Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаФакти про Лондон І Великобританію

Факти про Лондон І Великобританію
Дата конвертації19.04.2017
Розмір1.13 Mb.

Факти про Лондон і Великобританію
http://images.vfl.ru/ii/1319524796/da2c0339/160660.jpg

1. В Англії традиційно поширені окремі крани для гарячої та холодної води. Це не дуже зручно, але чому так прийнято мені невідомо.http://images.vfl.ru/ii/1319524883/1b07f88f/160662.jpg

2. Більшість британців вважають себе англійцями, в той час як шотландці – тільки шотландцями, а ірландці – виключно ірландцями.

3. Акценти в залежності від частини Великобританії і навіть частини міста (Лондона, наприклад) значно варіюються. Іноді навіть за рівнем привілейованості класів.

4. Англійці дико холодостійкі люди, діти ходять в школу в коротких штанях і спідницях з гольфами до самих холодів, тому побачити людину в майці в листопаді – нормальне явище.

5. Вони дійсно обожнюють паби. Кожну п’ятницю ви зустрінете величезний натовп, що п’є пиво і традиційний ель в пабах, причому люди будуть стояти навіть на вулиці в холод, якщо їм не вистачило місця.

http://images.vfl.ru/ii/1319524934/e07e6985/160665.jpg

6. У Лондоні все дуже тісне та компактне, квартири в основному невеликі, як і кафе та ресторани.

7. Через цю компактність до вас за столик можуть підсадити когось, якщо ви сидите за столом для чотирьох, а вас всього двоє.

8. Іноді здається, що англійці обожнюють натовп. У пабах буває стільки людей, що здається, що можна «стояти» тільки з подсогнутимі ногами. При цьому це не зупиняє нових відвідувачів.

9. Навіть якщо ваш англійська вельми середнього рівня, вам скажуть, що ви говорите добре. У разі заперечень додадуть, що їх російська в будь-якому випадку гірше.

10. У місцевих супермаркетах просто тьма готової їжі на будь-який смак, яку треба вжити протягом декількох днів після покупки. Там можна знайти і китайську, і індійську, і англійську і чорт знає ще якусь кухню.

11. Таксі просто неймовірно дороге, але його можна зупинити абсолютно скрізь і в будь-який час. Наприклад, від аеропорту до центру менше ніж за 2500-3000 рублів не доїдеш, хоча він знаходиться відразу за містом, а не в ближньому «замкадьї».

12. У Лондоні неймовірно величезний і розвинений метрополітен, він доходить до всіх куточків міста, включаючи аеропорт, і неймовірно інтегрований з вокзалами.

13. Вартість проїзду залежить від того з якою в яку «зону» міста ви їдете. Центр – 1 зона, всього їх 6, якщо мені не зраджує пам’ять. Тарифи сильно варіюються в залежності від відстані.

14. Мінімальний тариф в метро – щось близько 150 руб (37 грн.), що немало.

15. По всьому місту можна знайти станції з велосипедами. Використовуючи кредитну картку їх можна взяти напрокат на певний термін.

Креди́тна ка́ртка - іменний платіжно-розрахунковий документ, який видають банки або торговельні фірми своїм клієнтам для оплати необхідних для них товарів і послуг, придбаних у кредит. На відміну від дебетової картки кредитна картка може бути не пов'язана з реальним банківським рахунком.
На день коштує всього близько 70 руб і це дуже зручно.

http://images.vfl.ru/ii/1319525167/05b405ea/160667.jpg

16. Багато симпатизують Путіну і називають його реально мужнім і суворим політиком.

17. Коли розповідаєш правду про РФ багато хто щиро співпереживає і дивується, як ми там живемо.

18. На відміну від Москви, в Лондоні мало суші-барів, але в цілому кухня різноманітніше. Дуже багато індійських ресторанів.

19. Загальна кількість ресторанів просто величезна.

