Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаГотовність комунальних підприємств району до оздоровчого сезону 2016 року!

Готовність комунальних підприємств району до оздоровчого сезону 2016 року!
Дата конвертації24.05.2017
Розмір48.6 Kb.

Готовність комунальних підприємств району до оздоровчого сезону 2016 року!


19 травня 2016 року під головуванням заступника голови Скадовської районної державної адміністрації за участю керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, заступника голови міської ради м. Скадовська, заступника голови Лазурненської селищної ради, керівників комунальних підприємств: КП «Очисні споруди» (м.

Комуна́льне підприє́мство - юридична особа, заснована на власності відповідної громади.

Скадовськ), КП «Водне господарство» (м.Скадовськ), КП «Очисні споруди смт. Лазурне», депутатів Лазурненської селищної ради, ПП «Славута» (директор Заворітна Г.М.), ПП «Резерв-Д1» (директор Козлов Г.Р.)., ПП «Кузнецова О.С.». відбулась нарада щодо готовності комунальних служб м. Скадовськ та смт. Лазурне до оздоровчого сезону 2016 року.

У своєму вступному слові заступник голови районної державної адміністрації Надія Сєркова наголосила на актуальності питань, пов`язаних з готовністю комунальних служб району до роботи в оздоровчому сезоні 2016 року та безпосередньо звернула увагу присутніх на необхідність завершення усіх підготовчих робіт до початку оздоровчого сезону.

В ході обговорення всім присутнім була надана можливість доповісти кожен по своєму напрямку: яка проведена робота , невирішені питання і т.п.

Жук О.В., директор комунального підприємства «Водне господарство» зазначив, що протяжність водопровідних мереж міста складає близько 200,0 км. Стан цих мереж задовільний, окремі ланки мережі потребують заміни. Заміна водопровідних мереж відбувається згідно плану. Значну фінансову допомогу надає Скадовська міська рада.

Скадо́вська міська́ ра́да - адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування у Скадовському районі Херсонської області. Адміністративний центр - місто Скадовськ.

Всі роботи по хлорації башт, водомереж проведені вчасно, підприємство готово до роботи в оздоровчий сезон.

Нікішенко В.В., директор комунального підприємства «Очисні споруди» зазначила, що протяжність водовідвідних мереж складає близько 74,0 км. В місті налічується 11 каналізаційно-насосних станцій (КНС). В 2015 році проведено заміну старих мереж на пластикові труби по вулицях міста: Святоюрьевської, Сергіевської, Пушкіна. З 03 лютого 2016 року розпочато роботу з оздоровчими закладами щодо укладання цивільно-правових договорів про надання послуг з водовідведення. Тарифи на послуги залишились на рівні минулорічних. Створено додатковий запас насосів. До 05 травня 2016 року виконані усі роботи щодо підготовки та благоустрою міських пляжів, а саме: виконано покос трави, вивезено сміття, приведена у відповідний стан прибережна зона. Встановлено додатково 13 смітників, виготовлено на заміну 14 смітників, оновлено 17 дорожніх знаків, додатково придбано 15 знаків на загальну суму 28,0 тис.

Цивільно-правовий договір (також цивільно-правова угода) -– домовленість (правочин) двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків (ч. 4 ст. 202, ч. 1 ст. 626 Цивільного кодексу України)

Доро́жній знак, шляховка́зувач, або дороговка́зувач - стандартизований графічний малюнок, що встановлюється край дороги для повідомлення визначеної інформації учасникам дорожнього руху, один з засобів регулювання дорожнього руху (дорожня розмітка, дорожнє обладнання, світлофор, регулювальник).

грн., облаштовано 7 дитячих майданчиків.

Дитя́чі ігрові́ майда́нчики - частина земельної ділянки обладнана пісочницями, тіньовими грибками, гойдалками, драбинками, гірками тощо.

Відновили електродроти по вул. Набережній, провели заміну пошкоджених фонарів в центрі міста по вул. Сергієвська, Набережна і в районі дитячого пляжу. Проведено покос трави від вулиці Колгоспна до вулиці Шмідта, а також в парку ім. Т.Г.Шевченко. Проведено облаштування та благоустрій кільцевих доріг біля Харчосмакової фабрики та на шляху до с. Антонівка. Викрашені та побілені бордюри вулиць Сергієвської, Чкалова та центральна алея. Відкрито безкоштовний туалет загального користування приміщенні кінотеатру. Підприємство готово до оздоровчого сезону 2016 року, роботи по підтримці міста в належному стані продовжуються.

Кукота В.Ю., заступник голови селищної ради смт. Лазурне доповів, що з метою підготовки до оздоровчого сезону 2016 року вирішено питання щодо:

- укладання договорів з оздоровчими та розважальними закладами щодо вивозу сміття на період оздоровчого сезону 2016 року;

- вивозу сміття 8 разів на місяць в літку з територій оздоровчих закладів;

- щоденного вивозу сміття з закладів, які надають послуги з відпочинку та розваг (бари, кафе, тощо).

