Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДля локальної версії системи бест-звіт плюс 89. 003

Скачати 30.31 Kb.

Для локальної версії системи бест-звіт плюс 89. 003
Скачати 30.31 Kb.
Дата конвертації13.03.2017
Розмір30.31 Kb.

ВСТУП

Версія оновлення Бест-Звіт Плюс 8.90.002 призначена для заміни версії 8.90.000 для користувачів, що працюють на ОС Windows 98.

Кори́стува́ч - той, хто користується чим-небудь - майном, землею, комп'ютером тощо.

!!! УВАГА!!! Встановлення даного оновлення необхідно проводити тільки тим користувачам, у яких робота ведеться на ОС Windows 98.

Дане оновлення встановлюється на версію програми Бест-Звіт Плюс 8.89.003 та містить усі зміни, що увійшли в пакети 8.90.000 та 8.90.001.Додаткових налаштувань для роботи програми Бест-Звіт Плюс не потребується.

 1. ДЛЯ ЛОКАЛЬНОЇ ВЕРСІЇ СИСТЕМИ БЕСТ-ЗВІТ ПЛЮС 8.89.003.  1. Встановити пакет оновлення 8.90.002 на версію програми Бест-Звіт Плюс 8.89.003.

  2. Запустити програму, Переконатись у її коректному запуску. 1. ДЛЯ МЕРЕЖЕВОЇ ВЕРСІЇ СИСТЕМИ БЕСТ-ЗВІТ ПЛЮС 8.89.003.  1. Серверна частина встановлена на ОС Windows 98. Клієнтська частина на будь-якій ОС.

Для коректного запуску служб СКБД FireBird на сервері, де встановлено ОС Windows 98 на серверну частину Бест-Звіт Плюс необхідно виконати процедуру встановлення СКБД FireBird 2.
Се́рвер (англ. server - «служка») - у комп'ютерній термінології термін може стосуватися окремого комп'ютера чи програми. Головною ознакою в обох випадках є здатність машини чи програми переважну кількість часу працювати автономно, без втручання людини, реагуючи на зовнішні події відповідно до встановленого програмного забезпечення.
1 на сервері, та додавання його служб в Автозапуск ОС (згідно наступної інструкції):

   1. Провести оновлення серверної частини Бест-Звіт Плюс з версії 8.89.
    Додавання Додавання - бінарна арифметична операція, суть якої полягає в об'єднанні математичних об'єктів.
    Інструкція - правовий акт, який створюється органами державного управління для встановлення правил, що регулюють організаційні, науково-технічні, технологічні, фінансові та інші спеціальні сторони діяльності та відносин установ, закладів, підприємств, службових осіб.
    003 до версії 8.90.002 відповідним пакетом оновлення Бест-Звіт Плюс 8.90.002, пропустивши версії 8.90.000 та 8.90.001 (див. ВСТУП).   1. Скопіювати каталог "FireBird2" у каталог C:\Program Files\Common Files.

ЯКЩО є можлівість видалити СКБД FireBird 1,5 з даного сервера, то:

    1. Провести процедуру видалення СКБД FireBird 1,5 шляхом запуску файлу C:\Program Files\Common Files\Firebird\bin\uninstall.bat.

    2. Запустити СКБД FireBird 2.1 шляхом запуску файлу C:\Program Files\Common Files\Firebird2\bin\fbguard.exe, який в свою чергу запустить fbserver.exe.

    3. Для автоматичного запуску СКБД FireBird 2.1 при завантаженні комп’ютера додайте C:\Program Files\Common Files\Firebird2\bin\fbguard.exe в Автозагрузку ОС (створіть для нього ярлик в підменю Startup (Автозагрузка) головного меню, доступному по натисненнюкнопки Start (Пуск)).

При наступному завантаженні, Guardian повинен запуститися автоматично. Про що буде свідчити відповідна іконка Guardian в зелених тонах в області стану на панелі задач (там, де годинник).

ЯКЩО можливість видалення СКБД FireBird 1,5 з даного серверу відсутня, то:

    1. У каталозі C:\Program Files\Common Files\FireBird2\bin переіменувати файли fbserver.
     Можливість Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.
     exe на fbserver2.exe.

    2. Запустити СКБД FireBird 2.1 шляхом запуску файлу C:\Program Files\Common Files\Firebird2\bin\ fbserver2.exe.

    3. Для автоматичного запуску СКБД FireBird 2.1 при завантаженні комп’ютера додайте C:\Program Files\Common Files\Firebird2\bin\ fbserver2.exe в Автозагрузку ОС (створіть для нього ярлик в підменю Startup (Автозагрузка) головного меню, доступному по натисненню кнопки Start (Пуск)).

    4. УВАГА!. У зв’язку із тим, що СКБД FireBird 2.1 у даному випадку запускається безпосередньо файлом fbserver2.exe, у разі, якщо відбудеться аварійне завершення роботи СКБД FireBird 2.1 на сервері, сервер СКБД FireBird 2.1 необхідно буде запустити вручну (див. п. 2.1.2.2), або перезавантажити сервер (комп’ютер).   1. Запустити програму Бест-Звіт Плюс на сервері. Переконатись у її коректному запуску.

   2. Якщо програма на сервері запустилась без помилок, проведіть оновлення робочих станцій стандартним шляхом.
    Робоча станція Робоча станція (англ. workstation) - комплекс апаратних і програмних засобів, призначених для вирішення певного кола завдань.


   3. Запустити робочі станції Бест-Звіт Плюс. Переконатись у їх коректному запуску.  1. Серверна частина встановлена на на будь-якій ОС. Клієнтська частина на ОС Windows 98.

   1. Створіть резервну копію бази даних Бест-Звіт Плюс.

   2. Перевстановіть серверну частину одним із шляхів:

    1. Видаліть поточну серверну частину. На її місце встановіть серверну частину, оновіть її до версії 8.89.003. Встановіть оновлення Бест-Звіт Плюс 8.90.002.

Відновіть резервну копію бази даних.

У цьому випадку пере налаштування клієнтських місць не потребується.

    1. Встановіть поруч ще одну серверну частину, оновіть її до версії 8.89.003. Встановіть оновлення Бест-Звіт Плюс 8.90.002.

Відновіть резервну копію бази даних.

Переналаштуйте клієнтські частини на цю серверну частину за допомогою утиліти «ZSetupDB.exe».

   1. Перевірте наявність служб СКБД FireBird 2.1 на сервері. Назви служб: FirebirdGuardianZVIT, FirebirdServerZVIT. Дані служби повинні бути у стані "Працює".

   2. Запустіть програму Бест-Звіт Плюс на сервері. Перевірте її працездатність.

   3. Якщо програма на сервері запустилась без помилок, проведіть оновлення робочих станцій стандартним шляхом.

   4. Запустити робочі станції Бест-Звіт Плюс. Переконатись у їх коректному запуску.Скачати 30.31 Kb.

 • ДЛЯ ЛОКАЛЬНОЇ ВЕРСІЇ СИСТЕМИ БЕСТ-ЗВІТ ПЛЮС 8.89.003.
 • ДЛЯ МЕРЕЖЕВОЇ ВЕРСІЇ СИСТЕМИ БЕСТ-ЗВІТ ПЛЮС 8.89.003. Серверна частина встановлена на ОС Windows 98. Клієнтська частина на будь-якій ОС.
 • Серверна частина встановлена на на будь-якій ОС. Клієнтська частина на ОС Windows 98.