Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаЧеркаська обласна рада

Скачати 11.58 Kb.

Черкаська обласна рада
Скачати 11.58 Kb.
Дата конвертації18.05.2017
Розмір11.58 Kb.

ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА РАДАР І Ш Е Н Н Я
24.04.2015 39-15/VI

Про погодження надання

спеціального дозволу

ТОВ "Національна горілчана

компанія"

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 9-1, 16 Кодексу України "Про надра", постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.
Місце́ве самоврядува́ння - право та змога органів місцевого самоврядування в межах закону здійснювати регулювання й управління суттєвою часткою суспільних справ, які належать до їхньої компетенції, в інтересах місцевого населення.
Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
2011 № 615 "Про затвердження Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами", Переліку корисних копалин загальнодержавного значення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.
Ко́рисні копáлини - мінеральні утворення земної кори, хімічний склад і фізичні властивості яких дають змогу ефективно використовувати їх у сфері матеріального виробництва. За В .С .Білецьким та В. О. Смирновим, корисними копалинами називають природні мінеральні речовини, які за сучасного рівня розвитку техніки можна з достатньою ефективністю використовувати у господарстві безпосередньо або після попередньої обробки.
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
1994 № 827, розглянувши клопотання ТОВ "Національна горілчана компанія" та враховуючи висновок постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій, обласна рада вирішила:

1. Погодити надання товариству з обмеженою відповідальністю "Національна горілчана компанія" спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування питних підземних вод ділянки "Степанківська" Черкаського родовища (свердловини №№ 1, 2, 3/04, 4/04, 5, 6, 7) в адмінмежах Степанківської сільської ради Черкаського району Черкаської області.

Черкаська область Черка́ська о́бласть - адміністративно-територіальна одиниця України, розташована у центральній лісостеповій частині країни по обидва берега середньої течії Дніпра та Південного Бугу.2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.


Голова В. Коваленко


Скачати 11.58 Kb.

  • Закону України "Про місцеве самоврядування
  • Черкаської області