Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаБоїтесь темряви? Повірте, як І багато хто з нас. Страх є причиною стресу під час поїздок

Скачати 57.05 Kb.

Боїтесь темряви? Повірте, як І багато хто з нас. Страх є причиною стресу під час поїздок
Скачати 57.05 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір57.05 Kb.

Новини logo_ford
Боїтесь темряви? Повірте, як і багато хто з нас. Страх є причиною стресу під час поїздок


 • Нічні страхи, причини яких криються в нашому доісторичному минулому, призводять до стресу за кермом.
 • Нові опитування свідчать, що більшість людей тривожаться через нічну «курячу» сліпоту, а багато хто боїться наїхати на пішохода.
 • Ford презентує технологію, яка може автоматично гальмувати перед пішоходами у нічний час.
 • Система сканує дорогу і тротуар попереду, виявляючи людей, які можуть вийти на проїзну частину.
 • У темний час доби майже вдвічі зростає ймовірність летальних наслідків дорожньо-транспортних пригод за участі пішоходів.
  Доро́жньо-тра́нспортна пригода (ДТП) - подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки.
КЕЛЬН, Німеччина, 17 березня 2017 року — Темряви бояться не лише діти. Дорослим цей страх теж знайомий: дехто спить з увімкненим світлом, а в когось викликають тривогу нічні поїздки. *
Частина експертів вважає, що боязнь темряви, або ж ніктофобія, ми успадкували від печерних предків, адже саме в нічний час вони найбільше ризикували стати жертвою хижаків. ** Нині цей страх впливає на нас, коли ми знаходимось за кермом.
За результатами нового опитування, організованого Ford, до головних причин побоювань нічних поїздок належать стривоженість через нічну сліпоту і страх наїзду на когось або щось. *** На щастя, хоча б для другої проблеми є нове рішення, дещо ефективніше, ніж збільшення кількості моркви у раціоні харчування. Компанія вперше презентує нову технологію, яка виявляє пішоходів у нічний час і може автоматично застосовувати гальма у разі відсутності реакції водія на початкові попередження.
«Ми знаємо, що для деяких водіїв виїзд на дорогу вночі — справжній стрес. Особливо це стосується руху в малих і великих містах, де пішоходи, що іноді до того ж відволікаються на свої мобільні телефони, можуть без попередження вийти на дорогу, залишаючи навіть дуже уважним водіям надто мало часу для запобігання дорожньо-транспортній пригоді, – говорить Ґреґор Аллексі (Gregor Allexi), інженер відділу активної безпеки компанії Ford of Europe.
Акти́вна безпе́ка (англ. active safety) - сукупність конструктивних якостей транспортного засобу та дороги, що дає змогу шляхом активних дій учасників дорожнього руху запобігти дорожньо- транспортній пригоді чи знизити тяжкість її можливих наслідків.
Мало часу (англ. Small Time) - американська кримінальна комедія 1996 року.
Стільниковий телефон - автономний мобільний телефон, призначений для роботи в мережах стільникового зв'язку; використовує приймач радіодіапазону і традиційну телефонну комутацію для здійснення телефонного зв'язку на території зони покриття мережі.
– Система виявлення пішоходів буде вдень і вночі ідентифікувати людей, що вже знаходяться на дорозі або ось-ось вийдуть на проїзну частину».
81 відсотків водіїв з багатьох тисяч опитаних по всій Європі зізнались, що бояться виїжджати на дорогу вночі, а серед жінок цей показник склав ще більше – 87 відсотків. Понад половина учасників опитування заявила, що джерелом стресу є поганий зір уночі, а більше третини висловили стурбованість через можливу участь у дорожньо-транспортній пригоді. Кожен п’ятий з опитаних водіїв окремо підкреслив страх наїзду на пішохода.
У 2014 році на території Європи кількість пішоходів, що стали жертвами дорожньо-транспортних пригод, перевищила 20 відсотків, и майже половина з них загинули внаслідок нещасних випадків, що трапились у темний час доби.
Неща́сний ви́падок (подія) - тілесні пошкодження або смерть, інколи пошкодження майна, причиною яких є несподіваний збіг обставин. При цьому зазвичай мається на увазі, що негативного імовірнісного результату можливо було уникнути або запобігти, якщо причини, що привели до нещасного випадку, були би розпізнані раніше.
***** Над удосконаленою системою виявлення пішоходів, що відтепер уперше здатна працювати у нічний час, команда розробників працювала у темряві. Для цього на шляху автомобілів, що рухались по замкнених маршрутах, розміщували манекени у людський зріст. Крім того, випробування системи проводили на автошляхах загального користування в містах з пожвавленим рухом, зокрема в Парижі та Амстердамі.
Як це працює

Система виявлення пішоходів обробляє інформацію, яку отримує від розташованого у бампері радара та закріпленої на передньому склі камери. База даних «силуетів пішоходів» дозволяє системі відрізняти людей від інших об’єктів (дерев та дорожніх знаків).

