Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДилерську мережу! Свою думку висловлюють існуючі дилери компанії «Сучасний Світ»: Корж Максим

Скачати 24.84 Kb.

Дилерську мережу! Свою думку висловлюють існуючі дилери компанії «Сучасний Світ»: Корж Максим
Скачати 24.84 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір24.84 Kb.

Компанія «Сучасний Світ» розширює дилерську мережу!
Свою думку висловлюють існуючі дилери компанії «Сучасний Світ»:Корж Максим: «Хочу відмітити персонал компанії – дуже гарний та позитивний колектив. Комунікабельний та професійний підхід забезпечує чудове обслуговування: прорахунки та оформлення відбуваються чітко, а головне – швидко!».
Профе́сія (фах) - відокремлений («окреслений») у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти.
Волошин Олексій: «Я працюю із «Сучасним Світом» близько п’яти років, тому можу впевнено сказати, це – надійні партнери. Щирий та відповідальний колектив, завжди допоможуть у вирішенні питань».Журавльов Руслан: «Подобається оперативність дій, мобільність їх виконання. Персонал ввічливий та дружелюбний, шукають індивідуальний підхід до кожного клієнта, приємно, що вони обізнані в своїй справі, тому можуть надати повну інформацію з приводу продукції та послуг, що надає компанія. Також наголошую на таких моментах як доступні ціни та терміни виконання замовлень.
Проду́кція (рос. продукция, англ. production, output, produce, нім. Produktion f, Erzeugnisse n pl, Produkte n pl, Güter n pl) - матеріальний результат трудової діяльності або виробничих процесів, що має корисні властивості і призначений для використання споживачем.
Індиві́д, Індиві́дуум (лат. individuum - неподільний) - окремий організм, який існує самостійно, зокрема людина, особа, одиничний представник роду людського.
Те́рмін (від лат. terminus - межа, кордон) - слово або словосполучення, застосоване для позначення деякого поняття.
Хотілося б щоб і надалі наша співпраця залишалася дружелюбною, теплою та легкою в спілкуванні».

Кабула Юрій: «Мені дуже подобається співпраця із «Сучасним Світом». Завжди якісно, вчасно та із посмішкою!».

Герега Валерій: «Переваги від інших – тут працюють дуже розуміючі дівчата, які завжди знайдуть самі теплі та ніжні слова. Звичайно, явно вигідна цінова політика. «Сучасний Світ» - надійний та добропорядний партнер».

Про переваги дилерської мережі компанії «Сучасний Світ» розповідає керівник відділу оптової торгівлі Бількевич Оксана Петрівна:

«Ми працюємо вже більше десяти років на ринку та можемо впевнено стверджувати, що наша дилерська мережа працює на найвищому рівні.

Дилерська мережа (англ. Dealer network) - торговельні фірми, що здійснюють продаж продукції підприємства кінцевому покупцю. Агентів дилерської мережі називають дилерами.
Гу́ртова торгі́вля (також о́птова торгі́вля) - діяльність із придбання і відповідного перетворення товарів для наступної їхньої реалізації підприємствам роздрібної торгівлі, іншим суб'єктам підприємницької діяльності, але не стандартному кінцевому споживачу.
Кваліфіковані менеджери з продажу займаються консультацією дилерів, навчанням роботи з програмами, забезпеченням рекламними матеріалами та зразками нашої продукції, а також за бажанням безкоштовним встановленням програми прорахунку профілів «Rehau», «Shuco».
Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.
Рекла́ма (лат. reclamare - «поновлювати крик, знову кричати, кликати, голосно заперечувати») - спеціальна інформація про осіб чи продукцію, що розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого чи опосередкованого одержання прибутку.
Навча́ння - це організована, двостороння діяльність, спрямована на максимальне засвоєння та усвідомлення навчального матеріалу і подальшого застосування отриманих знань, умінь та навичок на практиці. Цілеспрямований процес передачі і засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини.
Ведеться постійне оновлення прайсів для дилерського відділу та розробка нових спеціальних пропозицій. Ми йдемо назустріч кожному та створюємо комфортні умови для співпраці, створивши гнучку систему знижок. Наша компанія має офіційний сайт, на якому існує розділ для дилерів, на якому є можливість через реєстраційну систему ознайомитися із прайсами, дізнатися про новинки, а також оформити замовлення через мережу Internet.
По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.
Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
Сайт або веб-сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті) - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах.
Також ми розміщені на офіційних форумах «віконних компаній», де так само є повний обсяг інформації про нашу сферу діяльності та асортимент продукції. Таким чином ми працюємо відкрито і надаємо можливість кожному отримати достовірну інформацію про нашу компанію. Також успішно працює відділ комплектації (займається продажем козирків, відливів, підвіконь, москітних сіток та ін.), за допомогою якого ми маємо змогу виконувати об’ємні термінові замовлення дилерів в найкоротші строки. На даному етапі планується розширення дилерської мережі та залучення нових партнерів, вихід на нові ринки збуту та пошук офіційних точок продажу, які працюватимуть за нашою підтримкою. Компанія «Сучасний Світ» має широкий спектр надаваної продукції, більше десяти видів металопластикового профілю (Salamander, Rehau, Koning та ін. ), міжкімнатні, вхідні двері, кондиціонери та ортопедичні матраци, включаючи різні цінові категорії.
Кондиціоне́р - пристрій для охолоджування повітря в житлових або виробничих приміщеннях. Кондиціонер звичайно аналогічний за принципом дії і пристроєм побутовому холодильнику.
Ортопедія (від грец. Ορθος - прямий, правильний і παιδεία - виховання, навчання) - розділ клінічної медицини, розділ хірургії, що вивчає профілактику, діагностику і лікування деформацій і порушень функцій кістково-м'язової системи, які є результатом вроджених дефектів, вад розвитку, наслідків травм або захворювань.

Запрошуємо Вас до співпраці!

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м.Біла Церква, вул.Київська, 72А

тел. (04563)5-86-93, (067)238-54-30

Офіційний сайт: www.s-svit.com.ua

e-mail: dilersv@ukr.net, dilersvv@ukr.net, diler.vikna@ukr.net

Скачати 24.84 Kb.

  • Корж Максим
  • Волошин Олексій
  • Журавльов Руслан
  • Кабула Юрій