Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаХарьковский областной благотворительный фонд инновационных знаний, идей и технологий гуманизации

Скачати 28.62 Kb.

Харьковский областной благотворительный фонд инновационных знаний, идей и технологий гуманизации
Скачати 28.62 Kb.
Дата конвертації28.04.2017
Розмір28.62 Kb.


Харьковский областной благотворительный фонд инновационных знаний, идей и технологий гуманизации

Центр гуманизации гражданского образования

«Эниоплюс»

г. Харьков, м. «Площадь Конституции», пл. Конституции, 1, Дворец Труда, 2 п., 5 эт., к. 25-14тел/ф. (057) 730-05-74, моб. тел. 096-257-39-72, 050-400-69-64, 050-591-04-13, 093-550-11-01

http://enioplus.com, E-mail: enioplus@enioplus.com
«Різдвяна Феєрія та Свято пампуха у Львові»
Традиційно в часі Різдва з 7 по 9 січня на площі Ринок у Львові уже вшосте відзначають Міське Свято Пампуха. Спеціально до Свята майстри-звіздарі створили найбільший головний символ Різдва у Львові - величезну Різдвяну Зірку.

День 1 (05.01.2015) Прибуття до Львову. Самостійний трансфер та поселення до готелю. Зустрічаємося в центрі міста о 15:50 та розпочинаємо екскурсію! Легенди старого Львова Пішохідна екскурсія вуличками Львова Тривалість – 2 години 10 хв. початок: 16:00. Під час екскурсії Ви побачите: Львівський Національний Академічний театр опери та балету 1900-1903 р.р. Преображенську церкву 1878-1898 р.р. Вірменський квартал, Вірменський Собор XIV-XX ст. Заклад “Гасова Лампа”. Будинок “Пір року” XVIII-XIX ст. Домініканський костел та монастир – 1556–1865 р.р. Королівський арсенал – 1639-1646 р.р. Руський квартал, комплекс Успенської церкви – XVI-XVII ст.
Успенська (Волоська) церква у Львові, також Ставропігійна Церква Успіння Пресвятої Богородиці - храм, збудований у 1591–1629 рр. за планом Павла Римлянина, за участю Войцеха Капіноса і Амвросія Прихильного, на замовлення Львівського братства.
Порохову вежу – 1556 р. Найстарішу в Україні школу – 1809 р. Міський арсенал – 1706 р. Єврейський квартал, синагогу “Золота роза”, “Жидівську кнайпу”. “Дім Легенд” Львівську майстерню шоколаду. Площу ринок, Кам’яницю Корнякта, “Чорну кам’яниця”, Палац Бандінеллі. Аптеку – Музей – XVIII ст. Львівську Ратушу. Костел ордену єзуїтів, колегію, де навчався Богдан Хмельницький.
Пала́ц Бандіне́ллі (пол. kamienica Bandinellich we Lwowie) - архітектурна пам'ятка пізнього ренесансу у Львові на пл. Ринок, 2.
Льві́вська ра́туша - адміністративний будинок у центральній частині Львова, на площі Ринок, 1. Ратуша протягом всього часу свого існування була місцем перебування центральної міської влади Львова. Сьогодні є резиденцією Львівської міської ради.
Товари́ство Ісу́са, або Єзуї́тський о́рден (лат. Societas Iesu, скорочено S.J., або S.I.) - християнський чернечий орден Римо-Католицької Церкви. Члени ордену відомі як єзуїти. Їх інколи називають «солдатами Ісуса Христа» або «піхотинцями Папи» через те, що засновник Товариства Ігнатій Лойола був лицарем до того, як став священиком.
Каплицю родини Боїмів – 1609-1615 р.р. Латинську катедру – головну польську святиню Львова – XIV-XVIII ст. І ще багато цікавого та загадкового… Вільний час. Повернення до готелю. Ночівля.

