Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДодаток 1 до наказу В. о керівника апарату Березанського міського суду Київської області від 15. 08. 2016 №27/к/к умови проведення конкурсу

Скачати 45.84 Kb.

Додаток 1 до наказу В. о керівника апарату Березанського міського суду Київської області від 15. 08. 2016 №27/к/к умови проведення конкурсу
Скачати 45.84 Kb.
Дата конвертації16.03.2017
Розмір45.84 Kb.
ТипДодаток

Додаток 1

до наказу В.о. керівника апарату Березанського міського суду Київської області від 15.08.2016

27/к/к


УМОВИ

проведення конкурсу

Березанський міський суд Київської області,

що знаходиться за адресою: Київська обл., м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 32

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста

Загальні умови


Посадові обов’язки:

Організовує впровадження в роботі суду комп'ютерних технологій: встановлення комп'ютерного обладнання, комплексів технічної фіксації судового процесу, запровадження комп'ютерних програм статистичної звітності, автоматизованої системи електронного документообігу, створення локальної комп'ютерної мережі, підключення до корпоративної мережі по виділеному захищеному каналу, встановлення в суді спеціального комп'ютерного обладнання тощо, та забезпечує здійснення відповідного моніторингу.

Забезпечує адміністрування автоматизованих робочих місць суддів та працівників апарату суду.

Забезпечує введення в експлуатацію, встановлення, обслуговування комп'ютерної техніки, периферійного обладнання та оргтехніки, що експлуатуються в суді.

Організовує проведення робіт щодо інсталяції програмного забезпечення.

Здійснює обслуговування та моніторинг працездатності програмного забезпечення та мережного обладнання комп'ютерної мережі.

Надає консультативну допомогу суддям і працівникам апарату суду з питань роботи та використання комп'ютерного обладнання і програмного забезпечення.

Забезпечує моніторинг введення в експлуатацію та організовує обслуговування комп'ютерної мережі суду, поточне адміністрування мережного обладнання локальної комп'ютерної мережі, адміністрування контролера домену та серверів комп'ютерної мережі.

Забезпечує доступ користувачів до внутрішніх інформаційних ресурсів.

Здійснює моніторинг дотримання технології експлуатації програмного забезпечення та використання антивірусного захисту локальної комп'ютерної мережі.

Забезпечує виявлення і попередження недоліків у роботі працівників суду під час використання комп'ютерної та оргтехніки, системного та прикладного програмного забезпечення.

Проводить аналіз стану інформаційного забезпечення суду та вносить пропозиції з урахуванням положень пункту 5.1 цієї інструкції щодо вдосконалення форм і методів роботи суду в частині інформаційного забезпечення діяльності суду, надає відповідні звіти.

Виконує заходи щодо забезпечення захисту інформації та контролю за ним у інформаційно-телекомунікаційній системі.

Умови оплати праці: згідно штатного розпису - 2585 грн., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 292.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду: призначення на посаду – безстрокове.


Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання: 1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.


Строк подання документів для участі в конкурсі до 17.00 години 29 серпня 2016 року.

Дата, час і місце проведення конкурсу: 01.09.2016 року початок о 10-00 годині у 1 каб. Березанського міського суду Київської області за адресою: Київська обл., м. Березань, вул. Шевченків Шлях, 32.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Заступник керівника апарату суду Мироненко Катерина Миколаївна тел. (04576) 6-20-92, inbox@be.ko.court.gov.ua

Вимоги до професійної компетентності

Загальні вимоги

1. Освіта вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2. Досвід роботи без вимог до досвіду роботи

3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою

Спеціальні вимоги

1. Освіта «Комп’ютерні науки та інформаційні технології»

2. Знання законодавства Конституція України, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про запобігання корупції», акти Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України; акти законодавства та нормативні документи, що регламентують діяльність судових органів та регулюють питання організації та здійснення організаційно-технічного забезпечення діяльності судової системи

3. Професійні чи технічні знання вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel), перевагою будуть вміння роботи в автоматизованій системі документообігу суду

4. Спеціальний досвід не потребує

5. Знання сучасних інформаційних технологій


 • Знання операційних систем сімейства Windows

 • Вміння та навички роботи з програмами пакету Microsoft Office

 • Вміння налаштування та адміністрування операційних систем сімейства Windows Server, Linux

 • Знання будови та функціонування мереж

 • Знання та розуміння інтернет – технологій, протоколу TCP/IP

 • Досвід роботи з системами віртуалізації

6. Особисті якості відповідальність, системність і самостійність в роботі, уважність до деталей, наполегливість, креативність та ініціативність, комунікабельність, вміння працювати в стресових ситуаціях та з великим обсягом інформації

Застереження Можлива робота понад установлену тривалість робочого дня, а також у вихідні, святкові та неробочі дні, у нічний час, що передбачено ст. 56 Закону України «Про державну службу». За роботу у зазначені дні (час) державним службовцям надаються дні відпочинку.Скачати 45.84 Kb.

 • Березанський міський суд Київської області
 • Загальні умови
 • Умови оплати праці : згідно штатного розпису - 2585 грн., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 № 292.
 • Строк подання документів для участі в конкурсі до 1 7 .00 год ини 29 серпня 2016 року.
 • Вимоги до професійної компетентності
 • 3. Володіння державною мовою вільне володіння державною мовою
 • 4. Спеціальний досвід не потребує