиниця виміру частоти тактів у синхронних колах, що визначає кількість елементарних операцій (тактів), що виконуються системою за 1 секунду.(За підручником І.Л. Володіна, В.В. Володін 9 клас)Відмітною рисою моделей даної серії є додатковий набір конденсаторів (вони знаходяться у центрі контактного майданчика) для згладжування пульсації напруги живлення.

Пульсація (рос. пульсация, англ. pulsation, нім. Pulsation f, Pulsieren n, Schwankung f) - періодична зміна якої-небудь характеристики, явища. Зокрема П. - періодично повторювана короткочасна дія сил на фізичне тіло або середовище.

Конденсáтор (англ. capacitor; нім. Kondensator m) - система з двох чи більше електродів (обкладок), які розділені діелектриком, товщина якого менша у порівнянні з розміром обкладок. Така система має взаємну електричну ємність і здатна зберігати електричний заряд.

Конта́ктний майда́нчик, КМ (англ. Contact pad) - металізована ділянка на поверхні друкованої плати або чипі інтегральної схеми, призначена для подальшого виконання паяного або іншого електричного з'єднання.Штатна система охолодження

Для охолодження використовується стандартний кулер Intel E97378-001, який складається із невеликого алюмінієвого радіатора й осьового вентилятора.

Радіатор (новолат. radiātor - «випромінювач») - пристрій для розсіювання тепла у повітрі (випромінюванням та конвекцією), повітряний теплообмінник.

Станда́рт - нормативний документ, заснований на консенсусі, прийнятий визнаним органом, що встановлює для загального і неодноразового використання правила, настанови або характеристики щодо діяльності чи її результатів, та спрямований на досягнення оптимального ступеня впорядкованості в певній сфері.

Він виготовлений компанією
 Delta і має досить велику потужність 7,2 Вт (12 В при 0,60 А). Вентилятор підключається за допомогою стандартного чотирьохконтактного конектора, що дозволяє керувати його швидкістю ШІМ-методом. Для відведення й розсіювання тепла використовується круглий радіатор з оригінальною формою ребер. Він контактує із процесором через мідний майданчик що прискорює теплообмін.

Процесор Intel Core i5-4460 обладнаний чотирма ядрами, які працюють у чотирьохпотоковому режимі. При активованій технології Intel Turbo Boost 2.0 тактова частота CPU більшу частину часу знаходилася на рівні 3200 МГц при множнику «х32» і опорній частоті 100 МГц.

При тривалому навантаженні напруга на ядрі змінювалася в діапазоні 0,922 − 0,938 В.

Діапазо́н (від грец. δϊα πασον (χορδων) - через усі (струни).

Іноді, при незначному навантаженні, частота процесора піднімалася до 3400 МГц. Напруга при цьому знаходилася на рівні 0,938 В.


Розгін

Оскільки множник процесора Intel Core i5-4460 заблокований, то розгін проводився шляхом підвищення частоти системної шини. Але навіть у цьому випадку підняти її вище 103 МГц не вийшло. Оскільки збільшення продуктивності CPU виявилося дуже незначним.

 Intel Core i5-4460 обладнаний чотирма швидкими процесорними ядрами, які працюють на максимальній частоті 3400 МГц у режимі Intel Turbo Boost 2.0.

Підвищення (елевація) - кутова висота об'єкта спостереження (земного предмета, літального апарату, небесного світила тощо) над істинним горизонтом. Підвищення спільно з азимутом служить для визначення напрямку на об'єкт.

Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.

Його швидкодія знаходиться практично на тому ж рівні, що й в
 AMD FX-8370.

Швидкодія (рос. быстродействие, англ. speed of response, нім. Schnelligkeit f, Reaktionsfähigkeit f, Ansprechgeschwindigkeit f) - швидкість реакції системи на зовнішні дії або кількість операцій, які здійснює система за одиницю часу.

При цьому використовується більш тонкий 22-нм техпроцес, а рівень TDP не перевищує 84 Вт.

Технологі́чний проце́с - це впорядкована послідовність взаємопов'язаних дій та операцій, що виконуються над початковими даними до отримання необхідного результату.Можливостей вбудованого графічного ядра Intel HD Graphics 4600 буде достатньо для веб-серфінгу, перегляду відео та запуску багатьох невимогливих ігор на низьких налаштуваннях графіки.

Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

Спірною стороною даної моделі виступає заблокований процесорний множник. З одного боку, це мінімізує його розгінний потенціал, а з іншого – дещо знижує цінник.


 Intel Core i5-4460, на даний момент виступає хорошим кандидатом для складання ігрового комп'ютера, адже багато популярних ігор оптимізовані для роботи саме в чотирьохпотоковому режимі. Природно, щоб досягнути оптимальної продуктивності, дану конфігурацію потрібно буде доповнити ще й відповідною дискретною відеокартою.

Відеока́рта (англ. video card, також графічна карта, графічний адаптер, графічний прискорювач) - пристрій, призначений для обробки і генерації зображень з подальшим їхнім виведенням на екран периферійного пристрою.

  • Int egrated El ectronics ( англ. інтегрована електроніка
  • Центральний процесор , ЦП
  • Intel Core i5-4460
  • Штатна система охолодження Для охолодження використовується стандартний
  • Розгін Оскільки множник процесора Intel Core i5-4460 заблокований, то розгін проводився шляхом підвищення
  • Intel Core i5-4460 обладнаний