Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДодаток 5 до Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. №167) довідка про результати перевірки, передбаченої

Скачати 39.33 Kb.

Додаток 5 до Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. №167) довідка про результати перевірки, передбаченої
Скачати 39.33 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір39.33 Kb.
ТипДодаток

Додаток 5
до Порядку
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2015 р. № 167)

ДОВІДКА
про результати перевірки, передбаченої


Законом України “Про очищення влади”
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р.

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).

Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

№ 563,

Управління соціального захисту населення Тернівської міської ради Дніпропетровської області

(найменування органу державної влади / органу місцевого самоврядування, в якому займає посадуСпеціаліст І категорії відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Тернівської міської ради Дніпропетровської області

(претендує на зайняття посади) особа)

проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо

КОМПАНЕЦЬ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА

(прізвище, ім’я та по батькові особи)28 серпня 1982 року народження, м.

Її́ Імпера́торська Висо́кість, Вели́ка княжна́ Тетя́на Микола́ївна (рос. Татьяна Николаевна Романова; нар. 29 (11) травня 1897(18970511), Петергоф - пом. 17 липня 1918, Єкатеринбург) - друга донька імператора Миколи II і Олександри Федорівни.

Зимогір’я Слав’яносербського р-ну Луганської області

дата та місце народження,ЕН 778501, Слав’яносербським РВУМВС України в Луганській області, 02.10.2010 року

серія та номер паспорта громадянина України, ким і коли виданий,3019014887

реєстраційний номер облікової картки платника податків,Дніпропетровська область, м.

Мі́сце наро́дження (англ. place of birth; birthplace) - місце, де був народжений суб'єкт. Для людей формально прийнято вважати місцем народження населений пункт.

Суб'єкт податку (платник податку) - суб'єкт податкового правовідношення, який має, отримує(передає) предмети оподаткування чи здійснює діяльність яка є предметом оподаткування, і реалізує(має) податкові обов'язки і права встановлені законодавством про податки і збори.

Паспорт громадянина України Па́спорт громадяни́на Украї́ни - документ, що підтверджує особу і громадянство України його власника. Видається кожному громадянинові України центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства.

Тернівка, бул.Героїв Космосу, буд.4, кв.44

місце проживання,Відділ прийому громадян управління соціального захисту населення Тернівської міської ради Дніпропетровської області

місце роботи,Спеціаліст І категорії відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Тернівської міської ради Дніпропетровської області

(посада на час застосування положень Закону України “Про очищення влади”)

Для проведення перевірки подавалися копії заяви особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади”, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, а також інших документів: копії паспорта, копії реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копії трудової книжки

(зазначаються за наявності)

Запити про надання відомостей щодо КОМПАНЕЦЬ Т.М.

Трудова́ кни́жка - документ, що підтверджує трудову діяльність і слугує для встановлення загального стажу, безперервного і спеціального стажу. Має вигляд паперової книги зазчивай в синій обкладинці. В жовтні 2016 року було заявлено, що в рамках запровадження електронно пенсійної справи буде використовуватись електронна трудова книга.

(прізвище та ініціали особи)

надсилалися до Генеральної прокуратури України, Західно-Донбаської об’єднаної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, ГУМВС України у Дніпропетровській області, Головного управління юстиції у Дніпропетровській області

(найменування органів перевірки)


За результатами розгляду запитів Генеральна прокуратура України, Західно-Донбаська об’єднаної податкової інспекція Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області, ГУМВС України у Дніпропетровській області, Головне управління юстиції у Дніпропетровській області

(найменування органів перевірки)

повідомили:

Головне управління юстиції у Дніпропетровській області - за вказаними пошуковими відомостями в Єдиному державному реєстрі осіб,щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» інформація відсутня.

Державний реєстр, Єдиний державний реєстр - автоматизована система обліку інформації про осіб, майно, документи, яка створюється та ведеться державою з метою реалізації своїх функцій.Генеральна прокуратура України - у строки, визначені постановою КМУ № 563 від 16.10.2014р. (із змінами) відповідь на запит не надійшла. Компанець Т.М. не займала посад в органах прокуратури в період, що підлягає перевірці.

Західно-Донбаська об’єднана податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області - за результатами проведеної перевірки та підтвердних документів встановлено, що Компанець Т.М. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік вказала достовірні відомості щодо наявності майна (майнових прав), набутого (набутих) Компанець Т.М. за час перебування на посадах, визначених у п. 1-10 ч.1 ст. 2 Закону України «Про очищення влади», які відповідають наявній податковій інформації про майно (майнові права) Компанець Т.М.

ГУМВС України в Дніпропетровській області - у строки, визначені постановою КМУ № 563 від 16.10.2014р.( із змінами) відповідь на запит не надійшла. Компанець Т.М. не займала посад в органах внутрішніх справ, інших правоохоронних органах в період, що підлягає перевірці.

Правоохоро́нні о́ргани - державні органи, що на підставі законодавства держави здійснюють правоохоронну (правозастосовну та правозахисну) діяльність.

Органи внутрішніх справ (ОВС) - у пострадянських країнах, а в Україні - до утворення Національної поліції - правозахисні органи державної виконавчої влади, які беруть участь у здійсненні функцій держави, спрямованих на забезпечення законності та правопорядку, захист від протиправних посягань на життя, здоров'я, права та свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства та держави.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що

до КОМПАНЕЦЬ ТЕТЯНИ МИКОЛАЇВНИ (прізвище, ім’я та по батькові особи)

не застосовуються заборони, передбачені частиною третьою, четвертою
(не застосовуються/застосовуються) (третьою/четвертою)

статті 1 Закону України “Про очищення влади” _____-______________________________________

разі застосування заборони

______________________________________________-_____________________________________.

зазначається критерій, на підставі якого застосовується заборона)Міський голова

(найменування посади керівника відповідального


структурного підрозділу органу державної
влади/органу місцевого самоврядування)

_____________

(підпис)


В.В.ТАРЕЛКІН

(ініціали та прізвище)
Скачати 39.33 Kb.

 • Закону України
 • Управління соціального захисту
 • Спеціаліст І категорії відділу прийому громадян управління соціального захисту населення Тернівської міської ради Дніпропетровської області
 • КОМПАНЕЦЬ ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
 • Відділ прийому громадян управління соціального захисту населення Тернівської міської ради Дніпропетровської області
 • Генеральної прокуратури України
 • Головне управління юстиції у Дніпропетровській області
 • Генеральна прокуратура України
 • Західно-Донбаська об’єднана податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області
 • ГУМВС України в Дніпропетровській області
 • КОМПАНЕЦЬ ТЕТЯНИ МИКОЛАЇВНИ
 • _____-_____________ ___________________ ______