Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДодатковіумов и проведення змагань з тпт на дистанції Крос-похід 24. 04. 2016 Голосіївський ліс. Місце старту: стартова галявина традиційних змагань «Срібний карабін»

Скачати 105.28 Kb.

Додатковіумов и проведення змагань з тпт на дистанції Крос-похід 24. 04. 2016 Голосіївський ліс. Місце старту: стартова галявина традиційних змагань «Срібний карабін»
Скачати 105.28 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації04.05.2017
Розмір105.28 Kb.
  1   2

ДОДАТКОВІ У М О В И

проведення  змагань з ТПТ на дистанції Крос-похід

24.04.2016 Голосіївський ліс.

Місце старту: стартова галявина традиційних змагань «Срібний карабін», 1 км.
Тради́ція - досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки і т. ін., що склалися історично і передаються з покоління в покоління; звичайна, прийнята норма, манера поведінки, усталені погляди, переконання когось; узвичаєння, узвичаєність, неписаний закон.
пішки, від зупинки тролейбусу №1(Лисогірська).
Тролейбус Троле́йбус - безрейковий транспортний засіб контактного типу з електродвигуном (переважно пасажирський, хоча трапляються тролейбуси вантажні і спеціального призначення), що живиться електричним струмом від зовнішнього джерела (тягових підстанцій) через дводротову контактну мережу за допомогою штангового струмоприймача і поєднує в собі переваги трамваю та автобусу.

Склад команди 6 осіб (не менше 1 особи протилежної статі).

Стартовий інтервал:; 1, 2 клас – 10 хв.; 3,4 клас – 15 хв.

Команда прибуває на старт за 15 хв. для проходження технічної комісії; отримання карти, командної картки, звірки годинника.

Масштаб карти: 1 кл.- 1 : 6000, 2 кл – 1 : 7000, 3,4 кл – 1 : 12000

Перелік обов’язкового спорядження: ІСС, захисні каски, форма, яка закриває лікті і коліна, годинник, компас, англійська шпилька (для проколювання КП на розміченій трасі), файл для командної картки, аптечка (два бинти, розчин перекису водню, анальгін, валідол, розчин аміаку).

Проходження (в астрономії) - видиме пересування небесного тіла на тлі видимого диска іншого.
Споря́дження військо́ве або бойова екіпіровка - сукупність предметів, складових екіпіровки військовослужбовця для ведення бойових дій. Найбільшої ефективності бойової екіпіровки можна досягти при оптимальному поєднанні тактико-технічних характеристик всіх складових.
Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.
Англійська шпилька, діал. аґра́фка, ґра́фка (від пол. agrafka < фр. agrafe) - різновид шпильки, в якій вістря голки накривається кришкою для захисту від випадкового уколу. Кришка англійської шпильки утримується сформованою зі стрижня шпильки пружиною і має форму, розраховану на легке розстібання.
Гідроге́н перокси́д, пере́кис во́дню - бінарна сполука гідрогену з оксигеном складу Н2О2. В молекулі наявний ковалентний зв'язок між атомами оксигену.

Дистанція крос-походу складена за системою "ралі". Команда проходить всю дистанцію за часовим графіком (окрім етапу «В’язання вузлів», де команда може починати роботу по прибуттю команди на етап).

Ві́дстань або ві́ддаль між двома точками простору - довжина уявного відрізка прямої, що сполучає ці точки.

На кожному етапі ЗЧ фіксується по закінченню роботи на відповідному етапі. За перевищення ЗЧ на етапі команда (учасники) отримує штраф згідно Правил і Настанов.

Переви́щення (рос. превышение, англ. relative height, elevation, нім. relative Höhe f, Höhenunterschied m) - в геодезії, фізичній географії тощо - різниця абсолютних висот будь-яких точок земної поверхні.
Командне спорядження, яке на момент закінчення ЗЧ не перетнуло контрольну лінію ЦД етапу, вважається втраченим і штрафується згідно Правил та Настанов.

Команда, яка не з’явилась на технічний етап в зазначений час, отримує штраф за не проходження етапу усіма учасниками (потерпілим).

Результат команди визначається за найменшою сумою штрафних балів. У разі рівності штрафних балів перевага надається команді, що краще подолала «швидкісний етап»: 1 клас – «переправа по мотузці з перилами»; 2 клас – «спуск по схилу»; 3 клас – «навісна переправа через річку»; 4 клас – «крутопохила переправа».
1 КЛАС

О.Ч. - 01.50

К.Ч. - 02.00

1.Орієнтування на розміченій трасі 3 км. Кількість КП – 3.

Кількість - в Арістотелівській логіці друга з 10 категорій (класів, розрядів, які спрощують процес розумового визначення будь-якої речі), побічна обставина матеріальних речей , за допомогою якої вони поширюються в просторі, вимірюються якоюсь математичною нормою і здатні бути поділеними на окремі частини.


Обладнання: призма КП, компостер.
Компóстер (від фр. - сomposteur) - пристрій, призначений для гасіння талонів (квитків) на перевезення (проїзд) в громадському транспорті та інших пасажирських транспортних засобах. Винайдений в XIX столітті Яном Юзефом Барановським.

Команді необхідно відмітити КП проколом власною шпилькою у карті,та здійснити відмітку компостером у командній картці.2. Переправа по жердинах

Заданий час 4 хв.

Довжина етапу: 20 м.

Обладнання: опори (лаги) 6 шт.; жердини (металеві труби) 3 шт., КЛ на вихідній та цільовій ділянках.

3. Спуск по схилу

Заданий час 9 хв.

Довжина етапу до 23 м

Крутизна схилу 45 градусів.Обладнання: суддівські поручні, КЛ на вихідній та цільовій ділянках.
Суд Суд - орган, що здійснює правосуддя у формі розгляду і вирішення цивільних, кримінальних,господарських, адміністративних і інших категорій справ у встановленому законом конкретної держави процесуальному порядку.

Учасники долають перешкоду по суддівських поручнях з самостраховкою.


  1   2


Скачати 105.28 Kb.

  • Результат команди визначається
  • 1 КЛАС О.Ч. - 01.50 К.Ч. - 02.00 1.Орієнтування на розміченій трасі 3 км. Кількість
  • 2. Переправа по жердинах
  • 3. Спуск по схилу