Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДоговір про надання інформаційно-консультаційних послуг

Скачати 182.88 Kb.

Договір про надання інформаційно-консультаційних послуг
Скачати 182.88 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації31.05.2017
Розмір182.88 Kb.
  1   2

ДОГОВІР

ПРО НАДАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ

(УГОДА КОРИСТУВАЧА)
м. Київ «14» квітня 2015 року
Товариство з обмеженою відповідальністю «Е-ТЕНДЕР», іменоване в подальшому Товариство, в особі директора Мельник Іванни Іванівни, яка діє на підставі Статуту, з однієї сторони, та особа, що приєдналась до зазначеного Договору, шляхом надання Товариству Заяви про приєднання на веб-сайті http://e-tender.biz, в подальшому “Користувач”, з іншої сторони, спільно іменовані як Сторони і окремо як Сторона, уклали цей Договір про надання інформаційно-консультаційних послуг – Угоду користувача (далі - Договір) про наступне:
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей Договір є договором приєднання в розумінні ст.634 ЦК України і може бути укладений лише шляхом приєднання Користувача до всіх його умов в цілому шляхом надання Товариству Заяви про приєднання (додаток №1 до цього Договору), наведеної на веб-сайті за адресою http://e-tender.biz в порядку, передбаченому цим Договором.

1.2. Товариство є розробником та власником Комплексної інформаційної системи E-TENDER, розташованої в мережі Інтернет на веб-сайті за адресою http://e-tender.

Інформацíйна систéма (англ. Information system) - сукупність організаційних і технічних засобів для збереження та обробки інформації з метою забезпечення інформаційних потреб користувачів.

Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.

biz (надалі – Система), яка є центром електронних торгів, що функціонує в мережі Інтернет та призначена для забезпечення процесів закупівель в корпоративному (приватному) і державному секторі, дозволяє проводити різні види торгових процедур, як на закупівлю, так і на продаж товарів і послуг, і включає в себе сам програмний продукт, ідею, сайт, супутні послуги щодо оплати та повідомлень, безпеки, супутнє програмне забезпечення та інше.

Про́даж - це оплатна передача майна однією особою у власність іншій особі.

Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.

Користувач використовує Систему на свій власний страх і ризик. Інформація та послуги Системи надаються "як є". Товариство не приймає на себе ніякої відповідальності, в тому числі і за відповідність інформації та послуг меті Користувача.

  1   2


Скачати 182.88 Kb.

  • 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ 1.1.