Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДесь далеко-далеко хлюпається Захід у хвилі, в яскравих фарбах Лісабона Фадо стогне на струні, Вирушаючи в авантюру «магелланових» доріг

Скачати 162.97 Kb.

Десь далеко-далеко хлюпається Захід у хвилі, в яскравих фарбах Лісабона Фадо стогне на струні, Вирушаючи в авантюру «магелланових» доріг
Скачати 162.97 Kb.
Дата конвертації 19.04.2017
Розмір 162.97 Kb.
Тип Програма

Десь далеко-далеко хлюпається Захід у хвилі,

В яскравих фарбах Лісабона Фадо стогне на струні,

Вирушаючи в авантюру «магелланових» доріг,

Зустрінемо Землю Золоту-Самий Західний Схід ....

Полуниця з Портвейном

і…Португалія!!!

Львів - Ерфурт- Париж –Мадрид- Лісабон –Барселона-Ніцца- Грац

Скоро відпустка і нас чекає країна, яка підкорить з першого погляду, з першого подиху, з першого звуку - Португалія!!


Березень

Вересень

Листопад

7 s.p.o,


13 s.p.o.,


16 s.p.o

ТУР, В ЯКОМУ МИ: Побуваємо в Квітковому Ерфурті!

 • Прочитаємо роман про Париж і фіалки Монматра!

 • Дізнаємося таємниці ордена Тамплієрів, Лувру і Королівського двору в Мадриді!

 • Відвідаємо Толедо, Північну столицю Португалії Порту, Вітряний мис Рока, Гірське містечко Сінтра!

 • Порівняємо Лісабонську Квіткову Рив'єру і Австрійську!

 • Побачимо французький канкан, послухаємо душевне Фаду і затанцюєм запальне Фламенко!

І поки Атлантичний океан і блакитні води Середземного моря будуть плескатися біля наших ніг, ми будемо радіти життю, сонцю і відпустці!
Атланти́чний океа́н, раніше Атланті́йський океа́н - другий за величиною, після Тихого океану, океан на Землі. Назва походить від імені міфічної країни Атлантиди.[Джерело?]
!

Програма діє з 01.01.2014 року

1 день


08.30 Збір на Львівському ж.д. вокзалі. Трансфер на Термінал «А».

9:30 Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». Переїзд на територію Польщі.

Розміщення в готелі. Ночівля.

2 день

Сніданок. Переїзд до Німеччини.

Екскурсія "Квіткове місто - Ерфурт" . Ерфурт затишно розташувався на берегах річечки Гера, неподалік Тюрінгського лісу. Місто може по праву називатися «найцентровішим» населеним пунктом країни, так як справді розташований у географічному центрі Німеччини. До наших днів Ерфурт зберіг чарівність пізнього Середньовіччя.

Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).
Середньові́ччя - період європейської історії від 5 століття (падіння Римської імперії і Велике переселення народів) до епохи Відродження та Реформації, кінець 15 століття - початок 16 століття. За усталеною періодизацією раннє середньовіччя швидше відбулося у Західній Європі, аніж у Східній (близько 9-11 ст.).
Ми прогуляємося вулицями університетського кварталу, побачимо 500-річний дзвін Марія Глориоза і «житловий міст» крамарів Кремербрюке. Для Німеччини Ерфурт - справжня середньовічна коштовність . Поселення в готель на території Німеччини. Ночівля .3 день

Сніданок. Переїзд до Франції.У Францію ми встигаємо закохатись ще в шкільні роки, коли зачитувався романами Дюма. І ось шкільна мрія здійсниться ... Автобусно-пішохідна екскурсія "Любов з прекрасним іменем Париж!". Проїдемось Єлисейськими полями, побачимо Тріумфальну Арку, витончену Ейфелеву вежу ...
Єлисейські Поля (фр. Champs-Élysées, МФА: [ʃɑ̃zeliˈze], прослухатиопис файлу) - одна з головних магістралей Парижа. Назва походить від Елізіума в грецькій міфології.
Гранд Оперу. Вільний час. Прогулянка таємничою Сеною (Дорослі 13 € / діти до 12 років 10 €). Краса мостів, велич будівель, Нотр Дам ...