Доро́жній знак, шляховка́зувач, або дороговка́зувач - стандартизований графічний малюнок, що встановлюється край дороги для повідомлення визначеної інформації учасникам дорожнього руху, один з засобів регулювання дорожнього руху (дорожня розмітка, дорожнє обладнання, світлофор, регулювальник).
Камера працює швидше за кінопроектор, роблячи понад 30 знімків щосекунди. Потік відео у реальному часі та широкий кут огляду дозволяють системі виявляти пішоходів навіть в умовах недостатнього освітлення, коли їх освітлюють тільки фари.
Реальний час - режим роботи автоматизованої системи обробки інформації і керування, при якому враховуються обмеження на часові характеристики функціювання.


У разі виявлення ризику неминучого зіткнення з пішоходом система спершу попереджає водія за допомогою звукових та візуальних сигналів. Якщо водій не реагує, система автоматично застосовує гальма. Пізніше цьогоріч удосконалена система виявлення пішоходів буде впроваджена у моделі Fiesta нового покоління, яка саме зараз демонструється на Женевському автосалоні.
Звісно, з появою автомобілів з автоматичним керуванням поїздки уночі стануть простішими. Минулого року в рамках програми компанії, спрямованої на забезпечення поставок клієнтами з усього світу повністю автономних автомобілів, на полігоні компанії Ford під назвою Arizona Proving Ground в умовах цілковитої темряви проводились випробування автономного експериментального автомобіля без фар Ford Fusion Hybrid.
Корисні поради щодо керування автомобілем уночі

Кілька способів полегшити водіння уночі: • Переконайтесь, що вікна і дзеркала чисті і на них немає льоду та конденсату.

 • Очистіть усі зовнішні освітлювальні прилади та перевірте, чи справні вони. Тримайте запасні лампи в автомобілі.

 • На неосвітлених дорогах вмикайте дальнє світло, перемикаючись на ближнє у разі появи зустрічного транспорту.

 • Не сідайте за кермо, якщо відчуваєте втому. Робіть перерву через кожні дві години руху.

 • Сплануйте регулярні візити до офтальмолога для перевірки зору.

# # #
* https://www.time4sleep.co.uk/blog/are-you-scared-of-the-dark/


** http://www.glamour.com/story/its-not-just-you-lots-of-adults-are-afraid-of-the-dark
*** Опитування проводилось компанією Opinion Matters серед 5 030 водіїв у Німеччині, Франції, Італії, Іспанії та Великобританії.
***** Центр спостереження за безпекою руху в Європі (European Road Safety Observatory). Звіт «Основні факти щодо безпеки руху в 2016 році» (Traffic Safety Basic Facts 2016)

Про компанію Ford Motor Company

Ford Motor Company — світовий автовиробник та розробник рішень для забезпечення мобільності зі штаб-квартирою у м.
Безпе́ка доро́жнього ру́ху - це сукупність факторів, що утворюють безпечну дорожню обстановку, в якій не виникає небезпечних ситуацій, що в свою чергу не переходять в ДТП.
Ford Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).
Дірборн, штат Мічиган. Загальна кількість співробітників становить близько 201 тисячі, компанія володіє 62 заводами по всьому світові. Основними напрямками роботи є проектування, виробництво, продаж та обслуговування всього спектру автомобілів Ford: вантажівок, позашляховиків, електромобілів та автомобілів представницького класу Lincoln. Для розширення власної бізнес-моделі компанія Ford активно розвиває нові можливості, інвестуючи в електрифікацію, автономію та мобільність. Компанія Ford надає фінансові послуги через компанію Ford Motor Credit Company.
Мі́чиган (англ. Michigan МФА: [ˈmɪʃɪgən] Ми́шиґан) - штат на півночі центральної частини США, в районі Великих Озер.
Ри́нок фіна́нсових по́слуг - особлива форма організації руху фінансових ресурсів в економічній системі, яка за своїм призначенням має забезпечити юридичним, фізичним особам і державі належні умови для залучення необхідних коштів і продажу тимчасово вільних грошових засобів.
За додатковою інформацією про компанію Ford, її продукцію та послуги перейдіть за посиланням www.corporate.ford.com.

