Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаFord розробляє технологію, яка попередить про вибоїни на дорозі

Скачати 37.29 Kb.

Ford розробляє технологію, яка попередить про вибоїни на дорозі
Скачати 37.29 Kb.
Дата конвертації27.05.2017
Розмір37.29 Kb.

www.youtube.com/fordofeurope


www.twitter.com/FordEu
www.youtube.com/fordofeurope

НовиниFord розробляє технологію, яка попередить про вибоїни на дорозі.


 • Розпочались дослідження з метою створення віртуальної мапи вибоїн для водіїв.
 • Вартість ремонту пошкоджень, спричинених вибоїнами, може легко перевищити 500 євро. • Стан дорожнього полотна погіршується протягом зими, що може стати причиною рекордних рівнів ДТП.
 • Ймовірність пошкоджень значно зростає під час великодніх свят, коли в самій лише Великобританії на дороги виїжджають 16 мільйонів водіїв.
  Доро́жньо-тра́нспортна пригода (ДТП) - подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені люди чи завдані матеріальні збитки.
  Вели́кдень, Воскресіння Христове, Пасха іноді Паска (грец. πάσχα, лат. Pascha, івр. פסח‎ песах - проходження повз), Воскресі́ння Христо́ве (грец. Ἡ Ανάστασις τοῦ Ἰησοῦ Χριστοῦ; стцерк.-слов. Великъ дьнь, пол. Wielkanoc )

 • Для попередження про вибоїни у реальному часі використовуються камери та вбудований модем.Кельн, Німеччина, 2 березня 2017 року — У деяких частинах Європи зима цьогоріч видалась суворішою ніж будь коли, тож немає нічого дивного в тому, що багато водіїв з нетерпінням чекають настання тепла, щоб вибратись у коротку відпустку на Великдень. *
Але мінусова температура, лід та сніг, швидше за все, призведуть до збільшення кількості тріщин та вибоїн на дорогах.
На території Європи погана якість доріг є причиною понад третини дорожньо-транспортних пригод щороку. ** У 2011 році у Європі було виявлено 20 мільйонів вибоїн, проте лише половину з них відремонтували, витративши на ремонт понад 1,2 мільярда євро. ** У Великобританії органи місцевої влади отримують позови щодо відшкодування збитків внаслідок вибоїн кожні 17 хвилин, а середня сума претензій становить 432 фунти (508 євро). ***
Проте вихід є – уникнути коштовного ремонту автомобіля вам допоможе унікальна віртуальна мапа вибоїн. Про початок досліджень у цьому напрямку оголосила сьогодні компанія Ford, а випробування розпочнуться дещо пізніше цьогоріч. Мапа у реальному часі інформуватиме водіїв про місцезнаходження та розміри вибоїн шляхом виведення відповідної інформації на екран автомобіля та пропонуватиме альтернативні маршрути.
«Віртуальна мапа дозволить виявляти нову вибоїну вже за кілька хвилин після її утворення і практично миттєво інформувати інших водіїв про небезпеку попереду, – розповідає Уве Гофман (Uwe Hoffmann), інженер-дослідник підрозділу Advanced Chassis Control Technologies компанії Ford of Europe. – Наші автомобілі вже оснащені датчиками, що виявляють вибоїни, а зараз ми шукаємо шляхи для переходу на наступний рівень».
Холоднеча, лід та сніг призводять до замерзання, розмерзання і руйнування поверхні дороги. Погіршують ситуацію сильні весняні дощі, що заповнюють вибоїни водою і додатково ускладнюють життя 16 мільйонів водіїв, які вирушають у великодню відпустку в самій лише Великобританії. **** Ряд моделей Ford, зокрема – Galaxy, Mondeo та S-MAX, вже оснащені адаптивною підвіскою Continuously Controlled Damping у поєднанні з технологією Pothole Mitigation, що за допомогою датчиків виявляє вибоїни і регулює жорсткість підвіски для зведення до мінімуму ймовірності пошкоджень.
Зараз інженери випробовують можливості використання камер та вбудованих модемів у дослідницько-інноваційному центрі Ford у м. Аахен (Aachen), Німеччина. Разом ці технології дозволяють збирати детальну інформацію щодо вибоїн та передавати її у хмарове сховище, звідки інші водії можуть отримувати ці дані у режимі реального часу.
Реальний час - режим роботи автоматизованої системи обробки інформації і керування, при якому враховуються обмеження на часові характеристики функціювання.

Ще один напрямок досліджень передбачає вивчення можливості використання активної підвіски, розробленої для ефективного поглинання енергії ударів під час руху нерівними дорогами.
Компанія Ford уже випробовує нові автомобілі на 1,9-кілометровій трасі випробувального полігону «Ломмель» у Бельгії, що вважається справжнім кошмаром через відтворені тут найгірші вибоїни світу.
# # #
* http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/uk-weather-coldest-february-ever-9802499

** http://cordis.europa.eu/project/rcn/192281_en.html

*** http://www.racfoundation.org/media-centre/pothole-compensation-claims-2015-16

**** http://www.rac.co.uk/press-centre/press-releases/16-million-to-get-away-as-motorists-make-first-bigПро Віннер: Володіючи 25-річною історією діяльності в Україні, «Віннер Груп Україна» виступає одним із лідерів вітчизняного автомобільного бізнесу. Наша дилерська мережа, яка офіційно представляє Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley, пропонує автомобілі, запчастини, сервісне обслуговування та клієнтський досвід світового рівня у більше ніж 50 дилерських центрах.
Дилерська мережа (англ. Dealer network) - торговельні фірми, що здійснюють продаж продукції підприємства кінцевому покупцю. Агентів дилерської мережі називають дилерами.
Land Rover (вимовляється як Ленд Ро́вер) - британська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні позашляховиків та SUV. Є самостійним відділенням індійського концерну Tata Motors.
«Віннер Коледж» навчає та розвиває всіх членів команди «Віннер» задля забезпечення сервісу найвищого рівня. Також «Віннер» будує та обслуговує житлову та комерційну нерухомість. «Віннер» націлений бути прикладом чесного, прозорого і соціально відповідального бізнесу, підвищувати якість життя клієнтів і співробітників, надаючи першокласні товари, послуги та кар'єрні можливості. З детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.winner.ua.За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн.

Ма́ркетингова комуніка́ція (англ. marketing communication) або просування (англ. promotion) - один з чотирьох елементів маркетинг-міксу, який являє собою інтегрований набір засобів комунікації, що застосовується для передачі повідомлень від виробника або продавця продукції до його цільових ринків.
2460), vpetruk@winner.ua


Для отримання прес-релізів, супутніх матеріалів, фотографій та відео перейдіть за посиланням www.fordmedia.eu або www.media.ford.com.Слідкуйте за нами у Twitter www.twitter.com/FordEu або дивіться на YouTube www.youtube.com/fordofeurope


Скачати 37.29 Kb.

 • Ford розробляє технологію, яка попередить про вибоїни на дорозі.
 • Кельн, Німеччина, 2 березня 2017 року
 • Про Віннер
 • За додатковою інформацією звертайтесь