Вечірня прогулянка "За фіалками на Монмартр" (18 € / 10 €). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа.
Мі́сце наро́дження (англ. place of birth; birthplace) - місце, де був народжений суб'єкт. Для людей формально прийнято вважати місцем народження населений пункт.


Поселення в готель. Відвідування відомого кабаре "Мулен Руж" (Час 23:00-110 €) - барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан ... ( Самостійне повернення в готель). Ночівля.

4 день


Сніданок. Вільний час в Парижі. Є можливість відвідати екскурсії на вибір:

"Черево Парижа" (18 € / діти до 12 років 10 €). Всім нам знайомий роман Еміля Золя. Ми прогуляємося історично значущими місцями, відомими за французькою художньою літературою. Пале- Рояль, Площа Перемог, Квартал Монторгей, Центр Жоржа Помпіду.
Емі́ль Золя́ (фр. Émile Zola; *2 квітня 1840, Париж - †29 вересня 1902, Париж) - французький романіст, критик та політичний активіст.
Худо́жня літерату́ра, також кра́сне письме́нство - складова літератури, сукупність писаних і друкованих творів певного народу, епохи, людства; різновид мистецтва слова, який описує дійсність художніми образами.
Центр Жоржа Помпіду (фр. Centre Georges-Pompidou; повна назва Національний центр мистецтва й культури імені Жоржа Помпіду (фр. Centre national d'art et de culture Georges-Pompidou); розмовна назва: Бобур) - культурний центр у кварталі Бобур 4-го округу Парижа між кварталами Ле-Аль та Маре.
Історії «дворів чудес», історії життя Франції .

"Орден Тамплієрів і таємниці кварталу Маре" (18 € / діти до 12 років 8 €). Квартал Маре, розташований на правому березі Сени - один із найстаріших районів Парижа. Тут збереглося відчуття середньовічного міста в центрі сучасного міста - вузькі вулиці, несподівані площі, величезна кількість площ і особняків.
Середньові́чне мі́сто - центр ремесел та торгівлі на відміну від села, мешканці якого займалися сільським господарством.


"Гранд Опера" (23 € / діти до 12 років 18 €). Гранд Опера одна з найкращих архітектурних пам'яток Парижа. Її зали, нагадують за своєю величчю королівський палац, де мармур, онікс, граніт, позолота занурюють нас у чарівний світ розкоші.

"Енциклопедія століть - Лувр" (38 € / діти до 12 років 18 €). Наш екскурсовод запросить Вас у Світ Мистецтва - світ геніїв, які залишили подарунок людству великі шедеври. Лувр - один із найбагатших музеїв у світі. Відвідування музею Фрагонар. Французькі парфуми - елітні й вишукані. мабуть, немає в світі жінки, яка не мріяла б заволодіти заповітним флакончиком. Пропонуємо відвідати один із найкращих парфумерних магазинів Парижа Benlux або Kams і придбати приємний сувенір для себе коханої. Нічний переїзд до Мадрида.

5 день

Прибуття до Мадрида. Дорогою - зупинка на сніданок (оплачується самостійно по меню).

В Іспанії в одну гримучу суміш сплелися фламенко і корида, сучасні міста і вікові традиції, відвага Дон Кіхота і вірність Санчо Панси, палкість Кармен і неповторність Дон Жуана ...

Са́нчо Па́нса (ісп. Sancho Panza)- вигаданий персонаж з роману Міґеля де Сервантеса «Хитромудрий гідальго Дон Кіхот з Ламанчі» (1605-1615 рр.). Кастільський селянин якого Дон Кіхот вмовив стати його особистим зброєносцем, пообіцявши йому незлічені багатства які він завоює в боях.

Екскурсія "Мадрид - серце Іспанії" . Нас чекає велична столиця, місто мрії, місто радості, романтики, мрій і фантазій. "Мадрид і я - паримо під звуки танго, парк Де Ретіро нам - любові манеж ... Я віддаюся Мадриду без залишку ... Без сліз ... Без обіцянок ... Без надій ... ". Оглядова екскурсія Мадридом з оглядом відомих історичних пам'яток.

