Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДодаток 2 перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника торгів кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника

Скачати 137.66 Kb.

Додаток 2 перелік документів, які вимагаються для підтвердження відповідності пропозиції учасника торгів кваліфікаційним критеріям та іншим вимогам замовника
Скачати 137.66 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації13.03.2017
Розмір137.66 Kb.
ТипДодаток
  1   2


ДОДАТОК 2
ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ВИМАГАЮТЬСЯ ДЛЯ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІДПОВІДНОСТІ ПРОПОЗИЦІЇ УЧАСНИКА ТОРГІВ КВАЛІФІКАЦІЙНИМ КРИТЕРІЯМ ТА ІНШИМ ВИМОГАМ ЗАМОВНИКА

1.

Крите́рій (від лат. critērium, яке зводиться до грец. χριτήριον - здатність розрізнення; засіб судження, мірило, пов'язаного з грец. χρινω - розділяю, розрізняю) - мірило, вимоги, випробування для визначення або оцінки людини, предмета, явища; ознака, взята за основу класифікації.

По́пит і пропози́ція (правильно українською: попит і пропонування) - економічна модель, що описує процес ціноутворення на ринку. Ця модель вводить поняття попиту та пропозиції як універсальні характеристики ринку та доводить, що, за умовами певних припущень, ці характеристики урівноважуються та приводять до встановлення певної ціни на даний товар.

Докуме́нт - базова теоретична конструкція, яка відноситься до всього, що може бути збережене або представлене, щоб служити як доказ для певної мети.

Документи, які повинен подати Учасник для підтвердження відповідності технічним регламентам та санітарно-гігієнічним нормам, чинним в Україні:

1.1. Копія свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам;

1.2.Документ, який підтверджує, що на Набір лабораторний «Електрика та магнетизм» для кабінету фізики  відповідає санітарно-епідеміологічним нормам,затвердженим Міністерством охорони здоров'я України (МОЗ).

1.3 Документ, який визначає гарантійний термін експлуатації обладнання.

Свідоцтво - документ, що засвідчує якийсь конкретний факт чи ряд пов'язаних між собою фактів. Часом, навіть в законодавстві, коли йдеться про документ, який засвідчує особу чи її особливі права плутають свідоцтво та посвідчення.

Обла́днання (устаткування) (англ. equipment, нім. ausrüstung) f) - сукупність пристроїв, механізмів, приладів, інструментів або конструкцій, що використовуються в певній сфері діяльності, або з певною метою.

Педаго́гіка (грец. παιδαγωγική - майстерність виховання) - наука про спеціально організовану цілеспрямовану і систематичну діяльність з формування людини - про зміст, форми і методи виховання, освіту та навчання.

Гара́нтія - порука в чомусь, забезпечення чого-небудь; умови, що забезпечують успіх чого-небудь.

Обладнання повинно бути новим (таким, що не було в експлуатації).
На все обладнання повинна бути надана документація, паспорти-формуляри, тощо.

Документа́ція - сукупність офіційно визнаних, взаємопов'язаних та складених у визначеній формі документів, які містять передбачувану інформацію про виріб, процес або діяльність даного підприємства. Відповідно до області застосування Документа́цій поділяється на бухгалтерську, конструкторську, нормативну, технічну, товарну, тощо.

Формуляри (паспорти) повинні містити інформацію, встановлену виробником (постачальником), в яких обов’язково повинні бути зазначені серійний (заводський) номер обладнання, комплектність та номери комплектуючих виробів (при наявності), дата випуску, гарантійний термін експлуатації, засвідчені печаткою виробника (постачальника).
Примітка:

а) Замовник не заперечує щодо надання Учасником, за його бажанням, будь-яких додаткових документів про досвід учасника та його технічні можливості щодо предмета закупівлі.

Можливість - це дія, що може відбутися або ні (можливо, приїду, а, можливо, і ні). Можливість можна забезпечити чи покладатись на «авось» та якось буде. Альтернатива дає шанс, але не гарантує без відповідних дій забезпечення результату і адекватності та конструктиву діяльності.

