Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДодаток до рішення Зеленодольської міської ради Від 22. 04. 2016р №140 програма

Додаток до рішення Зеленодольської міської ради Від 22. 04. 2016р №140 програма
Сторінка1/2
Дата конвертації06.04.2017
Розмір0.55 Mb.
ТипДодаток
  1   2

Додаток

до рішення

Зеленодольської міської ради

Від 22.04.2016р №140ПРОГРАМА

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

НА 2016 РІК

м.
Територіа́льна грома́да - «жителі, об'єднані постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, або добровільне об'єднання жителів кількох сіл, що мають єдиний адміністративний центр».
Зеленодольськ


2016
ВСТУП

Програму соціально-економічного та культурного розвитку Зеленодольської міської об'єднаної територіальної громади на


2016 рік (далі – Програма) й основні показники економічного та соціального розвитку на 2016 рік (додаток 2 до програми) розроблено спеціалістом з економічних питань Зеленодольської міської ради.

Законодавчою основою для розроблення Програми є Закон України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» та Постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету» (зі змінами та доповненнями).

Соціальне забезпечення (соціальний захист) - система суспільно-економічних заходів, спрямованих на матеріальне забезпечення населення від соціальних ризиків (хвороба, інвалідність, старість, втрата годувальника, безробіття, нещасний випадок на виробництві тощо).
Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

Програму розроблено з урахуванням завдань і положень:

Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня


2014 року №385;
Кабінет Міністрів України Кабіне́т Міні́стрів Украї́ни - вищий орган у системі органів виконавчої влади України. Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України та Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених Конституцією України.

Стратегії розвитку Дніпропетровської області на період


до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 26 вересня
2014 року №561-27/VІ;

Стратегії розвитку Зеленодольської міської об'єднаної територіальної громади на період до 2020 року.

Програма визначає мету, актуальні проблеми соціально-економічного розвитку новоствореної об’єднаної територіальної громади – Зеленодольської міської об'єднаної територіальної громади , основні пріоритетні напрями дій, завдання, заходи, спрямовані на структурні зміни в економіці, підвищення конкурентоспроможності, вирішення соціально-економічних проблем в усіх сферах діяльності району.

Прогнозні розрахунки та заходи Програми розроблені на основі аналізу поточної соціально-економічної ситуації у господарському комплексі Зеленодольської об’єднаної територіальної громади, з урахуванням тенденцій останніх місяців, пропозицій провідних підприємств базових галузей економіки.Фінансування передбачених Програмою заходів може здійснюватися за рахунок бюджету Зеленодольської міської ради, інвесторів, а також коштів державного бюджету, що спрямовуються на реалізацію державних цільових програм.
Державна цільова програма - комплекс взаємопов'язаних завдань і заходів, спрямованих на розв'язання найважливіших проблем розвитку держави, окремих галузей економіки або адміністративно-територіальних одиниць, здійснюються з використанням коштів Державного бюджету України та узгоджені за строками виконання, складом виконавців, ресурсним забезпеченням.

  1   2  • Закон України
  • Кабінету Міністрів України