Екскурсія "Таємниці Мадридського двору" (дорослі - 38 € /діти до 12 років - 30 €). Нас запрошує Королівський Палац, внутрішнє оздоблення якого вражає своєю розкішшю. Мармур, стіни, оббиті шовком з декором створюють атмосферу імперської величі. Екскурсія "Сталевий блиск Толедо" (дорослі - 48 € / діти до 12 років - 30 €). Нас запрошує древня столиця Іспанії . Час тут зупинився - місто так і залишилося в XVI столітті. Ті ж вузькі вулички, старовинні собори, фортечні стіни, ті ж численні майстерні і майстри, які просто у вас на очах роблять обладунки, арбалети і холодну зброю зі знаменитої толедської сталі. Огляд церкви Сан -Томе, де зберігається найбільше полотно художника Ель Греко.

Можливість відвідати музей Прадо (вх. квитки опл. дод.). Прадо володіє найбагатшою колекцією творів мистецтва, багато з яких належать до числа великих шедеврів.

Холо́дна зброя (рос. холодное оружие, кит. 冷兵器), або бі́ла збро́я (нім. Blankwaffe, фр. arme blanche, ісп. аrma blanca, італ. arma bianca, пол. broń biała) - предмет, спеціально виготовлений для завдання тілесних ушкоджень і призначений для нападу та активного захисту у рукопашному бою.
Музей Прадо (ісп. Museo Nacional del Prado) - музей та галерея мистецтв, розташований в Мадриді, столиці Іспанії. «Прадо» означає «луки», «галявина для свят». Це один з великих і найбільш значущих музеїв європейського образотворчого мистецтва, що містить багату колекцію робіт з 12 по 19 століття, засновану на колишній королівській колекції.
Мисте́цтво - одна з форм суспільної свідомості; вид людської діяльності, що відбиває дійсність у конкретно-чуттєвих образах, відповідно до певних естетичних ідеалів. У широкому сенсі мистецтвом називають досконале вміння в якійсь справі, галузі; майстерність.
Ночівля на території Іспанії

6 день


Сніданок. Переїзд до Португалії.

Не так багато місць залишилося на нашій Земній кулі, де збереглася первозданна природа, і де б так дбайливо населення зберігало свої національні звичаї. У Португалії самобутня культура прекрасно уживається з європейським устроєм життя. Країна пишається і своїми культурними традиціями, і ми почуваємось тут як у казці, де живуть добрі чарівні герої.

Переїзд в перлину міст Португалії, головний порт Піренейського півострова, найзахіднішу з усіх європейських столиць - Лісабон.

Піренейський (або Іберійський) півострів, найбільший у Південній Європі. Його площа становить 580 тис. км². Сполучається із материком вузькою смугою суші, порізаною за всією шириною пасмами Піренеїв; 60 % території Піренейського півострова охоплює плоскогір'я Месета, зі сходу обмежене Іберійськими горами; на півдні Андалузькі гори, висота до 3478 м (г. Мульясен, найвища вершина Піренейського півострова)
Оглядова екскурсія. Розташоване на барвистих пагорбах в гирлі річки Тежу, на березі Атлантичного океану, місто з вузькими вуличками, церквами, палацами, музеями.
Ги́рло (рідко: устя) - місце впадіння річки в озеро, водосховище, море або в іншу річку.
Атмосфера міста проникнута сучасним духом, яскравим, легким, свіжим. Ми назавжди збережемо в пам'яті чудові спогади про дивовижний Лісабон, який так не схожий ні на одну столицю світу. Лісабон називають містом мореплавців і відомих на весь світ пісень фаду. Вільний час .

Можливість відвідати: «Вулицями Лісабона» (дорослі 30 € / діти до 12 років 13 €). Нас чекає пішохідна екскурсія історичною частиною міста. Вокзал Россіо, фунікулер Глорія, панорами районів Байру Альту, Байши, Карму, Шиаду. Прогулянка старовинним трамвайчиком пагорбами, огляд виду на Алфами, Фортеця Сан Жорж, Кафедральний собор і неповторна атмосфера.«Про що плаче Фаду» (дод. оплата). Давайте проведемо вечір там, де перед нами запалять свічки, наллють келих вина і заспівають сердечну пісню. Пісні фаду - це португальська міський романс, який зворушує до сліз, розриває серце і душу на частини. Ночівля на території Португалії.