Додаток 1ТехнічнІ ВИМОГИ та умови

на закупівлю засобів навчання та обладнання кабінету фізики


 

Мультимедійне обладнання*

 

 

 

Ноутбук вчителя для кабінету фізики

Портативний комп'ютер (ноутбук): Процесор з технологіями не гірше ніж Intel Core i3; оперативна пам'ять: не гірше ніж DDR3, частота не менш 1600 MHz, об'єм - не менш ніж 4Гб; жорсткий диск мінімум 320 ГБ 5400 RPM, не менш ніж;

Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).

Тверди́й диск або Тверди́й магні́тний диск, або Накопичувач на магнітних дисках (англ. Hard (magnetic) disk drive, англ. HDD), у комп'ютерному сленгу - «вінчестер» (від англ. winchester), - магнітний диск, основа якого виконана з твердого матеріалу.

РК-екран: мінімум 15 - дюймовий екран; технологія - LCD з LED підсвіткою; роздільна здатність не менше 1366 х 768; звукова підсистема: не менше двох вбудованих динаміків; активна зовнішня акустична система, потужність не менше ніж 2,5 Вт на канал.

Операційна система: Проінстальована ліцензійна операційна система (ОС) Microsoft Windows Professional Ukrainian, з підтримкою роботи у локальній обчислювальній мережі з доменною організацією та україномовним інтерфейсом.

Систе́ма (від дав.-гр. σύστημα - «сполучення», «ціле», «з'єднання») - множина взаємопов'язаних елементів що утворюють єдине ціле, взаємодіють з середовищем та між собою, і мають мету.

Ліце́нзія (лат. licentia - дозвіл) - у загальному значенні - це документ, що демонструє певний дозвіл. Документ державного зразка, що засвідчує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку за умови виконання ліцензійних умов.

Організа́ція (від грец. ὄργανον - інструмент) - цільове об'єднання ресурсів для досягнення певної мети.

Аку́стика (від грец. ακουστικός - чутний, такий, що сприймається на слух), у вузькому значенні слова - вчення про звук, тобто про пружні коливання та хвилі у газах, рідинах і твердих тілах, чутних людським вухом (частоти таких коливань знаходяться у межах від 16 Гц до 20 кГц); у широкому сенсі - область фізики, що досліджує властивості пружних коливань та хвиль від найнижчих частот (умовно від 0 Гц) до гранично високих частот 1012 - 1013 Гц, їхньої взаємодії з речовиною і застосування одержаних знань для вирішення широкого кола інженерних проблем. Терміном акустика зараз також часто характеризують систему звуковідтворюючої апаратури.

Розді́льна зда́тність або роздільність (англ. Resolution) - спроможність розрізняти дрібні деталі.

Операційна система Операці́йна систе́ма, скорочено ОС (англ. operating system, OS) - це базовий комплекс програм, що виконує управління апаратною складовою комп'ютера або віртуальної машини; забезпечує керування обчислювальним процесом і організовує взаємодію з користувачем.

Microsoft Windows Windows - узагальнююча назва операційних систем для ЕОМ, розроблених корпорацією Microsoft. Перші версії були не повноцінними операційними системами, а лише оболонками до ОС MS-DOS. На 2014 рік, за даними сайтів NetApplications та GoStats, Microsoft Windows встановлена більш як на 90% персональних комп'ютерів світу.Антивірус: Антивірусний захист та дистанційне керування Windows Intune (або еквівалент) з здатністю виявлення та знешкодження мережевих загроз, наявністю превентивних технологій, які забезпечують виявлення невідомих загроз, що забезпечує наступні функціональні можливості:

- Можливість віддаленого видалення даних на пристроях для захисту даних організації

- Наявність порталу самообслуовування користувачів для реєстрації в системі та керування їх пристроями

- Можливість інтеграції з каталогом Active Directory

- Інвентаризація наявного програмного та апаратного забезпечення

- Розгортання програм на керовані пристрої

- Керування оновленням Операційної Системи та встановленого ПЗ

- Застосування політик безпеки до мобільних пристроїв і ПК

- Захист від шкідливого ПЗ

- Внутрішній облік ліцензій (Microsoft та інших виробників)

- Гнучкі звіти для всієї наявної інфраструктури


1

 


  1   2


Скачати 137.66 Kb.

  • ТехнічнІ ВИМОГИ та умови на закупівлю засобів навчання та обладнання кабінету фізики
  • Мультимедійне обладнання*
  • Ноутбук вчителя для кабінету фізики Портативний компютер (ноутбук): Процесор з технологіями