Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДовідка про во «азтелеком» Виробниче об'єднання

Скачати 19.49 Kb.

Довідка про во «азтелеком» Виробниче об'єднання
Скачати 19.49 Kb.
Дата конвертації 19.03.2017
Розмір 19.49 Kb.
Тип Довідка

Коротка довідка про ВО «АЗТЕЛЕКОМ»
Виробниче об'єднання «АЗТЕЛЕКОМ» є найбільшим національним оператором телекомунікацій в Азербайджані, здійснюючи свою діяльність по всій території республіки, надаючи послуги міжнародного, міжміського зв'язку, локального (місцевого) зв'язку та Інтернет.

З метою забезпечення стрімкого розвитку зв'язку й інформаційних технологій в Азербайджані, відповідно до сучасних вимог, Міністерством зв'язку й інформаційних технологій Азербайджану був розроблений план заходів щодо реалізації «Державної програми розвитку зв'язку й інформаційних технологій Азербайджанської Республіки (Електронний Азербайджан)».

Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.

Азербайджан Азербайджа́н, офіційно Азербайджа́нська Респу́бліка (азерб. Azərbaycan Respublikası) - держава на перетині Південно-східної Європи та Західної Азії, на узбережжі Каспійського моря. Межує на півночі з Росією, на заході з Вірменією, Грузією, Туреччиною, на півдні з Іраном.

У рамках цієї програми й відповідно до плану заходів, ВО «Азтелеком» здійснив масштабні проекти, й істотне місце в цих проектах було відведено розвитку сільського зв'язку.

У важкодоступних і гірських населених пунктах, де установка лінійних споруджень технічно ускладнена, ВО «Азтелеком» встановив наземне супутникове встаткування.

Населений пункт Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).

Загальна кількість населених пунктів, охоплених супутниковим зв'язком ємністю понад 3 тисячі номерів, складає понад 700. В населених пунктах, де проживає не більше 10 сімей, завдяки ВО «Азтелеком», функціонують радіотелефони.

Реконструкція сільських АТС, установка на аналогових АТС устаткування автоматичного визначника номера (АОН) і розробка програми «Зворотній дзвінок», забезпечили всім сільським АТС автоматичний вихід на міжміську й міжнародну телефонну мережу. Це дозволяє збільшувати доходи від послуг міжнародного й міжміського зв'язку. З впровадженням устаткування інтелектуальної мережі «TELLIN» з’явилася можливість використання карти попередньої оплати за розмови .

Цифровізація сільських АТС із метою застосування й розширення нових технологій, дозволила здати в експлуатацію встаткування трансмісії FOM-4.

Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).

FOM-16, установити радіорелейне встаткування марки «NEG», «Fresnel», «Motorola», прокласти фибро-оптичні кабелі, на існуючих кабелях марки КСПП використовувати встаткування HDSL. З метою економії матеріалів на внутрішніх мережних лініях використовується сучасна апаратура ущільнення типу FSM-12.

Для безперебійної подачі електроенергії практично на всіх сільських АТС установлені дизель – генератори.Відкриття нового провайдера «Аztelecom.net» у складі об'єднання дозволило забезпечити безпарольний доступ сільських користувачів до глобальної мережі «Інтернет».

Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.Інтенсивний розвиток інформаційних технологій викликає необхідність вживання нових заходів для забезпечення населення, промислового сектора й інфраструктур країни сучасними якісними послугами зв'язку. З цією метою в даний час Міністерство зв'язку й інформаційних технологій Республіки Азербайджан розробляє наступний етап Державної програми «Електронний Азербайджан - 2», найважливішою метою якої є подальше формування сучасної й раціональної інфокомунікаційної інфраструктури.


Скачати 19.49 Kb.

2021