Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДонецький апеляційний господарський суд

Скачати 43.01 Kb.

Донецький апеляційний господарський суд
Скачати 43.01 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір43.01 Kb.ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Пр.-т. Леніна, 5, м. Харків, 61022, тел. 050-057-77-75

У Х В А Л А

08.07. 2015 р. справа № 908/130/15-г

Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого:

суддів

Мартюхіної Н.О.,

Агапова О.Л.,М’ясищева А.М.За участю представників:
від апелянта ПАТ «Дочірній банк Сбербанку Росії»:

Яцько Р.М. - за довіренісю;від кредитора ПАТ «Златобанк»:

від кредитора ПАТ «Авант-Банк»:

Сизоненко В.С. – за довіреністю;


Тітаренко В.Ю. – за довіреністю;

від кредитора ТОВ «Торгівельна компанія «Урожай»:

Храброва А.М. – за довіреністюрозглянувши апеляційні

скарги

Публічного акціонерного товариства «Дочірній банк Сбербанку Росії» м.Київна ухвалу господарського

суду

Запорізької областівід

02.06.2015 року

у справі

№908/130/15-г (суддя Шевченко Т.М.)

за заявою ініціюючого кредитора:

Публічного акціонерного товариства «Златобанк» м.Київдо боржника:

Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Золотий Урожай» м.Донецьк

кредитори:

1.Публічне акціонерне товариство «Державний ощадний банк України» м.Київ

2.Публічне акціонерне товариство «Банк Кредит Дніпро» м.Київ

3.Публічне акціонерне товариство «Дельта Банк» м.Київ

4.Публічне акціонерне товариство «Авант-Банк» м.Київ

5.Товариство з обмеженою відповідальністю «Торгівельна компанія «Урожай»

6.Державна податкова інспекція у Ворошилівському районі м.Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області, Донецька область, м.Маріупольпро

банкрутство


В С Т А Н О В И В:

Публічне акціонерне товариство «Дочірній банк Сбербанку Росії» звернувся до Донецького апеляційного господарського суду з апеляційною скаргоу на ухвалу господарського суду Запорізької області від 02.06.2015 р.

Акціонерне товариство (англ. Joint-stock company, нім. Aktiengesellschaft) - один з різновидів господарських товариств. Акціонерним товариством визнається комерційна організація, статутний капітал якої розділений на визначене число акцій, що засвідчують права та обов'язки учасників товариства ( акціонерів ).
Запорізька область Запорі́зька о́бласть - адміністративна одиниця на півдні України. Утворена 10 січня 1939 року. Розташована на південному сході України, займає головним чином лівобережну частину басейну нижньої течії Дніпра.
Донецький апеляційний господарський суд - апеляційний господарський суд загальної юрисдикції, розміщений у місті Харкові. Юрисдикція суду поширюється на Донецьку, Запорізьку та Луганську області. У зв'язку з тимчасовою окупацією частини території України, суд 12 листопада 2014 року переведений з Донецька до Харкова.
у справі №908/130/15-г про банкрутство Товариство з обмеженою відповідальнісю «Торговий дім «Золотий Урожай» м.Донецьк.

24.06.2015 року ухвалою Донецького апеляційного господарського суду, справу № 908/130/15-г прийнято до провадження, розгляд справи призначено на 08.07.2015 року.

В апеляційній скарзі апелянт просить повністю скасувати ухвалу господарського суду Запорізької області від 02.06.2015 р. про затвердження реєстру кредиторів у справі №908/130/15-г про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Золотий Урожай».

07.07.2015 року від Публічного акціонерного товариства «Дочірній банк Сбербанку Росії» через канцелярію суду надійшли письмові пояснення до апеляційної скарги №5220/4/28-1 від 07.06.2015 року на ухвалу господарського суду Запорізької області від 02.06.2015 року про затвердження реєстру кредиторів у справі №908/130/15-г про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Золотий Урожай». В зазначених поясненнях та в судовому засіданні представник апелянта навів додаткові підстави для скасування оскаржуваної ухвали.

07.07.2015 року через канцелярію суду від Публічного акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» надійшов відзив, в якому кредитор просить залишити ухвалу господарського суду Запорізької області від 02.06.2015 року без змін, а апеляційну скаргу Публічного акціонерного товариства «Дочірній банк Сбербанку Росії» без задоволення.

08.07.2015 в судовому засіданні представник апелянта наполягав на вимогах викладених в апеляційній скарзі.

Інші представники боржника та кредиторів: Публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України», Публічного акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро», Державної податкової інспекції у Ворошилівському районі м.

Ощ́адний банк - спеціалізований комерційний банк, не менш ніж 50 відсотків пасивів якого є вкладами фізичних осіб.
Донецька ГУ Міндоходів у Донецькій області в судове засідання не з’явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.

Крім того, в судовому засіданні 08.07.2015 року надійшло клопотання про продовження строку розгляду справи та відкладення, у зв’язку з потребою всебічного розгляду та обґрунтованого рішення по суті висунутих вимог, але не більше як на 15 днів.

З урахуванням викладеного, з метою з'ясування всіх фактичних обставин справи, колегія Донецького апеляційного господарського суду дійшла висновку про відкладення судового засідання апеляційної інстанції в межах строків, та продовження строку розгляду справи.

Апеля́ція (лат. appellatio - звернення) - оскарження ухвали, постанови нижчої інстанції (звичайно судової) перед вищою. Також у значенні звернення до кого-, чого-небудь за підтримкою, порадою.


Враховуючи викладене, керуючись статтями 69, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Донецький апеляційний господарський суд, -

У Х В А Л И В:

1.Продовжити строк розгляду апеляційної скарги на 15 днів.

2. Відкласти судовий розгляд на 22.07.2015 року о 12 год. 45 хв., в приміщенні корпусу залів судових засідань, за адресою: м. Харків, пр.-т. Леніна, 5, зал судового засідання № 107.

3.Зобов’язати Публічне акціонерне товариство «Дочірній банк Сбербанку Росії» направити письмове пояснення від 07.07.

Госпо́дарський процесуальний кодекс України (до 2001 р. Арбітра́жний процесуальний кодекс України) - кодифікований акт у галузі господарського процесуального права, основне джерело судочинства в господарських справах та справах про банкрутство.
Банк Ба́нк (від італ. banco - лавка або стіл) - кредитно-фінансова установа, яка здійснює грошові розрахунки, акумулює грошові кошти та інші цінності, надає кредити та здійснює інші послуги за фінансовими операціями.
2015 року боржнику, розпоряднику майна та всім кредиторам по справі.

4.Зобов’язати боржника, розпорядника майна та всіх кредиторів по справі надати до Донецького апеляційного господарського суду мотивовані відзиви на апеляційну скаргу з урахуванням доводів викладених апелянтом в письмових поясненнях від 07.07.2015 року.

5. Явка сторін в судове засідання апеляційної інстанції не є обов’язковою.
Головуючий Н.О. Мартюхіна

Судді О.Л. Агапов


А.М. Мясищев


Скачати 43.01 Kb.

  • 08.07. 2015 р. справа № 908/130/15-г Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів
  • Донецького апеляційного господарського суду
  • Господарського процесуального кодексу України
  • Публічне акціонерне товариство
  • Головуючий Н.О. Мартюхіна Судді О.Л. Агапов А.М. М ’ясищев