Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаFord буде виготовляти деталі з відходів від текіли

Скачати 252.05 Kb.

Ford буде виготовляти деталі з відходів від текіли
Скачати 252.05 Kb.
Дата конвертації04.05.2017
Розмір252.05 Kb.


youttube

www.youtube.com/fordofeuropet_logo-a


www.twitter.com/FordEu

youttube

www.youtube.com/fordofeurope


прес-реліз logo_ford


Ford буде виготовляти деталі з відходів від текіли


  • Ford Motor Company і Jose Cuervo® досліджують можливість використання агави для розробки відновлювального біопластику в автомобілях, щоб дати волокнам агави друге життя та можливість принести користь.
  • Дослідники Ford тестують довговічність і стійкість матеріалу до високих температур для подальшого застосування у внутрішньому оздобленні автомобілів і відсіків для зберігання, а також для посилення електропроводки.
    Температу́ра (від лат. temperatura - належне змішування, нормальний стан) - фізична величина, яка описує стан термодинамічної системи.

  • Успішна розробка відновлювального композитного матеріалу дозволить знизити вагу деталей автомобіля, підвищити паливну ефективність, тим самим зменшивши частку нафтохімічних матеріалів і скоротивши їх негативний вплив на навколишнє середовище.


Дірборн (штат Мічиган), 19 липня 2016 рокуFord Motor Company і Jose Cuervo® вивчають можливість використання побічного продукту виробництва текіли (відпрацьовані волокна агави) у створенні біопластику, для застосовування у автомобілях Ford.
Компози́тний матеріа́л (КМ), або компози́т - гетерофазний матеріал, окремі фази якого виконують специфічні функції, забезпечуючи йому властивості, яких не має жодний з компонентів окремо. Зазвичай отримують поєднанням двох або більше компонентів, які нерозчинні або малорозчинні один в одному і мають властивості, що сильно відрізняються.
Довкілля, або бюрократично навко́лишнє приро́дне середо́вище - всі живі та неживі об'єкти, що природно існують на Землі або в деякій її частині (наприклад, навколишнє середовище країни). Сукупність абіотичних та біотичних факторів, природних та змінених у результаті діяльності людини, які впливають на живий світ планети.
Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).

Дослідники Ford і Jose Cuervo® проводять випробування біопластику для виготовлення елементів інтер’єру та екстер’єру, таких як електропроводка, системи кондиціонування та відсіки для зберігання. Первинні випробування показали високий потенціал матеріалів завдяки довговічності та естетичним якостям. Успішна розробка та імплементація відновлювального композитного матеріалу дозволить знизити масу автомобіля та зробити його більш енергоефективним. Це у тому числі дозволить знизити використання нафтохімічних продуктів і зменшити вплив автовиробництва на навколишнє середовище.
Співпраця з Jose Cuervo – яскравий приклад інноваційного підходу до продукції та відповідального використання біоматеріалів. Компанія Ford почала дослідження в області відновлювальних матеріалів для виробництва своїх автомобілів із 2000 року. Сьогодні у виробництві авто вона використовує вісім видів еко-матеріалів: піноматеріал на основі сої, рицинову олію, пшеничну солому, волокна гібіскусу коноплевого, целюлозу, дерево, кокосові волокна та рисові висівки.
Згідно з даними Програми захисту навколишнього середовища ООН, щороку виготовляється 5 мільярдів тонн сільськогосподарських відходів.
Охоро́на довкі́лля (англ. environmental protection / control / conservation, нім. Umweltwissenschaften) - система заходів щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки.
Кількість побічних продуктів сільського господарства колосальна, а можливості їх використання часто недооцінюються. У той же час вартість цих продуктів невелика і вони могли б допомогти виробникам знайти заміну скловолокну і тальку, оскільки сировина має малу вагу та є відновлюваною.
«Наша мета – мінімізувати вплив на навколишнє середовище, – заявила Деббі Мєлевські (Debbie Mielewski), головний технічний спеціаліст у відділі досліджень відновлювальних технологій. – Як лідер в області розробки відновлювальних матеріалів, ми розвиваємо нові технології з метою ефективного використання забракованих матеріалів і волокон, при цьому потенційно знижуємо кількість вуглецевмісних викидів та полегшуємо наші автомобілі, досягаючи паливної економічності».

