Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДоговір № про надання інформаційних послуг абонент

Скачати 119.66 Kb.

Договір № про надання інформаційних послуг абонент
Скачати 119.66 Kb.
Сторінка1/3
Дата конвертації31.03.2017
Розмір119.66 Kb.
  1   2   3ДОГОВІР № __

про надання інформаційних послуг
АБОНЕНТ: _____________________________________________________________________________________________________________________

з однієї сторони, таПРОВАЙДЕР: ФОП Цирін А.О., в особі Циріна Андрія Олександровича, з іншої сторони, а разом надалі “Сторони”, уклали цей Договір про наступне:
 1. Предмет договору

  1. Провайдер надає, а Абонент приймає та сплачує надані йому послуги доступу до мережі Інтернет (надалі Послуги), згідно з умовами цього Договору.

   Сторона́ - слово, яке має різні значення: Сторона (частина) геометричної фігури; Одна з двох сторін грамплатівки, диску, монети; Сторона світу; Місцевість; Сторона договору, правовідносин; Держава у дипломатичних взаєминах.

   Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

   Перелік послуг наведено у Додатку 1 до цього Договору, який є його невід’ємною частиною.

  2. Для надання Послуги, згідно з п. 1.1 Провайдер організовує підключення обладнання Абонента до порту власної мережі.

  3. Терміни у даному договорі вживаються у наступному значенні:

Мережа Інтернет – всесвітня інформаційна система загального доступу, яка логічно зв‘язана глобальним адресним простором та базується на Інтернет-протоколі, визначеному міжнародними стандартами.

Провайдер (від англ. provider - постачальник) - компанія, постачальник будь-яких послуг.

Станда́рт - нормативний документ, заснований на консенсусі, прийнятий визнаним органом, що встановлює для загального і неодноразового використання правила, настанови або характеристики щодо діяльності чи її результатів, та спрямований на досягнення оптимального ступеня впорядкованості в певній сфері.

Про́стір (латинське: spatium) - протяжність, вмістилище, в якому розташовані предмети і відбуваються події. У філософії тривають дискусії щодо того, чи є простір окремою сутністю чи лише формою існування матерії.

Інформацíйна систéма (англ. Information system) - сукупність організаційних і технічних засобів для збереження та обробки інформації з метою забезпечення інформаційних потреб користувачів.IP-адреса – унікальний код що забезпечує ідентіфікацію кожної складової мережі Інтернет

Абонентська кабельна лінія - відрізок кабельної мережі від порту мережі Абонента до порту мережі Провайдера. Абонентська кабельна лінія є власністю Провайдера, якщо Абонент окремо не сплачував за підключення його квартири до мережі Провайдера.

Ка́бель (рос. кабель, англ. cable, нім. kabel) - один чи більше ізольованих проводів (провідників), поміщених у оболонку, поверх якої залежно від умов прокладання та експлуатації може видозмінюватись захисне покриття, у яке може входити броня (див. кабель броньований)

Вла́сність - результат привласнення[Джерело?], тобто ставлення людей до певних речей, як до своїх.
  1   2   3


Скачати 119.66 Kb.

 • Предмет договору
 • Мережа Інтернет
 • IP -адреса