Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДонецький апеляційний господарський суд

Скачати 35.08 Kb.

Донецький апеляційний господарський суд
Скачати 35.08 Kb.
Дата конвертації19.03.2017
Розмір35.08 Kb.

Г

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

пр. Леніна, 5, м. Харків, 61022, тел. 050-056-77-75


У Х В А Л А

Про прийняття апеляційної скарги до провадження


16.06.2015 р. справа № 905/120/14
Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого:

суддів

Ломовцева Н.В.

Радіонова О.О. Татенко В.М.
розглянувши апеляційну скаргу

Товариства з обмеженою відповідальністю "Комплекс Агромарс", с.Гаврилівка Київської областіна ухвалу господарського суду

Запорізької областівід

20.05.2015р.

у справі

№ 905/120/14 (суддя Корсун В.Л.)

за позовом

Товариства з обмеженою відповідальністю "Комплекс Агромарс", с.Гаврилівка Київської області

до

Фізичної особи - підприємця Биковського Сергія Володимировича, м. Єнакієве Донецької області

про

стягнення заборгованості

Товариство з обмеженою відповідальністю "Комплекс Агромарс", с.Гаврилівка Київської області звернулось до суду з апеляційною скаргою на ухвалу господарського суду Запорізької області від 20.05.2015р. у справі №905/120/14 та клопоче про відновлення пропущеного процесуального строку.

Статтею 93 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що апеляційна скарга подається на рішення місцевого господарського суду - протягом десяти днів з дня їх оголошення місцевим господарським судом.

Госпо́дарський суд - спеціалізований судовий орган в системі судів загальної юрисдикції, що здійснює правосуддя в господарських відносинах.
Запорі́зька о́бласть - адміністративна одиниця на півдні України. Утворена 10 січня 1939 року. Розташована на південному сході України, займає головним чином лівобережну частину басейну нижньої течії Дніпра.
Київська область Ки́ївська о́бласть - область на півночі України. Обласний центр - місто Київ - адміністративно до її складу не входить.
Госпо́дарський процесуальний кодекс України (до 2001 р. Арбітра́жний процесуальний кодекс України) - кодифікований акт у галузі господарського процесуального права, основне джерело судочинства в господарських справах та справах про банкрутство.

Згідно зі ст. 53 Господарського процесуального кодексу України за заявою сторони, прокурора чи з своєї ініціативи господарський суд може визнати причину пропуску встановленого законом процесуального строку поважною та відновити пропущений строк. Виходячи зі змісту вказаної статті, поважними причинами пропуску процесуального строку визнаються лише такі обставини, які є об’єктивно непереборними, незалежними від волевиявлення сторони та пов’язані з дійсними істотними перешкодами чи труднощами для вчинення процесуальної дії.

Відповідно до ст. 129 Конституції України, однією із основних засад судочинства є забезпечення апеляційного оскарження, ч.

Конститу́ція Украї́ни - Основний закон держави України. Ухвалений 28 червня 1996 року на 5-й сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття. На пам'ять про прийняття Конституції в Україні щорічно святкується державне свято - День Конституції України.
2 ст. 124 Конституції України передбачає право особи на захист судом його прав.

При розгляді питання про відновлення процесуального строку на апеляційне оскарження ухвали господарського суду Запорізької області від 20.05.2015р. у справі №905/120/14, Донецький апеляційний господарський суд вважає наявними підстави для відновлення строку, оскільки причини, наведені Товариством з обмеженою відповідальністю "Комплекс Агромарс", с.Гаврилівка Київської області визнаються поважними.

Керуючись ст.ст. 53, 86, 93, 98 Господарського процесуального кодексу України, Донецький апеляційний господарський суд, -
У Х В А Л И В:
1.Відновити Товариству з обмеженою відповідальністю "Комплекс Агромарс", с.Гаврилівка Київської області пропущений процесуальний строк для подачі апеляційної скарги.

2.Прийняти апеляційну скаргу у справі №905/120/14 до провадження.

3.Справу призначити до розгляду на: 23.06.2015 об 10:00, судове засідання відбудеться за адресою: м.Харків, пр. Леніна, 5, перший поверх, каб. 108.

4.Відповідачу надати відзив на апеляційну скаргу, з нормативним обґрунтуванням викладених доводів.

5.Зобов’язати сторін по справі надати у судове засідання довіреність на уповноважених представників або засвідчену належним чином копію довіреності та мати при собі її оригінал для огляду.

6.Роз’яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

7. Попередити сторін, що у разі нез"явлення їх представників у судове засідання, апеляційна скарга буде розглянута за наявними матеріалами в справі.
Головуючий Н.В.Ломовцева

Судді О.О.Радіонова

В.М.Татенко

Надруковано 4 прим.:

1прим.-позивачу;

1прим.-відповідачу;1прим.-до справи;

1прим.-ДАГС.


Скачати 35.08 Kb.

  • 16.06.2015 р. справа № 905/120/14 Донецький апеляційний господарський суд у складі колегії суддів
  • Київської області
  • Господарського процесуального кодексу України