Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДірборн, штат Мічиган, 1 лютого 2017 року

Скачати 20.88 Kb.

Дірборн, штат Мічиган, 1 лютого 2017 року
Скачати 20.88 Kb.
Дата конвертації 29.04.2017
Розмір 20.88 Kb.

Новини

Унікальний комплект дозволяє власникам доторкнутись до свого омріяного авто Ford GT — деталь за деталлю
ДІРБОРН, штат Мічиган, 1 лютого 2017 року — Щоб допомогти покупцям персоналізувати їхні нові авто Ford GT, підрозділ Ford Performance пропонує унікальний комплект для замовлення.
Мі́чиган (англ. Michigan МФА: [ˈmɪʃɪgən] Ми́шиґан) - штат на півночі центральної частини США, в районі Великих Озер.
Затверджені претенденти отримають комплект, який дозволить їм буквально по частинах зібрати їхній цілком новий суперкар — починаючи з кольорів пофарбування, опцій коліс, кольорів супортів, зразків матеріалів для салону та гоночних смужок.
Команда дизайнерів Ford GT вийшла далеко за межі традиційного онлайн-інструмента конфігурації, розробивши мініатюрні, абстрактні деталі для кожного комплекту з використанням тих самих передових матеріалів, що й для салону авто — зокрема, вуглеводного волокна, а також замка, ідентичного тому, який можна знайти в гоночних авто Ford GT.
Абстра́кція (лат. abstractio - відвернення, відволікання) - одна з основних операцій мислення, а також метод наукового дослідження, що полягає в тому, що суб'єкт, відокремлюючи які-небудь ознаки об'єкту, що вивчається, відволікається від інших, не враховуються його неістотні сторони і ознаки.
Вуглеводи Вуглево́ди (також карбогідра́ти) - органічні сполуки зі змішаними функціями, що складаються із карбону, оксигену і гідрогену і за хімічною природою є полігідроксиальдегідами або кетонами (тобто мають кілька гідроксильних груп і одну карбонільну) або перетворюються у них при гідролізі, більшість вуглеводів мають емпіричну формулу Cn(H2O)m, звідки і походить їхня назва («вуглець» + «вода»).
Тради́ція - досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки і т. ін., що склалися історично і передаються з покоління в покоління; звичайна, прийнята норма, манера поведінки, усталені погляди, переконання когось; узвичаєння, узвичаєність, неписаний закон.
До комплекту входять зразки всіх тем оформлення інтер’єру, виготовлені з високоякісної шкіри і алькантри, які використовуватимуться для оздоблення салону цілком нового Ford GT.
До кожного такого комплекту також входять зразки восьми кольорів зовнішнього пофарбування зі знімними смугами, які можна міняти місцями, переглядаючи різноманітні доступні варіанти. Точні копії коліс зменшеного масштабу дозволяють розглянути різні варіанти кольорів супортів.
«Комплект для замовлення Ford GT — надзвичайно важливий елемент процесу купівлі», — пояснив Генрі Форд ІІІ, менеджер відділу міжнародного маркетингу підрозділу Ford Performance.
Ге́нрі Фо́рд (англ. Henry Ford; * 30 липня 1863(18630730), Дірборн, Мічиган, США - † 7 квітня 1947, Дірборн, США) - конструктор автомобілів, засновник корпорації «Форд Мотор», перший віце-президент Співтовариства автомобільних інженерів SAE (нині - SAE International), також один з найбагатших людей усіх часів.
«Цей високоякісний комплект є практичним інструментом для покупців Ford GT, який допоможе покращити їхні враження від процесу купівлі.
Практика (грец. πράξις «діяльність») - доцільна і цілеспрямована діяльність, яку суб'єкт здійснює для досягнення певної мети. Практика має суспільно-історичний характер і залежить від рівня розвитку суспільства, його структури.
Автентичні кольори, покриття і матеріали дозволять глибоко, на дотик вивчити різноманітні варіанти компонування їхнього ідеального суперкара».
У футлярі комплекту замовника наявне спеціальне заглиблення біля замка, у якому власники можуть розмістити копію номерного знака свого Ford GT. Після того, як вибір замовника надійде у серійне виробництво, виготовлені копії номерних знаків надішлють кожному новому власнику.

# # #
За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн.

Серійне виробництво - тип організації виробництва, що характеризується одночасним виготовленням на підприємстві широкої номенклатури однорідної продукції, випуск якої повторюється протягом тривалого часу, і широкою спеціалізацією робочих місць.
Ма́ркетингова комуніка́ція (англ. marketing communication) або просування (англ. promotion) - один з чотирьох елементів маркетинг-міксу, який являє собою інтегрований набір засобів комунікації, що застосовується для передачі повідомлень від виробника або продавця продукції до його цільових ринків.
2460), [email protected]Для отримання прес-релізів, супутніх матеріалів, фотографій та відео, перейдіть за посилання www.

Прес-релі́з - це документ, в якому організація чи публічна особа подає інформацію про певну подію або захід до засобів масової інформації (ЗМІ). Метою написання прес-релізу є ознайомлення ЗМІ з подією, актуальним способом вирішення суспільної проблеми, новинкою і подальше висвітлення її у найвигіднішому або важливому для організації аспекті.
media.ford.ua.Також підписуйтесь на нас на Youtube www.youtube.com/fordukraine або Facebook www.facebook.com/uaFord
Скачати 20.88 Kb.

2021