Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаФункціональна діагностика захворювань нервової системи

Функціональна діагностика захворювань нервової системи
Сторінка1/2
Дата конвертації13.04.2017
Розмір77 Kb.
ТипМетодичні вказівки
  1   2


Методичні вказівки для студентів до практичних занять

Тема: Функціональна діагностика захворювань нервової системи

Актуальність теми: Оснащення лікувальних закладів новим електронним та рентгенівським устаткуванням, нейровізуалізаційними методами (КТ, МРТ) дає можливість одержувати додаткову інформацію про хворого, яка використовується для більш глибокого розуміння патогенезу неврологічних синдромів, більш точної діагностики та вибору методів лікування і реабілітації хворих.
Нервова система Нервова система - цілісна морфологічна і функціональна сукупність різних взаємопов'язаних нервових структур, яка спільно з гуморальною системою забезпечує взаємопов'язану регуляцію діяльності усіх систем організму та реакцію на зміну умов внутрішнього та зовнішнього середовища.
Функціона́льна діагно́стика - набір методів, які використовуються для перевірки працездатності певної системи на основі дослідження її роботи (функціонування). Набір методів під такою назвою присутній в медицині, де вони використовуються для дослідження "роботи" людського організму.
Знання параклінічних методів дослідження, які використовуються в клініці нервових хвороб, необхідно лікарям всіх спеціальностей лікувального факультету, а особливо неврологам, психіатрам, інфекціоністам, травматологам та лікарям реанімаційних відділень.

Навчальні цілі заняття:
Знати:

  • знати діагностичні можливості електрофізіологічних, ультрозвукових, рентгеноглогічних, комп’ютерно-томографічних методів обстеження стану нервової системи

Вміти:

  • неврологічній клініці (електрофізіологічних, ультрозвукових, рентгеноглогічних, комп’ютерно-томографічних).  1   2  • Навчальні цілі заняття