7 день


Сніданок . Вільний час в Лісабоні. Для охочих екскурсії: «Порту - північна столиця Португалії» (68 € / діти до 12 років 38 €). Найяскравіше і запам'ятовуване місце Португалії - це місто Порту. Саме Порту подарував назву країні Португалії, адже колись він був столицею країни. Від нього ж отримав свою назву напій Портвейн. Порту дасть нам можливість відчути дух істинної Португалії. Порту старовинне місто, жваве і пристрасне. Він заповнений прекрасними будівлями. Прогулюючись лабіринтами вузьких вуличок, між будинками, збудованими в стилі модерн і барокко, ми зможемо насолодитися пишністю і колоритом цього древнього міста. Коли туман, піднімаючись над річкою і океаном, закутує вулиці своїм таємничим плащем, це гранітне місто нас просто зачаровує. А в яскравий сонячний день Порту здається таким же веселим і повним життєлюбства. Він нам обов'язково сподобається .... Вільний час.

Можливість прокататись річкою Доуро і відвідати один із льохів з виробництва Портвейну (дод. оплата). Скуштувати справжній Портвейн і покататися корабликом під шістьма міськими мостами, і пройтись вздовж річки до океану (дод. оплата ).

Повернення в Лісабон. АБО «Красів легенда - Лісабон» (30 € / діти до 12 років 18 €). Район Лісабона - Белем тісно пов'язаний з історичними відкриттями. Звідси відправлялися принц Генріх Мореплавець, що зібрав першу закордонну експедицію , Фернан Магеллан, Вашку да Гама, Христофор Колумб зупинявся тут.

Генріх (Енріке, Енрікі, Енріко) Мореплавець (порт. Dom Henrique el Navegado) (4 березня 1394, Порту-13 листопада 1460) - португальський інфант, третій син короля Жуана I та Філіппи Ланкастерській, організатор багатьох португальських морських експедицій на південь вздовж західноафриканського узбережжя.
Ферна́н (Ферна́ндо) Магеллан (ісп. Hernando de Magallanes, порт. Fernão de Magalhães; 1480 - 27 квітня 1521) - португальський мореплавець на іспанській службі. Керував першою успішною навколосвітньою експедицією, під час якої сам Магеллан загинув.
Христофо́р Колу́мб (італ. Cristoforo Colombo, ісп. Cristóbal Colón, лат. Christophorus Columbus, порт. Cristóvão Colombo або Christovam Colom; між 26 серпня і 31 жовтня 1451, за іншою версією - 1446, ймовірно Генуя, Генуезька республіка - 20 травня 1506, Вальядолід, Королівство Кастилія і Леон) - іспанський мореплавець, першовідкривач Америки (Багамських та Антильських островів, узбережжя Центральної та Південної Америки). Його вважають національним героєм Іспанії попри численні протести жителів країн Південної та Центральної Америки.
Нас чекає історія Монастиря Жеронімуш, Вежі Белем. Відвідування Національного музею Карет. У Музеї одна з найбільш унікальних колекцій світу. Ми побачимо Заморський сад зі ставками й водоплавними птахами, з тропічними деревами.
Монастир ієронімітів в Лісабоні, Жеронімуш (порт. Mosteiro dos Jerónimos) - найградіозніша пам'ятка пізньоготичного мануелінського стилю. Знаходиться під охороною ЮНЕСКО як пам'ятка Всесвітньої спадщини людства.
Водопла́вні птахи́ - позасистематична група птахів, що ведуть водний спосіб життя. До них належать птахи, що вміють триматися на поверхні води, а не лише полюють у водному середовищі. З погляду кладистики водоплавні птахи далеко не завжди є близькими родичами.
Недалеко Заморського саду можна випити чашечку кави і покуштувати знамениті пушту де Белем - кошички з листкового тіста з заварним кремом і корицею.
Листкове тісто може бути дріжджове та без дріжджів, прісне або скороспіле. Особливістю листкового тіста є те, що воно досить пружне та еластичне та не містить цукру. Готові вироби з листкового тіста мають шарувату структуру, зовнішні шари - тверді, внутрішні - м'які.
Ночівля на территорії Португалії.

