Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаГурток „Маленькі умільці”

Скачати 95.91 Kb.

Гурток „Маленькі умільці”
Скачати 95.91 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації16.06.2017
Розмір95.91 Kb.
  1   2

Гурток „Маленькі умільці”

Старший дошкільний вік (група №4)

Керівники гуртка : Лавренюк С. М., Осух А. О.
Мета гуртка: стимулювати у дітей творчі здібності, прилучити дітей до краси і гармонії, до світу мистецтва, пробудити її творчі сили і бажання займатися різними видами художньої праці. Також заняття передбачають розвиток психічних процесів та пізнавальних якостей:  цілеспрямованість,  самостійність,наполегливість,ініціатива,відповідальність;

Здібності - індивідуально стійкі психічні властивості людини, що визначають її успіхи в різних видах діяльності. Задатки - це потенційні можливості, що виявляються в діяльності, яка не може існувати без них.

Художник Худо́жник - творчий працівник у галузі образотворчого мистецтва; живописець, графік, скульптор, майстер, коміксіст.

Психічні процеси - складні утворення, в яких беруть участь різні психофізіологічні функції та різні сторони свідомості. Психічні процеси мають свій специфічний зміст (пізнавальні, емоційні, вольові) і розкриваються через розвиток цього змісту.

розвитку уяви, спостережливості, художнього мислення, естетичного чуття, конструктивних здібностей, моторних навичок у дітей. Збагачення знань про властивості різних матеріалів, формування корисних практичних навичок.

Гурток „Всевмійко” є додатковою організаційною формою освітнього процесу в ДНЗ і має профільне спрямування – художня праця.

Матеріа́л - речовина, або суміш речовин, первинний предмет праці, який використовують для виготовлення виробу (основний матеріал), або які сприяють якимось діям. У останньому випадку уточнюють, що це допоміжний, чи витратний матеріал.

Практика (грец. πράξις «діяльність») - доцільна і цілеспрямована діяльність, яку суб'єкт здійснює для досягнення певної мети. Практика має суспільно-історичний характер і залежить від рівня розвитку суспільства, його структури.

Естетика Есте́тика (грец. αισθητικός - чуттєво пізнавальний, від aisthēta - відчутні речі та aisthanesthai - пізнавати) - філософська наука, що вивчає природу (функції, загальні закони і закономірності) естетичної свідомості (діяльності людини і суспільства, буття), наука про прекрасне.

Освіта Осві́та - цілеспрямована пізнавальна діяльність людей з отримання знань, умінь та навичок або щодо їх вдосконалення. Процес і результат засвоєння особистістю певної системи наукових знань, практичних умінь та навичок і пов'язаного з ними того чи іншого рівня розвитку її розумово-пізнавальної і творчої діяльності, а також морально-естетичної культури, які у своїй сукупності визначають соціальне обличчя та індивідуальну своєрідність цієї особистості.

  1   2


Скачати 95.91 Kb.

  • Гурток „Всевмійко”