20. Абсолютно в будь-якому районі можна знайти пральню, так як прати вдома сорочки і майки взагалі не прийнято.http://images.vfl.ru/ii/1319525286/49b6fa39/160669.jpg

21. У багатьох англійців в ролі няньок виступають балійки, тайки і філіппінки. Іноді вони майже не говорять по-англійськи, і як їх розуміють діти для мене загадка до сих пір.

22. Якщо говорити про політику, багато хто погодиться, що західна демократія – лайно, як і політика в цілому.

23. Якщо ти сказав, що з Росії, то перше питання, яке тобі поставлять, з Москви ти чи ні.

24. Навіть у центрі міста можна зустріти ларьки і крихітні магазини, де продаються пакистанцями та індусами різні ліві брендові шмотки.

25. Кожні на вихідні з ранку на багатьох площах і сквериках утворюються ярмарки фермерської та домашньої їжі, після 13.00 їх з вогнем не знайдеш.http://images.vfl.ru/ii/1319525398/7cbd34cb/160672.jpg

26. До речі, ніхто не зрозуміє час 15.00, тільки 3 pm. Наша система використовується тільки в армії для позначення напряму, типу «противник на 16.00».

27. Багато англійців пишаються своєю армією і фактом володіння ядерною зброєю.

Я́дерна збро́я - зброя масового ураження вибухової дії, побудована на використанні ядерної енергії, що вивільняється при ланцюговій ядерній реакції розщеплення важких ядер й/або термоядерній реакції синтезу легких ядер.

28. Майже завжди при оформленні послуг, поповнення рахунку і т. д. розмовляєш з телефонним роботом.

29. Багато англійців побували в Парижі всього раз або зовсім не побували, хоча на поїзді з центру Лондона до центру Парижа шлях займає всього 2 години.

30. Натовп біля пабів завжди дуже гучний, як там люди розрізняють, хто що каже, я не знаю.типовий англійський паб

31. Майже у всіх пабах з їжі є тільки традиційні страви: картопля з рибою, пюре з сосисками і в кращому випадку бургери.

32. Зустріти серед білого дня людини в смокінгу (dinner suit по-англійськи, костюм для обіду) – абсолютно нормально.

33. У центрі немає жодного торгівельно-розважального центру в нашому розумінні. Це чисто американська тема, тут все сегментовано.

34. Без наявності банківської картки зробити дуже багато чого просто неможливо.

35. Коли розповідаєш про нашу політику багато хто дивується, наскільки багато ми знаємо про неї. Англійці досить слабо цікавляться такими речами.

36. Майже в будь-якого лондонця будинку не менше 400 каналів в HD з функцією субтитрів, перемотуванням і записом передач.

37. Немає жодного кінотеатра, де йде все. Як правило, кожен показує тільки певні фільми.

38. У лондонському метро є спеціальні місця для музикантів, причому вони можуть дуже непогано заробляти.

39. Окрім таких гігантів, як MacDonald’s, Burger King і KFC, у Великобританії дуже поширені місцеві мережі з різними видами сендвічів та іншими продуктами, які в основному не підігріваються.

Burger King Corporation (вимовляється Бурґер кінґ корпорейшн) (NYSE: BKC) - американська компанія, власник мережі ресторанів швидкого харчування Burger King. Штаб-квартира - в Маямі, штат Флорида.http://images.vfl.ru/ii/1319525823/6394c2c7/160677.jpg

40. Англійці вибачаються за будь-якого приводу, навіть якщо нічого серйозного не зробили. Наприклад, якщо людина стоїть перед виходом з магазину і помітила ваше секундне замішання з цього приводу – вона вибачиться.

41. Додому можна замовити майже все: їжу, алкоголь і навіть кальян.

42. Касири можуть сказати вам спасибі близько 4-7 разів під час однієї покупки.

43. Якщо у вас почули грає англійську класику на зразок The Beatles, Pink Floyd чи Led Zeppelin-то ви відразу виростаєте в їхніх очах і переходите на новий рівень спілкування.

Pink Floyd (укр. Пінк Флойд) - британський рок-гурт, провідний представник жанрів психоделічного та прогресивного року. Один з найуспішніших гуртів Великобританії, відомий своєю психоделічно-космічною музикою, філософськими текстами, експериментами зі звуком, цікавими обкладинками альбомів й оригінальними концертами.

