Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДодаток до рішення нкрзі від 18. 10. 2012 №523 проект

Скачати 122.5 Kb.

Додаток до рішення нкрзі від 18. 10. 2012 №523 проект
Скачати 122.5 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації28.05.2017
Розмір122.5 Kb.
ТипДодаток
  1   2

Додаток до рішення НКРЗІ

від 18.10.2012 № 523
ПРОЕКТ


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від __ ______ 20__ р. № ____
Київ
Про затвердження Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до житлового фонду всіх форм власності для організації та проведення відповідних будівельних, монтажних робіт для забезпечення доступу споживачів до мережі Інтернет
На виконання доручення Президента України від 21 березня 2012 року щодо запровадження новітніх технологій у сфері телекомунікацій, які відповідають міжнародним стандартам, забезпечення права вільного доступу громадян до мережі Інтернет

Кабінет Міністрів України постановляє:


1.
Форма власності - це стійка система економічних відносин і господарських зв'язків, що зумовлює відповідний спосіб та механізм поєднання працівника і засобів виробництва.
Житлови́й фонд - сукупність всіх житлових приміщень незалежно від форм власності, включаючи житлові будинки, спеціалізовані будинки (гуртожитки, готелі-притулки, будинки маневреного фонду, житлові приміщення з фондів житла для тимчасового поселення змушених переселенців та осіб, визнаних біженцями, житлові приміщення з фонду житла для тимчасового поселення громадян, які втратили житло в результаті звернення стягнення на житлове приміщення, яке придбане за рахунок кредиту банку або іншої кредитної організації яких засобів цільової позики, наданого юридичною особою на придбання житла, і закладено у забезпечення повернення кредиту або цільової позики, спеціальні будинки для самотніх людей похилого віку, будинки-інтернати для інвалідів, ветеранів та інші), квартири, службові житлові приміщення, інші житлові приміщення в інших будівлях, придатні для проживання.
Телекомунікації Телекомуніка́ції, також електрозв'язок (англ. Telecommunications) - передавання, випромінювання та/або приймання знаків, сигналів, письмового тексту, зображень та звуків або повідомлень будь-якого роду дротовими, радіо, оптичними або іншими електромагнітними системами.
Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.
Затвердити Правила доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до житлового фонду всіх форм власності для організації та проведення відповідних будівельних, монтажних робіт для забезпечення доступу споживачів до мережі Інтернет, що додаються.

2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в тримісячний строк розробити та затвердити Методику визначення розміру одноразової плати за розташування на об’єктах житлового фонду будинкових розподільних мереж.Прем'єр-міністр України М. АЗАРОВ
ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від _________ 2012 р.

Житлово-комунальне господарство - галузь, а вірніше, сукупність галузей, що забезпечують життя і роботу населення країни в нормальних умовах, а також постачання підприємств галузей народного господарства необхідними ресурсами води, газу, тепла й електроенергії.
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.
№ ____

  1   2


Скачати 122.5 Kb.

  • Про затвердження Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до житлового фонду всіх форм власності
  • Премєр-міністр України М. АЗАРОВ ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України