8 день

Сніданок . Виселення з готелю. Вільний час в Лісабоні. Для охочих екскурсії:

«Перлина Португалії - Сінтра» (60 € / діти до 12 років 30 €). Місто і його пагорби усіяні казковими палацами і фантастичними віллами ,зачаровують відвідувачів впродовж століть. Римляни зробили це місце культом поклоніння місяцю і назвали його "Синтія" на честь богині Місяця. За ними були маври, які побудували замок на пагорбі, палац, і кілька фонтанів по всьому місту. Відомий британський поет і мандрівник лорд Байрон писав, що місто "можливо, в усіх сенсах є найпрекраснішим в Європі", називав його "славний Едем".
Джордж-Но́ел-Го́рдон Ба́йрон, шостий барон Байрон (англ. George Noel Gordon Byron) (нар. 22 січня 1788, Лондон - пом. 19 квітня 1824, Месолонгіон, Греція) - англійський поет, який став символом романтизму і політичного лібералізму в Європі XIX століття.
Відвідування романтичної, повної загадок садиби Кинта Де Регалейра XVII століття. Потемнілий від часу і вологи палац, особливо романтично виглядає на тлі яскравої тропічної зелені. На різних рівнях парку розкидані балкони, бельведери, альтанки, гроти, скульптури і крихітні озерця. Багато екзотичних рослин були спеціально доставлені з заморської Бразилії. Вільний час. Можливість відвідати Національний Палац Так Віла (вх. квиток). Або з екскурсоводом відвідати Палац Пена (вх. квиток опл. додатково). Найвідоміший палацово-парковий ансамбль Португалії. З яскравими різнокольоровими стінами, що поєднує в собі одразу декілька несумісних архітектурних стилів, палац, побудований королем Фердинандом II, мабуть, є єдиним в своєму роді спорудженням у всьому світі.
Архітектурний стиль - сукупність основних рис та ознак архітектури певного історичного часу і місця, яка проявляється у функціональних, конструктивних, мистецьких особливостях будов.
Далі нас чекає Мис Рока - найзахідніша точка Європи. Серпантин гірської дороги виводить на вершину мису Рока, звідки відкриваються запаморочливі види на океан. Далі - Лісабонська Рив'єра. Кашкайш і Ешторіл - чудові курорти. Розкішні вілли, евкаліптові гаї, найкращі пляжі центральної частин країни, одне з найвідоміших казино. Повернення до Лісабону. Нічний переїзд до Барселони.

9 день


Прибуття до Барселони. Дорогою - зупинка на сніданок (оплачується самостійно по меню).

Екскурсія "Магія Готичного кварталу". У кожному місті є свої секрети: великі і маленькі, хороші і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Століттями спостерігав цей район за плином життя міста, за зміною поколінь. "Барселона - місто, яке змушує посміхатися" (дорослі - 30 € , діти до 12 років - 18 €). Барселона - дивовижне за красою місто, багато чудес якого створені великим чарівником Гауді. У тому, що в міст є душа, після відвідування Барселони вже не сумніваєшся ... Вільний час можливість відвідати екскурсії:Вечірні розваги "Все життя - Фламенко" (38 € / 30 €). Сонце сідає за горизонт і в темряві, що наступає немов спалахують куплети фламенко. Надривна музика і стукіт підборів. Троянда в зубах. Дріб кастаньєт вибиває стогони розбитого серця, скарги на зраду і крики помсти. Пісня закінчується, її змінює інша ... Вечірня Іспанія, немов збожеволівши від пристрасті, танцює фламенко, фламенко, фламенко ... Поселення в готель. Ночівля на території Іспанії.

10 день


Ранній сніданок. Переїзд до Франції.

... Ах, цей Лазурний Берег- синонім шику, краси і безкінечного задоволення ... Переїзд в Красуню - Ніццу. Ніцца млосно вигнулась вздовж бухти Ангелів. Побувавши в Ніцці, ми ніколи не забудемо ласкавого моря, жвавої площі, тихих вуличок і дух романтики, що витає в повітрі цього незвичайного міста ....

