Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДовідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Скачати 24.24 Kb.

Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"
Скачати 24.24 Kb.
Дата конвертації19.04.2017
Розмір24.24 Kb.
ТипДовідка

Начальник ГУ ДФС у м. Києві

Л.Д. Демченко

_____________

«___»_____________ 2016 рокуДОВІДКА
про результати перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"


Компанець Оксани Степанівни, яка працює на посаді головного державного ревізора-інспектора відділу зведеної звітності координаційно-моніторингового управління ГУ ДФС у м.

Закон України - нормативно-правовий акт, який приймається Верховною Радою України більшістю голосів (для законів, що стосуються внесення змін до конституції, - конституційною більшістю голосів).

Києві.

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р.

Зако́н (англ. law, англ. act, нім. Gesetz n) - нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов'язкових правил, прийнятий в особливому порядку (законодавчим), або безпосередньо народом.

Постанова Кабінету Міністрів України Постанова Кабінету Міністрів України - нормативно-правовий акт Уряду України - Кабінету Міністрів.

N 563, Головним управлінням ДФС у м. Києві проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", щодо


Компанець Оксани Степанівни
Для проведення перевірки подавалися копії заяви особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», паспорта громадянина України, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, трудової книжки.

Трудова книжка Трудова́ кни́жка - документ, що підтверджує трудову діяльність і слугує для встановлення загального стажу, безперервного і спеціального стажу. Має вигляд паперової книги зазчивай в синій обкладинці. В жовтні 2016 року було заявлено, що в рамках запровадження електронно пенсійної справи буде використовуватись електронна трудова книга.

Державний реєстр, Єдиний державний реєстр - автоматизована система обліку інформації про осіб, майно, документи, яка створюється та ведеться державою з метою реалізації своїх функцій.

Паспорт громадянина України Па́спорт громадяни́на Украї́ни - документ, що підтверджує особу і громадянство України його власника. Видається кожному громадянинові України центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства.

Запити про надання відомостей щодо Компанець Оксани Степанівни надсилалися до Головного управління юстиції у м. Києві, ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві.


За результатами розгляду запитів органи перевірки повідомили:
Головне управління юстиції у м. Києві – за вказаними пошуковими відомостями в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» інформація відсутня (лист від 25.09.2015 № 6772/08-ЄДРООВ).
ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві – за результатами проведеної перевірки з урахуванням письмових пояснень Компанець О.С. та підтвердних документів встановлено, що Компанець О.С. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік вказано достовірні відомості щодо наявності майна (майнових прав), набутого (набутих) Компанець О.С. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», які відповідають наявній податковій інформації про майно (майнові права) Компанець О.С.

За результатами проведеної перевірки з урахуванням письмових пояснень Компанець О.С. та підтвердних документів також встановлено, що вартість майна (майнових прав), вказаного (вказаних) Компанець О.С. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, набутого (набутих) Компанець О.С. за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані Компанець О.С. із законних джерел (лист від 01.07.2015 № 1720/26-53-17-03-23).


За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Компанець Оксани Степанівни не застосовуються заборони, визначені частиною 3, 4 статті 1 Закону України "Про очищення влади".
Начальник управління

по роботі з персоналом


_____________


Т.І. Колесник

«___» _____________2016 року


Скачати 24.24 Kb.

  • Компанець Оксани Степанівни
  • Компанець Оксани Степанівни не застосовуються