Також було зазначено, що на даний час закінчується робота щодо визначення місць тимчасового розташування відходів з урахуванням кількості обслуговуючих дворів, на даний час укладено договори на вивіз сміття з 1300 приватними домогосподарствами. Проведено покос трави на території селища, виготовлено 10 контейнерів для сміття ємкістю 0,75 м3, визначено місця їх розташування.

Москалик Є.М., директор КП «Очисні споруди смт. Лазурне» зазначів, що очолив підприємство нещодавно, але намагається відновити надання комплексу комунальних послуг населенню селища Лазурне щодо водопостачання та водовідведення.

Комуна́льні по́слуги - включають житлово-комунальні послуги, благоустрій населених пунктів, побутове обслуговування населення та інше.

Наразі проводиться робота із селищною радою щодо передачи майнового комплексу «Очисні споруди» смт. Лазурнее, яке перебувало у 10-річній аренді в ПП «Славута» до КП «Очисні споруди смт. Лазурне». Робота в зазначеному напрямку продовжується.

Кузнецов П.В., директор ПП «Кузнецова О.В.» доповів про те, що підприємство надає послуги населенню на території селищної ради смт. Лазурне з вивезення ТПВ, підприємство готово до оздоровчого сезону. Проведені всі необхідні роботи щодо приведення у належний стан автотранспорту, заключено договори з оздоровчими закладами на вивіз сміття.

Козлов Г.Р., директор ПП «Резерв-Д1» доповів, що на даний час не узгоджено питання щодо заключення договорів по водовідведенню між ПП «Резерв-Д1» та КП «Очисні споруди» м.Скадовськ в розрізі тарифів.

Кукота В.Ю зазначів про те, що на сесії Лазурненської селищної ради було прийнято рішення про передачу майнового комплексу «Очисні споруди» в смт. Лазурне ПП «Славута» на баланс селищної ради. На даний час не створено та не узгоджено з ПП «Славута» склад робочої комісії щодо передачі майна, не затверджені нові тарифи з надання послуг населенню КП «Очисні споруди смт. Лазурне» на водовідведення.

Кульчиковський С.М., представник ПП «Славута» доповів, що очисні споруди в робочому стані. З оздоровчими закладами було укладено договори про надання послуг з водовідведення до кінця терміну оренди майна. Також, представником ПП «Славута» було заначено про необхідність узгодження складу робочої комісії з передачі майнового комплексу «Очисні споруди» в смт. Лазурне з керівництвом ПП «Славута» з 01 червня 2016 року.

Крім того, Кукота В.Ю. доповів, що земельна ділянка в районі озера Устрічне загальною площею 596,19 га в смт.

Очисні споруди Очисні́ спору́ди (рос. очистные сооружения, англ. pollution control facilities, нім. Kläranlagen f pl, Reinigungsanlagen f pl);- інженерні споруди системи каналізації для очищення, знешкодження й знезараження стічних вод.

Земе́льна діля́нка - це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (Земельний кодекс України. Стаття 79).

Лазурне, була надана в оренду ПП «Компанія Майстер Фіш» районною державною адміністрацією строком на 49 років.

Протягом усього терміну оренди «Орендар» не виконує зобов’язання щодо утримання території в належному санітарному стані, прилегла територія забруднена, не укладає договір з вивезення ТПВ, здійснює діяльність, яка не відповідає умовам договору щодо використання земельної ділянки.

Підсумовуючи результати засідання наради було прийнято ряд важливих рішень, а саме:1. Комунальним підприємствам міста Скадовськ та селища Лазурне продовжити роботу щодо вдосконалення та покращення роботи з надання комунальних послуг населенню та підтримки відповідних територій у належному санітарному стані протягом усього оздоровчого сезону 2016 року.

2. До 01 червня 2016 року селищній раді смт. Лазурне провести відповідну роботу щодо негайного прийняття відповідних рішень про передачу майнового комплексу «Очисні споруди» смт.Лазурне від ПП «Резерв-Д1» до КП «Очисні споруди смт. Лазурне» на чергових засіданнях виконкому Лазурненської селищної ради, забезпечити безперебійну роботу очисних споруд смт. Лазурне та недопущення виникнення надзвичайних ситуацій.

Надзвичайна ситуація (НС) - порушення нормальних умов життя і діяльності людей на об'єктах або територіях, спричинене аварією, катастрофою,епідемією, стихійним лихом , епізоотією, епіфітотією, великою пожежею, застосуванням засобів ураження, що призвели або можуть призвести до людських і матеріальних втрат.3. В тижневий термін сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації направити листа до ПП «Компанія Майстер Фіш» з пропозицією щодо приведення у відповідність до договору свою діяльність, утримання відповідної території в належному санітарному стані.  • Скадовська міська рада