Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка



До народу України До уваги Ігоря Щербакова, голови Національної спілки композиторів України

Скачати 23.34 Kb.

До народу України До уваги Ігоря Щербакова, голови Національної спілки композиторів України




Скачати 23.34 Kb.
Дата конвертації07.06.2017
Розмір23.34 Kb.



До народу України

До уваги Ігоря Щербакова,

голови Національної спілки композиторів України

Після особистого листа Єжи Koрновіча, президента Польської спілки композиторів, Ігорю Щербакову, президенту Національної спілки композиторів України, ми, як Президія Польської спілки композиторів, висловлюємо нашу найглибшу стурбованість щодо ситуації в Україні.

Ігор Володимирович Щербако́в (нар. 19 листопада 1955) - український композитор. Заслужений діяч мистецтв України (1996), Член НСКУ (з 1986), секретар Правління НСКУ (з 1994), 3 1999 - голова Київської організації національної спілки композиторів України, 3 2010 - голова Національної спілки композиторів України, Лауреат Національної премії України ім. Т.
Висловлюючись від імені всього нашого професійного середовища, ми вважаємо, що наша заява – і подібні заяви, зроблені польським Урядом і всіма партіями, представленими у польському Парламенті, – відображає погляди переважної більшості поляків. Ми робимо цю заяву з повним усвідомленням того, що події останніх кількох тижнів в Україні мають світове значення і займають чільне місце серед найбільш значущих глобальних подій кінця XX і початку XXI століть у сферах політичної системи, економіки, історії, права, культури і – найголовніше – у сфері моралі.
ИСПРАВЬТЕ ПЛЕЗ СТАТЬЮ!!! Політи́чна систе́ма - впорядкована, складна, багатогранна система державних і недержавних стосунків соціальних (суспільних та політичних) інститутів, що виконують певні політичні функції.
Із захопленням і палкою підтримкою вимог протестуючих, ми спостерігали протягом декількох місяців мирні демонстрації в Києві на Майдані Незалежності, де народ стояв за політику, що сприятиме розвою національних інтересів України, і зажадав, щоб влада понесла судове покарання за порушення правил демократії, свободи нації та її конституційного права вільно висловлювати свою думку і приймати рішення про його власну долю.
Національний інтерес Національний інтерес, інтереси (англ. national interest, нім. Staatsräson, фр. raison d'état) - система цілей і завдань зовнішньої політики держави. Згідно з ученням школи політичного реалізму, національні інтереси є причиною міжнародних відносин як таких.
Конституці́йне пра́во - галузь права, що являє собою сукупність юридичних норм, які закріплюють основи норм права, основні права, свободи, обов'язки, форму правління і форму державного устрою, організацію, спосіб і процедуру формування, концепцію і порядок діяльності органів державної влади, місцевого самоврядування та інституту виборів.
Польща і весь вільний світ висловили своє захоплення і підтримку протестувальникам. Ці почуття були незабаром змінені почуттями жаху і гніву після кровопролиття та силового розгону, яке українська влада влаштувала проти мирних протестувальників. Той уряд несе відповідальність за застосування насильства проти мирних демонстрантів. Ми хотіли б висловити нашу ще рішучішу опозицію щодо політичної та військової інтервенції російського президента Володимира Путіна, чиї втручання у внутрішні справи незалежної країни в даний час хибно представлені як акції на захист російського населення в українському Криму.
Вільний світ - це термін часів Холодної війни, який означав вільні демократичні країни (США та країни Західної Європи). "Вільному світові" протиставлялися країни з авторитарними комуністичними режимами (наприклад, Радянський Союз), де люди не мали права вибору влади та основних людських прав.
Володи́мир Володи́мирович Пу́тін (рос. Владимир Владимирович Путин; нар. 7 жовтня 1952, Ленінград) - російський державний і політичний діяч, другий (2000–2008) та четвертий (від 7 травня 2012 року) президент Російської Федерації.
Ми знаємо приклад такого військового втручання з історії: Польща і Європа засвоїла цей урок уже в 1939 році, коли Гітлер і Сталін вторглися до Польщі під хибним приводом. За відсутності солідарності й твердої реакції від інших європейських країн, війна призвела до найтяжчих втрат.
Усього на території Європи станом на 2008 рік - 45 незалежних країн та 6 залежних територій.
Після тієї війни нації світу – включаючи Росію – підписали Хартію Організації Об'єднаних Націй, метою якої було зупинити повторення історії. Саме ця Хартія на даний час порушується військовим втручанням Володимира Путіна в Україну.



Від імені Спілки польських композиторів ми висловлюємо нашу максимальну солідарність з народом України і нашу тверду опозицію до безпрецедентної самовпевненості й зарозумілості, які заважають життю і рішенню незалежної України, а її мирні цивілізаційні устремління при цьому цинічно представлені у вигляді екстремістської діяльності.
Спілка польських композиторів (Związek Kompozytorów Polskich) - організація, що об'єднує польських композиторів та музикознавців. Діє з 1945 року, продовжуючи традиціїх довоєнного Товариства польських композиторів (Stowarzyszenie Kompozytorów Polskich), заснованого 1925 року.
Ми також протестуємо проти звинувачень Польщі та її громадян, які чутливі до питань свободи націй і мирного співіснування у підтримці будь-якого екстремізму. Ми очікуємо, що весь вільний світ затаврує дії президента Путіна як ганебні та ізолює владу Росії, продовжуючи при цьому підтримувати цивілізаційні та культурні сподівання громадян Росії. Це єдина реакція, яка може дати нам надію на майбутнє, в якому кожен народ, митець і людина, буде користуватися правом на гідне життя і діяти вільно задля загального блага.




від імені Президії Спілки Польських композиторів:

професор Катажина Дадак-Козицька – віце-президент

професор Алісія-Oсінська Гронау – генеральний секретар


Скачати 23.34 Kb.

  • Володимира Путіна
  • Спілки польських композиторів