Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаАвто акустика та електроніка від jbl by Harman

Скачати 17.08 Kb.

Авто акустика та електроніка від jbl by Harman
Скачати 17.08 Kb.
Дата конвертації28.05.2017
Розмір17.08 Kb.

Оглядова стаття про автомобільне аудіо від Harman Group .

Автомобіль Автомобі́ль, авто́ (від грец. αὐτός - сам і лат. mobilis - той, що рухається) - самохідна колісна машина, яка приводиться в рух встановленим на ній двигуном і призначена для перевезення людей, вантажу, буксирування транспортних засобів, виконання спеціальних робіт та перевезення спеціального устаткування безрейковими дорогами.


У склад Harman Group входять виробники автоелектроніки : JBL by Harman, Infinity by Harman , Harman/Kardon by Harman .
Бюджет та ціновий діапазон пропонованих рішень :
Авто акустика та електроніка від JBL by Harman

- головний пристрій від 500usd

- процесори обробки та узгодження звуку від 260usd

- акустичні системи від 100 usd за комплект у пару дверей

- підсилювачі для акустичних систем від 200 usd

- сабвуфери пасивний та підсилювач до нього від 350usd
Авто акустика та електроніка від Infinity by Harman

- акустичні системи від 200 usd за двополосну за комплект у пару дверей

- підсилювачі для акустичних систем від 200 usd
Авто акустика та електроніка Harman/Kardon by Harman постачається лише до виробників автомобілів і у прямому продажу не може бути . І можемо надати консультації лише по заміні її на JBL by Harman , Infinity by Harman або інші бренди .
Зауваження : зважайте на те що автосервіс буде пручатись встановленню акустики не через них і щоб не втратити гарантію - необхідно узгодити з ними .
Зауваження : ми здійснюємо консалтинг з вибору обладнання , авторський нагляд, продаж обладнання , кабелів та акустичних матеріалів та налаштування фінальне , нам заборонено займатись встановленням безпосередньо : для цього ми задіюємо партнерські інсталяційні центри або офіційні сервіс центри автовиробників .

Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.

А́вторський на́гляд - контроль (нагляд) авторів винаходу чи проекту (креслення, ескізу) за відповідністю створюваного проекту (споруди, будови) художнім замислам і технічним параметрам, передбаченим і зафіксованим у проекті.


Зауваження : просто доставити високочастотні гучномовці неможна - необхідно придбати комплект від виробника з середньочастотним гучномовцем та високочастотником , в комплекті до яких додаватиметься плата узгодження .

Гучномо́вець - пристрій для ефективного випромінювання звуку в навколишній простір, що конструктивно містить одну або декілька випромінюючих голівок і, при необхідності, акустичне оформлення і додаткові електричні пристрої (фільтри, трансформатори, регулятори тощо).


Зауваження : зважте також на те , що у штатні системи нерекомендовано доставляти інші акустичні системи без довстановлення підсилювачів . Тому що виробник автівки спеціально "підганяв" по параметрам свої дешеві акустичні динаміки до свого недорого головного пристрою . І доставити туди дорогі комплекти акустики від Harman немає сенсу - штатний головний пристрій банально не стягне їх . Виключенням є початкові серії JBL та Infinity - їх саме створювали для безпосереднбої заміни штатних запроектувавши їх як "легку" та невибагливу нагрузку , звісно компромісно по звучанню .

Компроміс (грец. compromissum - угода, згода) - згода з ким-небудь у чомусь, що досягається взаємними поступками; поступка заради досягнення мети.

Усі інші акустичні системи потребують підсилювачів .
Зауваження : найчастіше підсилювачі неможливо підключити у штатний головний пристрій напряму , доведеться використовувати адаптери або процесор .


Скачати 17.08 Kb.

  • Авто акустика
  • Авто акустика та електроніка від Infinity by Harman
  • Авто акустика та електроніка Harman/Kardon by Harman
  • Зауваження
  • Усі інші акустичні системи потребують підсилювачів