День 2 (06.01.2015) Добрий ранок сніданок. Вільний час. Зустрічаємося в центрі міста. Запрошуємо на екскурсію. Австрійський та княжий Львів Тривалість – 3 години початок: 14:00 Екскурсія починається від пам’ятника королю Данилу Галицькому. Переїзд містом – старою частиною Австрійського Львова. Собор Св. Юра 1744-1770 р.р. З 1998 року Собор разом із Ансамблем історичного центру Львова належить до Світової спадщини ЮНЕСКО.
Організа́ція Об'є́днаних На́цій з пита́нь осві́ти, нау́ки і культу́ри, скорочено ЮНЕСКО (англ. United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization, UNESCO) - міжнародна організація, спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй, яка при співпраці своїх членів-держав у галузі освіти, науки, культури сприяє ліквідації неписьменності, підготовці національних кадрів, розвитку національної культури, охороні пам'яток культури тощо.
Дани́ло Рома́нович, також Коро́ль Дани́ло або Дани́ло Га́лицький, (давньорус. Данило Романовичъ; 1201 - 1264) - руський король з династії Романовичів, правитель Галицько-Волинського князівства. Його вважають національним героєм України.
Істори́чний центр Льво́ва, або Старе́ мі́сто - історично, - перший район Львова, де було засновано місто, яким воно довгий час обмежувалося, і звідки розвивалося; політичний, економічний і культурний центр Львова.
На дзвіниці Собору святого Юра — найстаріший в Україні дзвін, вилитий, згідно з написом на ньому, 1341 року. Вихід з автобуса екскурсія. Переїзд, екскурсія містом. Музей “Личаківське кладовище” Понад 300 тис. поховань, розташованих на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробниць, встановлено на могилах близько 500 скульптур та рельєфів. Місце захоронення видатних діячів історії та культури України, Польщі, Австрії та ін.
Українська культура - сукупність матеріальних та духовних цінностей, створених українським народом протягом його історії.
Вихід з автобуса – екскурсія.(вхідний квиток на кладовище – 15 грн.). Переїзд, екскурсія містом по старій частині Княжого Львова. “Високий замок” Вихід з автобуса, підіймаємось на гору – оглядовий майданчик, панорама міста. Ви побачите Львів та околиці міста з висоти пташиного лету. Завершення екскурсії біля пам’ятника королю Данилу Галицькому. Факультативно: Різдвяна вечеря! Весела львівська забава, колядки, смачні наїдки та напитки все це чекає на вас (ціна на 1 особу 250 грн.).

День 3 (07.01.2015) Добрий ранок сніданок. Виселення з готелю. Продовжуємо Різдвяне знайомство зі Львовом святом “Пампуха”!!! Вперше на Святі Пампуха запрацює “Пампухова хата”, де буде представлено понад 50 тис. пампушків. Українські, німецькі, американські, з пудрою, солодкі і не дуже, з маком або з шоколадом – найрізноманітніші види цих пампушків можна буде скуштувати в одному місці! Також на площі Ринок протягом Свята працюватиме Святковий Ярмарок, де представлять численні українські різдвяні смаколики, святкові сувеніри та атрибути. А ще на Святі щодень відбуватимуться різноманітні пампухові забави для дітей і дорослих, серед яких: “Конкурс пампухоїдів”, “Конкурс господинь”, “Конкурс на найкращий вертеп”, “Конкурс чортів та ангелів”… Та ще багато всього цікавого!!! Розважайтесь!!!

!!!УВАГА бажаючі можуть залишитись ще на 1 день у Львові, доплата 250 грн.

Вартість туру на 1 особу

Готель Дорослі Діти до 12 років

Готель 3* 860 грн. 799 грн.

Готель 4* 1060 грн. 999 грн.У вартість входить: Зустріч гостей представником фірми на екскурсіях; Екскурсії по програмі; Проживання в готелі, сніданки; Послуги фірми.

У вартість не входить: Вхідні квитки в тур. об’єкти; Особисті побажання; Факультативно.

Увага!!! Вхідні квитки в музеї та тур. об'єкти – оплачуються окремоСкачати 28.62 Kb.

  • «Різдвяна Феєрія та Свято пампуха у Львові»
  • Палац Бандінеллі
  • Данилу Галицькому
  • У вартість входить