44. Іноді на вулицях можна зустріти просто величезних тіток. Чесно кажучи, я їх побоююсь.стівен фрай45. Англійський гумор і справді вельми своєрідний ↑.

46. Місцеві закони зобов’язують паби прибирати прилеглу територію на вулиці, прибиральники завжди обходять їх стороною.

47. Вхід майже в усі головні музеї країни абсолютно безкоштовний. Ви самі вирішуєте, скільки готові пожертвувати музею.

48. Ніколи не бачив бездомних тварин. Навряд чи їх присипляють, швидше перебувають у спеціальних розплідниках.

49. Жоден продуктовий магазин не працює після 21 – 22 годин вечора.

50. Багато звичаїв і прикмет відрізняються в різних частинах об’єднаного королівства (Британії, Шотландії, Ірландії та Уельсі).http://images.vfl.ru/ii/1319526117/da741cb7/160680.jpg

51. Майже на будь-якому продукті з супермаркету і фастфуду буде великий напис – вирощено у Великобританії.

52. Палити в приміщеннях заборонено всюди.

53. Можна відшукати клуб на будь-який смак. Є такі, де грає дуже жорстка електронна музика, при цьому в ньому буде два-три зали з різними напрямками.

Електро́ніка (від грец. Ηλεκτρόνιο - електрон) - наука про взаємодію електронів з електромагнітними полями і про методи створення електронних приладів і пристроїв, в яких ця взаємодія використовується для перетворення електромагнітної енергії, в основному для передачі, обробки і зберігання інформації.
Народу стільки, що пробитися іноді реально складно.

54. У вагоні метро пасажири завжди залишають прочитані газети. Новоприбулі їх беруть і теж читають. Таким чином, газета за день змінює не одного власника.

 55. На відміну від багатьох інших європейців, англійці з задоволенням ходять у гості. Хоча для того, щоб запросили вас, має пройти якийсь час.

56. Замість манії на iPhone як у нас, тут майже у всіх BlackBerry. За допомогою його сервісу передачі даних у закодованому вигляді (BBM) координувалися багато погромів цього літа.

Передача даних (обмін даними, цифрова передача, цифровий зв'язок) - фізичне перенесення даних цифрового (бітового) потоку у вигляді сигналів від точки до точки або від точки до множини точок засобами електрозв'язку каналом зв'язку; як правило, для подальшої обробки засобами обчислювальної техніки.
Після цього держава зажадала надати доступ до цієї інформації.

57. Агентства з нерухомості завжди хочуть вас обдурити, користуючись вашим незнанням місцевого законодавства.

58. Якщо щось істотне замовляєте додому (меблі, килим, техніку), то це просто пекло. У нових будинках все приймає консьєрж. Але якщо його немає, то ніколи не говорять точний час доставки. Зазвичай щось подібне з 2 до 9 вечора. Дзвонять за 30 хвилин, так що особливо далеко з дому не вийдеш.

60. Через таку системи доставки всі сусіди страхують один одного і приймають вантаж за вас, якщо вони вдома.

61. Середньорічна кількість опадів становить 584 мм, що менше, ніж у Римі чи Сіднеї.

Атмосфе́рні о́пади - вода в рідкому чи твердому стані, що випадає з хмар чи безпосередньо з повітря на земну поверхню та предмети. З хмар випадають: дощ, мряка, сніг, мокрий сніг, крупа, град, льодяний дощ.
Так що вічні лондонські дощі – міф.

http://images.vfl.ru/ii/1319526377/b3dec0d6/160682.jpg

 62. Майже у кожного є парасолька, бо дощ може початися зовсім раптово. Але зазвичай він йде недовго і швидко сходить нанівець.

63. Дуже поширені гроші у вигляді монет. Найбільша вартістю 2 фунта відповідає 100 р.  (25 грн.) у нас.

64. Звичайні поліцейські не носять з собою вогнепальну зброю.

