Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаДовідка про во «азтелеком» Виробниче об'єднання

Довідка про во «азтелеком» Виробниче об'єднання
Дата конвертації19.03.2017
Розмір32.5 Kb.
ТипДовідка

Коротка довідка про ВО «АЗТЕЛЕКОМ»
Виробниче об'єднання «АЗТЕЛЕКОМ» є найбільшим національним оператором телекомунікацій в Азербайджані, здійснюючи свою діяльність по всій території республіки, надаючи послуги міжнародного, міжміського зв'язку, локального (місцевого) зв'язку та Інтернет.

З метою забезпечення стрімкого розвитку зв'язку й інформаційних технологій в Азербайджані, відповідно до сучасних вимог, Міністерством зв'язку й інформаційних технологій Азербайджану був розроблений план заходів щодо реалізації «Державної програми розвитку зв'язку й інформаційних технологій Азербайджанської Республіки (Електронний Азербайджан)».

Інформаці́йні техноло́гії, ІТ (використовується також загальніший / вищий за ієрархією термін інформаційно-комунікаційні технології (Information and Communication Technologies, ICT) - сукупність методів, виробничих процесів і програмно-технічних засобів, інтегрованих з метою збирання, опрацювання, зберігання, розповсюдження, показу і використання інформації в інтересах її користувачів.

Азербайджан Азербайджа́н, офіційно Азербайджа́нська Респу́бліка (азерб. Azərbaycan Respublikası) - держава на перетині Південно-східної Європи та Західної Азії, на узбережжі Каспійського моря. Межує на півночі з Росією, на заході з Вірменією, Грузією, Туреччиною, на півдні з Іраном.

У рамках цієї програми й відповідно до плану заходів, ВО «Азтелеком» здійснив масштабні проекти, й істотне місце в цих проектах було відведено розвитку сільського зв'язку.

У важкодоступних і гірських населених пунктах, де установка лінійних споруджень технічно ускладнена, ВО «Азтелеком» встановив наземне супутникове встаткування.

Населений пункт Населений пункт - населене місце (оселище, селище, поселення), первинна одиниця розселення людей у межах однієї забудованої земельної межі (городище (град), місто, містечко, селище міського типу, село, хутір, станиця та ін.).

Загальна кількість населених пунктів, охоплених супутниковим зв'язком ємністю понад 3 тисячі номерів, складає понад 700. В населених пунктах, де проживає не більше 10 сімей, завдяки ВО «Азтелеком», функціонують радіотелефони.

Реконструкція сільських АТС, установка на аналогових АТС устаткування автоматичного визначника номера (АОН) і розробка програми «Зворотній дзвінок», забезпечили всім сільським АТС автоматичний вихід на міжміську й міжнародну телефонну мережу. Це дозволяє збільшувати доходи від послуг міжнародного й міжміського зв'язку. З впровадженням устаткування інтелектуальної мережі «TELLIN» з’явилася можливість використання карти попередньої оплати за розмови .

Цифровізація сільських АТС із метою застосування й розширення нових технологій, дозволила здати в експлуатацію встаткування трансмісії FOM-4.

Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).

FOM-16, установити радіорелейне встаткування марки «NEG», «Fresnel», «Motorola», прокласти фибро-оптичні кабелі, на існуючих кабелях марки КСПП використовувати встаткування HDSL. З метою економії матеріалів на внутрішніх мережних лініях використовується сучасна апаратура ущільнення типу FSM-12.

Для безперебійної подачі електроенергії практично на всіх сільських АТС установлені дизель – генератори.Відкриття нового провайдера «Аztelecom.net» у складі об'єднання дозволило забезпечити безпарольний доступ сільських користувачів до глобальної мережі «Інтернет».

Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.Інтенсивний розвиток інформаційних технологій викликає необхідність вживання нових заходів для забезпечення населення, промислового сектора й інфраструктур країни сучасними якісними послугами зв'язку. З цією метою в даний час Міністерство зв'язку й інформаційних технологій Республіки Азербайджан розробляє наступний етап Державної програми «Електронний Азербайджан - 2», найважливішою метою якої є подальше формування сучасної й раціональної інфокомунікаційної інфраструктури.  • Азербайджанської Республіки