Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка«Доступне житло» житловий комплекс «Цитадель» м. Козятин, пров. Лікарняний, 10 з метою впровадження у Козятинському районі соціальних ініціатив Президента України «Доступне житло»

Скачати 20.12 Kb.

«Доступне житло» житловий комплекс «Цитадель» м. Козятин, пров. Лікарняний, 10 з метою впровадження у Козятинському районі соціальних ініціатив Президента України «Доступне житло»
Скачати 20.12 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір20.12 Kb.

«Доступне житло»

житловий комплекс «Цитадель» м. Козятин, пров. Лікарняний, 10
З метою впровадження у Козятинському районі соціальних ініціатив Президента України «Доступне житло» і виконання завдань, визначених дорученнями голови облдержадміністрації рішенням міжвідомчої комісії Мінрегіону України
від 17.09.
Козятинський район Козя́тинський райо́н - район в Україні, Вінницька область. Адміністративний центр - місто Козятин. Населення становить 41 237 жителів (на 1.07.2012).
2013року (http://minregion.gov.ua/building/derzhavni-zhitlovi-programi/rishennya-mizhvidomchoyi-komisiyi-z-rozglyadu-propoziciy-schodo-formuvannya-pereliku-obektiv-zhitlovogo-budivnictva-na-dobudovu-budivnictvo-yakih-abo-pridbannya-zhitla-v-yakih-mozhut-spryamovuvatisya-koshti-vid-17-09-2013/) житловий комплекс на 65 квартир «Цитадель» http://www.cytadel.net/, який розташований по пров.Лікарняному,10 в м.Козятин включено до Переліку об’єктів житлового будівництва, що введені в експлуатацію, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програми здешевлення вартості іпотечних кредитів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.
Іпоте́ка (грец. ὑποθήκη - застава) - застава землі, нерухомого майна, при якій земля та (або) майно, що становить предмет застави, залишається у заставодавця або третьої особи.
Житло́, осе́ля, домі́вка, поме́шкання - квартири багатоквартирних будинків, одноквартирні будинки, кімнати в квартирах чи одноквартирних будинках, а також інші приміщення, призначені для постійного або тимчасового проживання людей, що завершені будівництвом та віднесені у встановленому порядку до житлового фонду.
Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.
2012року №343 «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов» http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/343-2012-п.

Забудовник житлового комплексу «Цитадель» є ПРАТ КУА «Карпати-інвест» http://smida.gov.ua/db/emitent/22334753, 79018, м.Львів, вул.Головацького, 23а, контактний телефон: (032) 238-79-00.

Загальна площа житлового комплексу «Цитадель» http://www.cytadel.net/ складає 4281,2м2, запропонована вартість 1м2 житла становить 4600грн.

Відповідно до постанови КМУ від 25.04.2012року №343 кредитування приводиться у гривнях, строк кредитування - до 15 років з моменту укладення позичальником кредитного договору; процентна ставка не перевищує 16 процентів річних, обов’язковий власний внесок позичальника не перевищує 25 відсотків вартості житла.

Креди́тний до́гові́р - цивільно-правовий документ, який визначає взаємні юридичні права і зобов'язання та економічну відповідальність між фінансовою установою (комерційним банком, кредитні спілки тощо) і клієнта (позичальника) з приводу проведення кредитної операції.
Відсоткова ставка або ж но́рма проце́нта - кількісне вираження відсотків як економічної категорії. Розраховується як відношення річного доходу, отриманого на позичковий капітал, до суми наданого кредиту, помноженого на 100 відсотків.

Максимальний розмір кредиту, за яким може бути надана часткова компенсація процентів, визначається шляхом множення нормативної площі житла на його розрахункову вартість.

Нормативна площа житла, яке можна придбати за цією програмою визначається виходячи з розрахунку 40 кв. метрів загальної площі на одинокого громадянина чи сім’ю з двох осіб та 18кв. метрів на кожного наступного члена сім’ї, але не більш як 76 кв. метрів.

Щомісячний платіж за кредитним договором не повинен перевищувати 50 відсотків сукупного середньомісячного доходу сім’ї. Сума часткової компенсації процентів до щомісячного платежу не включається. При цьому сума, що залишається після здійснення всіх щомісячних розрахунків за кредитним договором, повинна бути не меншою одного прожиткового мінімуму на позичальника та кожного члена його сім’ї, на якого розраховувалася часткова компенсація процентів.

Прожитко́вий мі́німум - вартісна величина достатнього для забезпечення нормального функціонування організму людини, збереження його здоров'я набору продуктів харчування, а також мінімального набору непродовольчих товарів та мінімального набору послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості.

Позичальником є громадянин, який потребує поліпшення житлових умов та відповідає вимогам банку до позичальників. Часткова компенсація процентів надається позичальникам (насамперед тим, які перебувають на квартирному обліку, та молодим сім’ям, що мають дітей).У реалізації програми «Доступне житло» задіяні: ВАТ«Ощадбанк» (04342)
2-05-01 м.Козятин та АБ«Укргазбанк» (04342) 2-10-12 м.Козятин.


Скачати 20.12 Kb.