Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДодаток 15 Вправа Перегляд веб-сторінки у браузері. Завдання. У браузері Mozilla Firefox відкрийте веб-сторінку за заданою адресою та ознайомтесь зі змістом сайта Інформаційні технології в Україні

Скачати 32.84 Kb.

Додаток 15 Вправа Перегляд веб-сторінки у браузері. Завдання. У браузері Mozilla Firefox відкрийте веб-сторінку за заданою адресою та ознайомтесь зі змістом сайта Інформаційні технології в Україні
Скачати 32.84 Kb.
Дата конвертації25.03.2017
Розмір32.84 Kb.

Додаток 15

Вправа 1. Перегляд веб-сторінки у браузері.

Бра́узер, також веб-переглядач (англ. browser МФА: [ˈbraʊ̯zɚ] - переглядач) - програмне забезпечення для комп'ютера або іншого електронного пристрою, як правило, під'єднаного до Інтернету, що дає можливість користувачеві взаємодіяти з текстом, малюнками або іншою інформацією на гіпертекстовій веб-сторінці.

Сайт або веб-сайт (від англ. website, місце, майданчик в інтернеті) - сукупність веб-сторінок, доступних у мережі Інтернет, які об'єднані як за змістом, так і за навігацією під єдиним доменним ім'ям. Фізично сайт може розміщуватися як на одному, так і на кількох серверах.Завдання. У браузері Mozilla Firefox відкрийте веб-сторінку за заданою адресою та ознайомтесь зі змістом сайта Інформаційні технології в Україні: історії та особистості (коротко ІТ в Україні).

 1. Завантажте браузер Mozilla Firefox одним із відомих способів.

 2. На панелі адреси введіть адресу сайту http://ua.uacomputing.com/. Натисніть клавішу Enter. Визначте, якими мовами може відображатися текст веб-сайта Інформаційні технології в Україні: історії та особистості.

 3. Перейдіть за посиланням Історії та перегляньте назви всіх історій.

  Посилання (англ. reference), також поклик - посилання у паперових і електронних документах - уривок, витяг з якого-небудь твору, на який посилаються у викладі, з точною назвою джерела й вказівкою на відповідну сторінку.

  Гіперпосиланням на цій сторінці змісту історій є і малюнок, і підпис до нього.

  Гіперпосила́ння (або просто посилання чи ланка, пóклик) - активний (виділеним кольором) текст, зображення чи кнопка на веб-сторінці, натиснення на яку (активізація гіперпосилання) викликає перехід на іншу сторінку чи іншу частину поточної сторінки.

  Оберіть історію Як народжувався перший комп’ютер. Ознайомтесь зі змістом історії.

 4. За допомогою контекстного меню відкрийте у новій вкладці відомості про видатних людей у цій галузі (Лебедєв С. О. та Рабінович З. Л.). Для цього необхідно натиснути ПКМ на фотографії вченого і виділити рядок Открыть ссылку в новой вкладке.

  Світло́пис або Фотогра́фія (від грецького φώς (φωτός) - світло та γράφω - пишу) - сукупність різноманітних науково-технічних засобів і технологій, які мають на меті реєстрацію одиничних довготривалих зображень об'єктів за допомогою світла.c:\documents and settings\вчитель\рабочий стол\безымянный1.jpg

 1. Знайди відомості про Лебедєва Сергія Олексійовича, а потім про Рабіновича Зиновія Львовича.

c:\documents and settings\вчитель\рабочий стол\безымянный2.jpg

 1. Перейдіть на вкладку Як народжувався перший комп’ютер.

 2. За допомогою кнопки Назад поверніться до початкової сторінки зі змістом усіх історій.

 3. Перейдіть за посиланням Відео та перегляньте відео з назвою: Хотіли б Ви самі знайти безсмертя за допомогою комп’ютера?

  Безсмертя (англ. immortality) - властивість живої істоти жити вічно. Іншими словами - це можливість жити постійно, тобто повне виключення смерті як явища. 4. Закрийте вікно браузера.

Вправа 2. Браузер Google Chrome.

Завдання. Ознайомтеся з інструментами браузера Google Chrome.

Інструме́нт (лат. instrumentum - знаряддя) - технологічне оснащення (знаряддя або пристрій), які в процесі праці безпосередньо стикаються з предметом праці з метою зміни чи контролю його форми, стану, властивостей тощо. 1. Завантажте браузер Google Chrome одним із відомих способів.

 2. Відкрийте нову веб-сторінку, не закриваючи попередньої, у новій вкладці. Для цього оберіть кнопку Нова вкладка або натисніть одночасно клавіші Ctrl T.c:\documents and settings\вчитель\рабочий стол\нова вкладка.jpg

 3. У рядку адреси введіть http://ostriv.in.ua .

 4. Порівняйте елементи вікон браузерів Mozilla Firefox та Google Chrome. Знайдіть кнопки Назад, Вперед, Оновити (Обновить), Налаштування (Настройка и управление ).c:\documents and settings\вчитель\рабочий стол\налаштування.jpg

 5. Закрийте вікно браузера.

Вправа 3. Створення закладки в браузері Google Chrome.

Google Chrome - веб-переглядач, розроблений компанією Google на основі веб-переглядача з відкритим кодом Chromium та іншого відкритого програмного забезпечення. Його програмна архітектура була створена з чистого аркуша (однак використовуючи інше програмне забезпечення з відкритим кодом, у тому числі компоненти WebKit та Mozilla) з метою задоволення поточних потреб користувачів.Завдання. Створіть закладку на сторінці, що міститься за адресою http://ua.uacomputing.com/.

 1. Завантажте браузер Google Chrome одним із відомих вам способів.

 2. У рядку адреси введіть адресу http://ua.uacomputing.com/ сайту Інформаційні технології в Україні: історії та особистості (ІТ Україні).

 3. Створіть закладку на сайт ІТ в Україні, натиснувши на кнопку Додати цю сторінку до закладок (Добавить страницу в закладки) у вигляді зірочки у правій частині адресного рядка або натисніть одночасно клавіші Ctrl D.c:\documents and settings\вчитель\рабочий стол\закладки.jpg

 4. У діалоговому вікні Закладка змініть назву сторінки на ІТ в Україні.

 5. Створіть папку для закладок. Для цього:

  • Оберіть вказівку Выбрать другую папку зі списку Папка.

  • Створіть папку Інформатика, натисніть кнопку Сохранить.

Покажіть виконані завдання вчителю!


Скачати 32.84 Kb.

 • Завдання. У браузері Mozilla Firefox відкрийте веб-сторінку за заданою адресою та ознайомтесь зі змістом сайта
 • Enter
 • Як народжувався перший комп’ютер.
 • Лебедєв С. О. та Рабінович З. Л.
 • Як народжувався перший комп’ютер . За допомогою кнопки Назад
 • Хотіли б Ви самі знайти безсмертя
 • Вправа 2. Браузер Google Chrome . Завдання. Ознайомтеся з інструментами
 • Google Chrome
 • Mozilla Firefox та Google Chrome
 • Вправа 3. Створення закладки в браузері Google Chrome
 • Завдання. Створіть закладку на сторінці, що міститься за адресою http :// ua . uacomputing . com / .
 • Інформаційні технології в Україні: історії та особистості (ІТ Україні) . Створіть закладку на сайт ІТ в Україні
 • (Добавить страницу в закладки)
 • Закладка