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж і технічне обслуговування автомобілів бренду Ford на 50 окремих ринках і надає роботу приблизно 52 тисячам робітників на підприємствах, що знаходяться в повній власності компанії, і приблизно 68 тисячам осіб, якщо враховувати спільні і неконсолідовані підприємства. Крім Ford Motor Credit Company до складу Ford Europe входить також підрозділ з обслуговування клієнтів Ford Customer Service Division і ще 24 заводи (16 у повній власності або у формі консолідованих спільних підприємств і 8 неконсолідованих спільних підприємств).
Техні́чне обслуго́вування озброєння та військової техніки - полягає у перевірці його укомплектованості і справності (працездатності), чистці і митті, налагодженні і регулюванні, змащуванні і заправленні (дозаправленні) експлуатаційними матеріалами, усуванні несправностей і недоліків, заміні деталей з обмеженими термінами служби і зберігання, перевірці засобів вимірювання, технічному огляді вантажопідйомних машин і посудин, які працюють під тиском.
Спільні підприємства - підприємства, що базуються на спільному капіталі суб'єктів господарської діяльності України або іноземних суб'єктів господарської діяльності, на спільному управлінні та на спільному розподілі результатів та ризиків.
Перші автомобілі компанії Ford були привезені до Європи в 1903 році — у тому ж році, коли була заснована компанія Ford Motor Company. Виробництво в Європі почалося в 1911 році.

Про Віннер. Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах.
Дилерська мережа (англ. Dealer network) - торговельні фірми, що здійснюють продаж продукції підприємства кінцевому покупцю. Агентів дилерської мережі називають дилерами.
Land Rover (вимовляється як Ленд Ро́вер) - британська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні позашляховиків та SUV. Є самостійним відділенням індійського концерну Tata Motors.
«Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн.

Ма́ркетингова комуніка́ція (англ. marketing communication) або просування (англ. promotion) - один з чотирьох елементів маркетинг-міксу, який являє собою інтегрований набір засобів комунікації, що застосовується для передачі повідомлень від виробника або продавця продукції до його цільових ринків.
2460), vpetruk@winner.ua

Для отримання прес-релізів, фотографій та відео, перейдіть за посилання www.media.ford.ua.Також підписуйтесь на нас на Youtube www.youtube.com/fordukraine, Instagram https://www.instagram.com/ford.ua та Facebook www.facebook.com/uaFordКаталог: code -> img -> pressrelease
pressrelease -> Рішення для майбутньої мобільності, тепер отримали необхідне фінансування для пришвидшення їх розвитку та підтримки у досягненні успіху від Techstars Mobility, driven by Detroit
pressrelease -> Інформація для змі компанія Ford поділиться своїм баченням міста майбутнього І розповість про наступні кроки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку на Світовому конгресі мобільних технологій
pressrelease -> Нові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху
pressrelease -> Компанія Ford презентує новий s-max; спортивний автомобіль для активного відпочинку було оновлено І тепер він став ще стильнішим, технологічнішим І якіснішим у керуванні
pressrelease -> Компанія ford представила оновлений концепт s-max, продукцію vignale та унікальні пропозиції для клієнтів, а також новий концепт mondeo vignale франкфурт, Німеччина, 10 вересня 2013 року
pressrelease -> Ford презентував нову модель Galaxy; розкішний семимісний автомобіль для першокласних подорожей, який поєднує ще більше зручності та практичності
pressrelease -> Нова модель Ford Mondeo – ще більше комфорту завдяки новітнім технологіям, інноваційній рамі та шумопоглинаючому кузову
pressrelease -> Ford випустила тримільйонний європейський дизельний двигун малого об’єму
pressrelease -> Ковток свіжого повітря для алергіків – новий Ford Mondeo очищає повітря майже від усіх забруднень, пилку та запахів
pressrelease -> Оновлені s-max, c-max та Ford Mustang європейської комплектації очолюють новий модельний ряд Ford у Парижі


Скачати 57.05 Kb.

 • КЕЛЬН, Німеччина, 1 7 березня 2017 року
 • Корисні поради щодо керування автомобілем уночі
 • Ford of Europe
 • Про Віннер.
 • За додатковою інформацією звертайтесь
 • Youtube