Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаБезкоштовне програмне забезпечення для бібліотек від програми Бібліоміст Якщо ваша бібліотека обладнана ком’пютерами, що надаються для публічного доступу користувачів І не були придбані за рахунок програми Бібліоміст

Скачати 36.56 Kb.

Безкоштовне програмне забезпечення для бібліотек від програми Бібліоміст Якщо ваша бібліотека обладнана ком’пютерами, що надаються для публічного доступу користувачів І не були придбані за рахунок програми Бібліоміст
Скачати 36.56 Kb.
Дата конвертації10.03.2017
Розмір36.56 Kb.
ТипПрограма

Безкоштовне програмне забезпечення для бібліотек від програми Бібліоміст
Якщо ваша бібліотека обладнана ком’пютерами, що надаються для публічного доступу користувачів і не були придбані за рахунок програми Бібліоміст, то ви маєте право на отримання дорогого програмного забезпечення безкоштовно!

Бібліоміст (англ. Bibliomist, рос. Библиомист) - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації (УБА), на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США.

Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.

Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

______________________________________________________________________________


Програма Бібліоміст надає ресурси не тільки у вигляді комп’ютерного обладнання, ми також можемо допомогти вам отримати безкоштовне програмне забезпечення через нашого партнера - компанію Microsoft.

Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.

Програмне забезпечення для комп’ютерів є коштовною складовою у впровадженні технологій в бібліотеці. Будь-яка бібліотека у вашій системі, навіть якщо вона не отримала обладнання від програми Бібліоміст, має право на безкоштовне програмне забезпечення для комп’ютерів публічного доступу. Нижче приклади доступних пакетів програмного забезпечення. Більш детальну інформацію про каталог продуктів Майкрософт Ви можете знайти в кінці цього листа.

  • Microsoft Windows 7 (Enterprise та Pro) БЕЗКОШТОВНО зазвичай $119

  • Microsoft Office БЕЗКОШТОВНО зазвичай $370

  • Visual Studio БЕЗКОШТОВНО зазвичай $670

  • Microsoft захист від вірусів та шкідливого програмного забезпечення БЕЗКОШТОВНО зазвичай $399

На додаток до цього програмного забезпечення, ви також можете оновити старі операційні системи, що встановлені на комп’ютерах, які надаються для публічного доступу. Ми можемо допомогти з оновленням від Windows XP або Vista до Windows 7. Всі ці програми доступні англійською, українською та російською мовами і містять повну підтримку Microsoft Software Assurance.

Украї́нці - східнослов'янський етнос, основне і корінне населення України. Як етнос сформувався на землях сучасної України та частині земель сучасних: Польщі, Білорусі, Молдови, Румунії, Угорщини, Словаччини і Росії.

А́нглія (англ. England) - країна в Західній Європі, що входить до Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії. Найбільша за площею і населенням з чотирьох країн Сполученого королівства та трьох частин Великої Британії.

Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.

Російська мова Росі́йська мова (рос. русский язык) - слов'янська мова, належить до групи східнослов'янських мов разом з українською та білоруською мовами; одна з шести офіційних мов ООН.

Якщо ви не знаєте, яке саме програмне забезпечення потрібне вашій бібліотеці, зв’яжіться із експертами програми Бібліоміст по електронній пошті tech-support@irex.

Електронна пошта Електро́нна по́шта (англ. e-mail, або email, скорочення від electronic mail) - популярний сервіс в інтернеті, що робить можливим обмін даними будь-якого змісту (текстові документи, аудіо-, відеофайли, архіви, програми).

ua, і вони з радістю нададуть вам безкоштовну консультацію з приводу вибору програмного забезпечення для комп’ютерів публічного доступу.
Програма Бібліоміст сприятиме зацікавленим бібліотекам в отриманні цього програмного забезпечення від компанії Microsoft через благодійну програму Techsoup, допомогаючи вам у подачі заявок та оформленні документів.

Бібліоте́ка або книгозбі́рня (грец. βιβλιον - книжка і θηκη - сховище, скриня) - культурно-освітній заклад, що здійснює збирання друкованих і рукописних матеріалів, проводить їх опрацювання і відображення у каталогах, організовує відповідне їх зберігання, збереження і обслуговування ними читачів.

Ми також можемо поділитися своїм досвідом у тому, яке саме апаратне та програмне забезпечення вам слід обирати для своєї бібліотеки.
Якщо ви зацікавлені у програмному забезпеченні для своєї бібліотеки, будь ласка, зв’яжіться із регіональним представником програми Бібліоміст, і подайте заповнену аплікаційну форму.

Регіо́н (англ. region, нім. Gebiet n, Region f; від лат. regio - царина, царство) - в давнину земля, царство, сьогодні - велика земельна одиниця. У фізичній географії - узагальнена назва одиниць фізико-географічного районування будь-якого таксономічного рангу.

Представник програми у вашій області перевірить інформацію у заявці, і потім відправить її в програму Бібліоміст для обробки.

Ви отримаєте ліцензію на програмне забезпечення безпосередньо від компанії Майкрософт (а не від програми “Бібліоміст”). Ви самостійно маєте активувати ПО на компютерах, що надаються в публічний доступ для користувачів.
Ця пропозиція буде діяти в межах терміну дії програми “Бібліоміст” до жовтня 2013р.

Представни́цтво 1 - правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана, або має право, вчинити правочин від імені другої сторони, яку вона представляє. Не є представником особа, яка хоч і діє в чужих інтересах, але від власного імені, а також особа, уповноважена на ведення переговорів щодо можливих у майбутньому правочинів.

По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.


Ми б хотіли висловити подяку нашим технологічним партнерам за їхні щедрі пожертвування та підтримку

Microsoft Україна - www.

Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).

microsoft.com/ukraine/


Techsoup - http://techsoup.org/

Команда програми «Бібліоміст»Каталог програмних продуктів Майкрософт для безкоштовного замовлення для бібліотек

LS-44046

Access 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44053

InfoPath 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44056

Lync 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-45185

Office Professional Plus 2010 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-48463

Office Professional Plus 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-45181

Office Standard 2010 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-48460

Office Standard 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44047

OneNote 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44059

Outlook 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44048

PowerPoint 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-45282

Project Professional 2013 (Includes 1 CAL and Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44050

Publisher 2013 (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44985

Win 7 Ent (Media ONLY) Full OS 32-Bit (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44973

Win 7 Ent (Media ONLY) Full OS 64-Bit (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44865

Windows 7 Enterprise Full OS 32-Bit (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44870

Windows 7 Enterprise Full OS 64-Bit (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44465

Windows 7 Enterprise Upgrade 32-Bit (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-44521

Windows 7 Enterprise Upgrade 64-Bit (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-48220

Windows 8.1 Enterprise 32-Bit (Includes Software Assurance) (Ukrainian)

LS-48227

Windows 8.1 Enterprise 64-Bit (Includes Software Assurance) (Ukrainian)


Скачати 36.56 Kb.

  • Якщо ви зацікавлені у програмному забезпеченні для своєї бібліотеки, будь ласка, зв’яжіться із регіональним
  • Представник
  • Каталог програмних продуктів Майкрософт для безкоштовного замовлення для бібліотек