Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаFord випустила тримільйонний європейський дизельний двигун малого об’єму

Скачати 37.68 Kb.

Ford випустила тримільйонний європейський дизельний двигун малого об’єму
Скачати 37.68 Kb.
Дата конвертації03.04.2017
Розмір37.68 Kb.

Новини logo_ford

компанія FORD випустила ТРИмільйонний ЄВРОПЕЙСЬКИЙ дизельний двигун малого об’єму


 • Компанія Ford випустила тримільйонний європейський дизельний двигун малого об’єму з низьким викидом оксиду вуглецю в атмосферу – новий 1,5-літровий двигун TDCi
 • Цей ювілейний двигун, створений на заводі зі збирання двигунів Дагенхем Дізель Ессемблі Плант (Dagenham Diesel Assembly Plant) у місті Дагенхем, Велика Британія, є розширенням лінійки двигунів Euro Stage VI Ford
 • Найбільш економічний в історії з точки зору споживання пального, досконалий двигун марки Ford тепер встановлюється на моделі B-MAX і Fiesta;
  Аспект (лат. aspectus - вигляд, погляд) - поняття філософії (онтології, теорії пізнання). У філософії аспект розглядається
  крім того, він буде запропонований для нових модифікацій Focus, моделі C-MAX і Grand C-MAX та усіх нових модифікацій Mondeo


КЕЛЬН, Німеччина, Жовтень 2014 року – Компанія Ford випустила тримільйонний дизельний двигун малого об’єму з низьким викидом оксиду вуглецю в атмосферу. Цей ювілейний 1,5-літровий двигун TDCi, який належить до нової лінійки двигунів марки Ford, сумісних із системою Euro Stage VI, створений у глобальному центрі передових технологій в області дизельних двигунів марки Ford - Дагенхем Дізель Ессемблі Плант, який знаходиться у Великій Британії
“Випуск цього найбільш економічного і технологічно досконалого дизельного двигуна Ford є знаковою подією.
Техноло́гія (від грец. τεχνολογια, що походить від грец. τεχνολογος; грец. τεχνη - майстерність, техніка; грец. λογος - (тут) передавати) - наука («корпус знань») про способи (набір і послідовність операцій, їх режими) забезпечення потреб людства за допомогою (шляхом застосування) технічних засобів (знарядь праці).
Адже цей 1,5-літровий дизельний двигун TDCi буде встановлено на низці наших найбільш популярних моделей,” - сказав Дірк Хелер, Директор підрозділу Ford у Європі з виготовлення двигунів та оснащення двигунами.
Останній варіант 1,5-літрового двигуна вперше буде встановлено на новій моделі Focus, а згодом – у всіх нових моделях Mondeo, C-MAX і Grand C-MAX. Елементи двигуна покриті шаром алмазоподібного вуглецевого покриття завтовшки шість мікронів, яке забезпечує зменшення тертя, покращує економічність та очищення. Оновлений турбонагнітач створює потужніший повітряний потік, а викиди оксидів азоту зменшуються завдяки використанню уловлювача оксидів азоту системи регулювання викидів двигуна.
Окси́ди азо́ту, окси́ди нітроге́ну - сполуки нітрогену з оксигеном. Їхній склад залежить від ступеня окиснення нітрогену.
Циркуля́ція атмосфе́ри - система замкнутих течій, що проявляються в масштабах значних частин атмосфери Землі. Подібні течії призводять до перенесення повітряних мас і енергії як в широтному, так і в меридіональному напрямках, через що є найважливішим процесом кліматотворення, впливаючи на погоду в будь-якому місці планети.

Також на заводі Ford у Дагенхемі нещодавно вироблено 1,6-літровий двигун TDCi. Він буде встановлюватися на моделі Fiesta ECOnetic із системою автоматичного “старту-стопу”, викиди шкідливих речовин якого становлять 85 г/км. Такий же 1,6-літровий двигун встановлюватиметься на всіх автомобілях нової моделі Ford Mondeo ECOnetic, забезпечуючи найнижчий показник викидів у цьому класі - 94 г/км викидів CO2.
Ford Mondeo - це автомобілі середнього класу (Клас D), що виробляються європейською філією концерну Ford. Вони виготовляються з 1993 року.

Виробництво дизельних двигунів у Дагенхемі, на якому зовсім скоро випускатимуться усі нові 210 PS 2,0-літрові двигуни TDCi з високими експлуатаційними характеристиками, що вперше встановлюватимуться на автомобілях Mondeo, має об’єм більше половини всіх випущених компанією Ford дизельних двигунів у світі. Найбільшими ринками збуту дизельних двигунів компанії Ford у Європі є Велика Британія, Німеччина, Італія, Франція. Частка цих країн складає від 47 до 60 відсотків. Однак, найбільший попит на автомобілі Ford, оснащені дизельними двигунами, спостерігається у Португалії, Ірландії, Румунії. Там на автомобілі марки Ford припадає біля двох третин або й більше продажів усіх пасажирських автомобілів

# #
Про компанію:

ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» - офіційний імпортер автомобілів Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні.

Land Rover (вимовляється як Ленд Ро́вер) - британська автомобільна компанія, яка спеціалізується на виготовленні позашляховиків та SUV. Є самостійним відділенням індійського концерну Tata Motors.
Компанія розпочала свою діяльність у 1992 році та є одним із лідерів автомобільного бізнесу в Україні з відмінною репутацією та світовими стандартами якості. Десятки нагород і перемог у національних бізнес-рейтингах, автомобільних конкурсах красномовно свідчать про високі стандарти роботи та прогресивний підхід до ведення бізнесу в Україні. Дилерська мережа налічує 60 центри з продажу та сервісного обслуговування автомобілів п’яти брендів по всій Україні.
Дилерська мережа (англ. Dealer network) - торговельні фірми, що здійснюють продаж продукції підприємства кінцевому покупцю. Агентів дилерської мережі називають дилерами.
  Детальніше про «Віннер» на www.winner.ua.winner logo


За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з реклами та PR Ford

044 585 63 00 (вн. 2460), vpetruk@winner.ua

Нові прес-релізи, пов‘язані матеріали, фотографії та відео ролики розміщені на сайті www.media.ford.uaСлідкуйте за новинами на https://www.facebook.com/uaFord або https://www.twitter.com/fordukraineСкачати 37.68 Kb.

 • КЕЛЬН, Німеччина, Жовтень 2014 року
 • Про компанію
 • Дилерська мережа
 • За додатковою інформацією звертайтесь