Вогнепа́льна збро́я - зброя, в якій для викидання снаряду (міни, кулі) з каналу ствола використовується сила тиску газів, що утворюються при згорянні метальної вибухової речовини (пороху) або спеціальних горючих сумішей.

65. На вулиці можна зустріти породи по-моєму всіх собак в світі. Деякі просто схиблені на собаках.

http://images.vfl.ru/ii/1319526490/9045b1f4/160687.jpg

66. Таксисти дуже балакучі. Якщо з ними підтримувати розмову і бути чемним, то можна навіть отримати запрошення разом пропустити стаканчик в пабі.

67. Будівельники майже всі вихідці зі Східної Європи, нерідко можна почути і російську мову.

Східна Європа - політичний та історико-географічний регіон Європи.

68. Іноді можна зустріти бабусь і дідусів років по 70-80, які одягаються за модою 40-50-х років і виглядають дуже консервативно, але в них є якийсь шарм і гідність.

69. Також можна зустріти старого років 70-ти в парадній військовій королівської формі або у формі ВМФ. До таких людей в суспільстві прийнято ставитися з особливою повагою.

70. Люди бувають дуже образливими. Якщо ви випадково когось зачепили і не вибачилися, то вам скажуть, що ви погано виховані і нагадають про необхідність говорити “соррі” в таких випадках.

71. У цілому продукти дуже свіжі і різноманітні. Крім сметани, чорного хліба, докторської ковбаси і кефіру можна знайти все.

72. Якщо вже ви зовсім скучили за Батьківщиною, то до ваших послуг магазини з російськими продуктами і російські ресторани. Зазвичай їх тримають вихідці з Росії та країн СНД.http://images.vfl.ru/ii/1319526641/3950d463/160688.jpg

73. Лондон – місто черг. Тут черги в Sturbucks, MacDonalds, Apple Store і навіть в ресторани.

Apple Store - мережа фірмових крамниць від корпорації Apple. В крамницях Apple Store здійснюють продаж продуктів Apple, в тому числі: комп'ютери Macintosh, ґаджети iPad, iPod, iPhone, різноманітні аксесуари та програмне забезпечення.
Коли вийшов iPhone 4S люди приходили з наметами до магазину о 5 ранку щоб зайняти чергу. Це нормально.

74. Кожен таксист проходить дуже жорсткий іспит на знання міста, іноземців там взагалі не беруть на роботу. Моя вулиця довжиною в 200 метрів, але не було жодного випадку, щоб не знали, де вона.

75. Зазвичай англійці закінчують їхній аналог бакалаврату і не йдуть до магістратури.

76. У них також немає кандидатського ступеня, а є тільки докторська (PHD). Якщо у вас вона є, то ви для них знаходитесь просто на захмарних висотах.

77. На розетках майже завжди є кнопка-вимикач, тому ніколи не треба нічого витягувати з розетки.

78. Перед входом в метро завжди роздають безкоштовні газети.

79. В цілому це дуже продумана до дрібниць країна, всім, хто думає сюди перебратися, можу щиро порадити! http://images.vfl.ru/ii/1319526772/08ec8d0f/160689.jpg

.http://images.vfl.ru/ii/1319526826/73bddddd/160690.jpg
Каталог: Files -> downloads
downloads -> Навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, що навчаються за спеціальністю «Видавнича справа та редагування»
downloads -> Словник – довідник Лебедин, 2010р
downloads -> «Пропедевтика програмування за допомогою навчального діяльнісного середовища Скретч»
downloads -> Поняття комп’ютерної публікації
downloads -> Програма основ роботи в операційній системі Windows та прикладних програмах ms office Основний рівень пояснювальна записка
downloads -> Методичні рекомендації щодо організації та змісту навчально-виховного процесу з інформатики у 2014/2015 навчальному році
downloads -> Безпека дітей в Інтернеті
downloads -> Урок №2,3 5 клас (курс «Інформатика») Тема : ос windows. Вікна, їх елементи. Мета  • Східної Європи