Цикл росту агави складає щонайменше сім років. Після збору врожаю серцевина рослини засмажується, потім продукт перемелюють і витискають сік для подальшої дистиляції. Частину макухи компанія Jose Cuervo використовує на своїх фермах як компост, а місцеві майстри роблять із агави сувеніри та папір.


«Ми пишаємось нашою співпрацею з Ford у рамках реалізації плану безвідходного використання агави, – зазначила Сонія Еспінола (Sonia Espinola), директор Фонду спадщини Cuervo та визнана текільєра (експерт із текіли), – Компанія Jose Cuervo – постачальник текіли номер 1 у світі, але, починаючи з невеликого сімейного бізнесу із декількома сотнями кущів агави, ми не могли уявити, що у подальшому наше господарство виросте до мільйонів кущів. Така форма співпраці зближує дві великі компанії на шляху до розробки інноваційних та екологічних матеріалів».
Як і Ford Motor Company, Jose Cuervo – бренд у власності та управлінні однієї родини. Заснована у 1795 році, компанія виробляє текілу вже більше 220 років, залишаючись вірною традиціям, майстерності та рецептам, які передаються з покоління в покоління.
«Загальна вага пластикових деталей у середньостатистичному автомобілі – близько 400 фунтів (181 кг), – сказала Мєлевські. – Наша робота полягає у тому, щоб «зелені» композитні матеріали, подібні до цього, допомогли позитивно впливати на нашу планету. Якщо це вийде, я буду пишатись виконаною роботою. При цьому ефект може поширитись і на інші галузі промисловості».

# # #
Інформація про компанію Jose Cuervo TequilaJose Cuervo® є найбільшим і найпоширенішим брендом текіли як у США, так і в усьому світі. Серед вироблених компанією видів текіли: Jose Cuervo Especial® – текіла, що найкраще продається в світі, Jose Cuervo Tradicional®, Jose Cuervo Reserva de la Familia®, Jose Cuervo Golden Margarita®, Authentic Jose Cuervo Margaritas® і Jose Cuervo Margarita Mix®. Дистриб’ютором продукції Jose Cuervo® у США є компанія Proximo, приватна компанія-імпортер напоїв сегмента «преміум», заснована у 2007 році, із штаб-квартирою у Джерсі (штат Нью-Джерсі).

Прес-релізи, додаткові матеріали, відео та фотографії з високою роздільною здатністю публікуються на www.fordmedia.eu, www.media.ford.com, www.twitter.com/FordEu або www.youtube.com/fordofeuropeКаталог: code -> img -> pressrelease
pressrelease -> Рішення для майбутньої мобільності, тепер отримали необхідне фінансування для пришвидшення їх розвитку та підтримки у досягненні успіху від Techstars Mobility, driven by Detroit
pressrelease -> Інформація для змі компанія Ford поділиться своїм баченням міста майбутнього І розповість про наступні кроки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку на Світовому конгресі мобільних технологій
pressrelease -> Нові технології рятують дітей від нудьги під час подорожей. Мобільний Wi Fi дає можливість переглядати фільми, грати в ігри та слухати музику онлайн під час руху
pressrelease -> Компанія Ford презентує новий s-max; спортивний автомобіль для активного відпочинку було оновлено І тепер він став ще стильнішим, технологічнішим І якіснішим у керуванні
pressrelease -> Компанія ford представила оновлений концепт s-max, продукцію vignale та унікальні пропозиції для клієнтів, а також новий концепт mondeo vignale франкфурт, Німеччина, 10 вересня 2013 року
pressrelease -> Ford презентував нову модель Galaxy; розкішний семимісний автомобіль для першокласних подорожей, який поєднує ще більше зручності та практичності
pressrelease -> Нова модель Ford Mondeo – ще більше комфорту завдяки новітнім технологіям, інноваційній рамі та шумопоглинаючому кузову
pressrelease -> Ford випустила тримільйонний європейський дизельний двигун малого об’єму
pressrelease -> Ковток свіжого повітря для алергіків – новий Ford Mondeo очищає повітря майже від усіх забруднень, пилку та запахів
pressrelease -> Оновлені s-max, c-max та Ford Mustang європейської комплектації очолюють новий модельний ряд Ford у Парижі


Скачати 252.05 Kb.

  • Ford буде виготовляти деталі з відходів від текіли
  • Інформація про компанію Jose Cuervo Tequila