Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаФірмове пз для розгону та моніторингу (gpu tweak) І безкоштовна ліцензія на програму для ігрових трансляцій

Скачати 36.16 Kb.

Фірмове пз для розгону та моніторингу (gpu tweak) І безкоштовна ліцензія на програму для ігрових трансляцій
Скачати 36.16 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації03.06.2017
Розмір36.16 Kb.
  1   2

3 слайд

Відеокарта постачається в коробці зі щільного картону із якісною кольоровою поліграфією. На її лицьовій стороні розташований логотип виробника та серії ASUS STRIX. Нижче знаходиться зображення фірмової системи охолодження DirectCU II, яка на 30% продуктивніша за референсну модель, судячи із наявного поряд напису. Також тут розташована позначка про наявність заводського розгону та об’єм відеопам'яті.

4 слайд

На звороті упаковки міститься схема розташування роз’ємів інтерфейсної панелі та більш детальний опис можливостей ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5: • система охолодження підтримує пасивний режим роботи «0dB FAN», що дозволяє їй залишатися абсолютно безшумною при незначному навантаженні;

 • елементна база відповідає фірмовій концепції Super Alloy Power і включає до свого складу твердотільні конденсатори з підвищеним у 2,5 рази терміном служби, дроселі з феритовим осердям і поліпшені польові транзистори;

 • фірмове ПЗ для розгону та моніторингу (GPU Tweak) і безкоштовна ліцензія на програму для ігрових трансляцій XSplit Gamecaster терміном на 1 рік входить у комплект поставки.

5 слайд

На бічній грані перераховані мінімальні системні вимоги, яких виробник радить дотримуватися для повноцінної роботи відеокарти. Так, потужність блока живлення не повинна бути нижчою 400 Вт, а навантажувальна здатність каналу 12В повинна становити не менше 38 А.
Системні вимоги - стале поняття, яке використовується для опису характеристик, яким повинен відповідати цифровий пристрій (ПК, гральна консоль, мобільний телефон тощо) для коректної роботи певного програмного забезпечення.
Польови́й транзи́стор, FET (англ. Field-effect transistor) - напівпровідниковий пристрій, переважно із трьома виводами, в якому сила струму, що протікає між двома електродами (витоком і стоком) регулюється напругою, прикладеною до третього електрода (затвора).
Блок жи́влення - вторинне джерело живлення, призначене для забезпечення живлення електроприладу електричною енергією, при відповідності вимогам її параметрів: напруги, струму, і т. д. шляхом перетворення енергії інших джерел живлення.
Також бажана наявність мінімум одного 6-контактного конектора PCIe.


6 слайд

Усередині коробки графічний прискорювач надійно зафіксований за допомогою поролонової форми й антистатичного пакета. Така конструкція дозволить вберегти тендітну електроніку від пошкоджень при транспортуванні.

7 слайд

Комплект поставки ASUS GeForce GTX 960 STRIX DirectCU II OC складається із: • адаптера DVI-I ↔ D-Sub;

 • диска із програмним забезпеченням і драйверами;
  Відеокарта Відеока́рта (англ. video card, також графічна карта, графічний адаптер, графічний прискорювач) - пристрій, призначений для обробки і генерації зображень з подальшим їхнім виведенням на екран периферійного пристрою.
  Програмне забезпечення Програ́мне забезпе́чення (програ́мні за́соби) (ПЗ; англ. software) - сукупність програм системи обробки інформації і програмних документів, необхідних для експлуатації цих програм.


 • наклейки на корпус комп'ютера;

 • короткого посібника користувача.

Перехідник DVI-I ↔ D-Sub є приємним бонусом. Він дозволить приєднати аналоговий монітор.

8 слайд

Інтерфейсна панель новинки містить такий набір роз’ємів: • 1 х HDMI 2.0;

 • 3 x DisplayPort;

 • 1 х DVI-I.

Підтримуються наступні роздільні здатності:

 • цифрова − до 4096 x 2160;

 • аналогова − до 2048 x 1536.

9 слайд

ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5 виконана на компактній

  1   2


Скачати 36.16 Kb.