Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаBmw 520i Технічні характеристики

Скачати 20.35 Kb.

Bmw 520i Технічні характеристики
Скачати 20.35 Kb.
Дата конвертації25.03.2017
Розмір20.35 Kb.


BMW 520i

Технічні характеристики Двигун: 4-циліндровий, 1997 куб.cм., 184 к.с.

КПП : Спортивна автоматична 8-ступенева трансмісія ’Steptronic’

Дверей/місць: 5/5

Фарба: Alpine White non metallic

Салон шкіра "Dakota"/Black
Розхід палива Середній: 4,5 l/100 km

В заміському циклі: 4,0 l/100 km

В міському циклі: 5,4 l/100 km
Стандартне обладнання:

Антиблокувальна система гальм (ABS), Система динамічного контролю стабільності (DSC), Передні подушки безпеки для водія та переднього пасажира , Передні бокові подушки безпеки для водія та переднього пасажира (Thorax), Передні подушки безпеки для водія та переднього пасажира в стійках (ITS), Центральний замок , Індикатор наступного технічного обслуговування, Електронний іммобілайзер (EWS), Каталізатор, Датчик дощу і освітлення, Бортовий комп’ютер, Контролер, Протитуманні фари, Режим управління ECO PRO.

Техні́чне обслуго́вування озброєння та військової техніки - полягає у перевірці його укомплектованості і справності (працездатності), чистці і митті, налагодженні і регулюванні, змащуванні і заправленні (дозаправленні) експлуатаційними матеріалами, усуванні несправностей і недоліків, заміні деталей з обмеженими термінами служби і зберігання, перевірці засобів вимірювання, технічному огляді вантажопідйомних машин і посудин, які працюють під тиском.


Додаткове обладнання:

17 "Легкосплавні диски 'V-spoke style 236', Спортивне рульове колесо зі шкіряною оббивкою, Покришки «Runflat», Болти секретки для коліс, Спортивна автоматична трансмісія Steptronic, Сигналізація зі сканером руху в салоні, Автоматичне керування дверима багажника, Камера заднього виду, Велюрові килимки в салоні, Знак аварійної зупинки і аптечка, Дзеркала заднього виду з авто затемненням, Внутрішнє дзеркало заднього виду з авто затемненням, Пакет для курців, Підігрів передніх сидінь, Оздоблювальні планки салону з цінної породи дерева 'Fineline anthracite', Режим управління 'ECO PRO', Освітлення салону 'Ambient light', Біксенонові фари, Система омивання фар, Система допомоги при паркуванні (PDC), Автоматичний 2-зональний клімат-контроль з розширеними функціями, Додаткові 12В розетки, Світлодіодні протитуманні фари, Меню російською мовою.

Росі́йська мова (рос. русский язык) - слов'янська мова, належить до групи східнослов'янських мов разом з українською та білоруською мовами; одна з шести офіційних мов ООН.


Гарантія: Два роки без обмеження пробігу

Виробництво Німеччина

Повна вартість 1 333 979,00 грн.*

Спеціальна вартість 1 199 279,00 грн.– **


Ціни включають: доставку до Львова, страхування в дорозі, митний збір та ПДВ

Імпортер залишає за собою право внесення змін в цей ціновий лист.
Митний збір - вид митних платежів, що сплачується за валютно-митною декларацією громадянами та суб'єктами ЗЕД за роботу, виконану митними органами.


* Вартість автомобіля вказана станом на 01 березня 2016 року і відповідає € 44 900

БМВ’МІНІ BMW’MINI’
Каталог: bmw


Скачати 20.35 Kb.

  • Alpine White non metallic
  • Додаткове обладнання
  • Гарантія: Два роки без обмеження пробігу Виробництво Німеччина Повна вартість 1 333 979,00 грн.* Спеціальна вартість 1 199 279,00
  • * Вартість автомобіля вказана станом на 01 березня 2016 року і відповідає € 44 900