Екскурсія "Розкіш і краса" ( 43 € / 30 €). Нас запрошує Князівство Монако.

Князі́вство Мона́ко, (фр. Principauté de Monaco) - мікродержава, напіванклав на півдні Франції на березі Середземного моря; площа − 2,02 км². Рельєф: горбистий. Країна розширює територію, засипаючи прибережні води.
Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя .... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, літні панянки в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І всі всім задоволені. Переїзд на нічліг. Ночівля на території Франції.

11 день


Сніданок. Вільний час. Можливість відвідати:

... Зірки, і нічого , крім зірок ... Казав Гі де Мопассан, який любив відпочивати на курорті Канни ....

Запрошуємо на екскурсію "Великий Лазурний Пиріг" (60 € / 30 €). Починаємо знайомство зі старовинного містечка Антіби. Потім зможемо подивитися на найкрасивіші яхти світу, далі - бажаний куточок художників і артистів, місце, що поєднує закохані серця - нас запрошує Сан Поль де Ванс! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов'ю жителів! Сан Поль де Ванс притягує, наче магніт ... Закінчуємо екскурсію поїздкою в Канни - це оаза міжнародної еліти, рай для гурманів, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців. Канни - місто кінозірок, відкритий для всіх охочих цілий рік. Девіз Канн «Життя - це свято» . Ночівля на території Італії.


12 день


Сніданок . Переїзд по території Італії.

Запрошуємо всіх охочих на "Благословенне Озеро Гарда" (Вхідні квитки опл. самостійно). Ласкаво просимо на найбільше і найсвітліше озеро Італії! Це дивовижне місце поєднує в собі сонячну енергетику південних морів і заворожуючу меланхолію півночі. Для охочих екскурсія "Верона - столиця закоханих" ( 18 € / 10 €). Сьогодні перед нами відчиняться «Ворота Італії». Це надзвичайно благородне місто приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову історію і свої таємниці. Потрапляючи сюди, відчуваєш свою причетність до Великого і Вічного .... У Верону приїжджають справжні романтики і блукають прохолодними вуличками, сподіваючись зустріти таке ж кохання, як у героїв Шекспіра .... Переїзд до Австрії. Ночівля.13 день


Сніданок. Переїзд в Баден.

Екскурсія «Грац – таємне кохання Австрії». Грац - столиця Штирії. У середньовіччя і в часи Ренесансу Грац був розкішною резиденцією Габсбургів і як спадщина тих часів він має сьогодні один із найбільш добре збережених історичних Старих міст Центральної Європи.

Центра́льна Євро́па - політичний та історико-географічний регіон, у який включають колишні соціалістичні країни Європи.Для охочих екскурсія «Старі дворики Граца» (дорослі - 18 € , діти до 12 років - 10 €). У Граці більше 45 двориків і у кожного своя атмосфера, своя історія, свій стиль: тут і неокласицизм, і романський з готичним стилем, і барокко, і Ренесанс з модерном. У деяких двориках проводяться концерти, урочистості, показ фільмів, а у великому дворі Ландхауз, щороку в переддень Різдва встановлюють вертеп з льоду! Переїзд на територію Польщі. Ночівля.

14 день

Сніданок. Виїзд на Україну.

Час прибуття до Львова орієнтовно 17:00 (залежить від проходження кордону).

Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на ж.д. вокзал.

До нових зустрічей!Вартість туру при оплаті:

Дорослі

Діти

SPO

668 €

638 €


Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. (Поправочний коефіцієнт включений) При кожному замовленні курс уточняти!
Вартість туру відрізняється від звичайної:

*

Сезоная доплата 3%
**

Сезоная доплата 6%
Н.С.

Новорічня свята (зміни програми, тарифів і вартості туру).
Т.С.

Травневі свята (зміни програми, тарифів і вартості туру).
SPO

Спеціальні пропозиції (зміни програми, тарифів і вартості туру).
SNGL

Доплата за одноместное размещение

Стандартные даты 200 евро. /тур

Праздничные даты Рождество, Майские пПраздники 254 евро /тур


Для туристів, які бажають подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається) надається знижка -3% від вартості туру. ККількість місць обмежена (4-5 місць) та їхня нумерація може змінюватися залежно від конфігурації автобуса.

Вартість включає:

 • Зустріч представником компанії

 • Страхівка (групова)

 • Проїзд по маршруту автобусом турклассу

 • Супровід гіда-керівника по маршруту

 • Проживання по маршруту готель 2-3* зі сніданками.

 • Екскурсії, що зазначені у програмі

Вартість не включає:

 • Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів

 • Факультативні екскурсії

 • Рекомендовані програми

 • Проїзд в громадському транспорті

 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

 • !!!Міський податок (city tax) в готелях Іспанії від 1,5 до 3 євро/ніч.

 • Консульський збір Візовий Центр =35€ 230 гривень.

Консульський збір НЕ оплачують категорії громадян, що звільнені від сплати Консульського збору по договору про спрощення візового режиму. Пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонарі до 21р.

Візовий центр сплачують всі. • СПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.

ПРИ ВІДМОВІ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

Шановні туристи, для замовлення туру в Агенстві Вашого міста, ПРОСИМО Вас, мати при собі Закордонний паспорт і Український паспорт, або копії цих документів.
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) - документ, що посвідчує особу громадянина України під час перетинання державного кордону України та перебування за кордоном. Починаючи з моменту офіційного визнання України як сувереної та незалежної держави на міжнародній арені, перед офіційною владою постало завдання забезпечити власних громадян відповідними документами, що гарантували б їхнє право на перетин державного кордону з метою відвідин будь-якої країни чи території світу.


Документи Перелік та необхідні вимоги до документів тут:

http://www.akkord-tour.com.ua/index.php/id/380
Важливо! Згідно вимог Консульства, та відповідно візового кодексу країн ЄС, Анкета (аплікаційна форма) заповнюється /підписується лише ОСОБИСТО туристом

ОБОВЯЗКОВИМ Є НАЯВНІСТЬ ЧІТКОЇ ПРОПИСКИ В УКРАЇНСЬКОМУ ПАСПОРТІ.
Важливо!  Порядок отримання Аплікаційної форми.

1 крок.

Агент (Те агентство, де Ви замовляли тур) робить Замовлення Оператору (Аккорд Тур).

2 крок.

Агент отримує Підтвердження Замовлення від Оператора.

3 крок.

Вам необхідно отримати Аплікаційну форму (візову анкету).

Для отримання необхідно Туристу самостійно або з допомогою Агента, зайти на наш сайт по силлці і заповнити "Запит на отримання анкети".4 крок.

Очікуєте. Протягом трьох (3) робочих днів від Оператора Агент отримує готову Аплікаційну форму для заповнення/підпису.

5 крок.

Шановний Турист, Ви, разом із Агентом або самостійно, перевіряйте Аплікаційну форму.

6 крок.

Роздруковуєте аплікаційну форму з використанням двохстороннього режиму друку.

Заповнюєте/підписуєте особисто Ви (Турист) і СТРОГО ручкою із СИНІМ чорнилом. Шановні Туристи, у Ваших інтересах, щоб анкета не була підписана сторонніми особами!

Так як документи, що підписані третіми особами в роботу прийматися не будуть. Просимо Вас виконати інструкцію по оформленню Візової Анкети - це значно зменшує ризик отримання Відмови у Візі.Якісні копії ВСІХ необхідних документів повинні бути представлені на окремих аркушах А-4.

Важливо:

 • Туристи, що подорожують самі, можуть бути розміщені в тримісних номерах!!!

 • Компанія залишає за собою право змінити кількість, порядок і час екскурсій або заміняти їх на рівноцінні.

 • Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися НЕ будуть.

Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої у кафе, авто грилях і т.д.

Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готеля і автобуса. • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 осіб.

 • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ

ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.
Пого́да - стан нижнього шару атмосфери в конкретній місцевості в конкретний час, або протягом тривалого часу (година, доба, декада, місяць). Характеризується рядом метеорологічних елементів, таких як вітер, температура, тиск, вологість, видимість та ін.


Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.Ми бажаємо Вам  вдалого  дня  і  хорошого настрою!


Скачати 162.97 Kb.

2021