Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаХарківська оперативна бригада нацгвардії гостинно відкрила двері для школярів. Нещодавно Харківська спеціалізована школа I – III ступенів №11 з нагоди «Свята Першого Дзвоника» приймала у себе офіцерів військової частини 3017

Скачати 25.96 Kb.

Харківська оперативна бригада нацгвардії гостинно відкрила двері для школярів. Нещодавно Харківська спеціалізована школа I – III ступенів №11 з нагоди «Свята Першого Дзвоника» приймала у себе офіцерів військової частини 3017
Скачати 25.96 Kb.
Дата конвертації28.04.2017
Розмір25.96 Kb.

Харківська оперативна бригада нацгвардії гостинно відкрила двері для школярів.

Нещодавно Харківська спеціалізована школа I – III ступенів №11 з нагоди «Свята Першого Дзвоника» приймала у себе офіцерів військової частини 3017. Днями ж з відповіддю на «День відкритих дверей» до частини завітав кадетський корпус школярів та їх учителя.

Молодих гостей на чолі з директором школи Світланою Проценко тепло зустріли офіцери військової частини. Кадетам продемонстрували умови проживання та навчання в Національній гвардії України.

Кадетський корпус - початковий навчальний заклад із повним пансіоном і військовою підготовкою.
Націона́льна гва́рдія Украї́ни - військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС) і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами - із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій. Як самостійна силова структура існувала з 1991 по 2000, як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та залученням нових військових кадрів на добровольчій основі з 13 березня 2014 року. Загальна чисельність - до 60 тисяч військовослужбовців.

Для школярів спланували повноцінну екскурсію: дітлахи оглянули світлиці, пекарню, спальні приміщення, лазню, вогневі комплекси. Не оминули увагою і їдальню, де гвардійці пригостили дітей та вчителів свіжоспеченими булочками і гарячим чаєм.

Шквал емоцій у кадетів викликав вогневий комплекс, адже офіцери дозволили повністю оглянути техніку зовні та побувати всередині бойової машини.

На згадку про військову екскурсію бійці подарувала дітлахам нашивки з емблемою Нацгвардії, а одній з дівчаток заступник командира бригади по роботі з особовим складом полковник Станіслав Басараб, який, доречи, є випускником цієї школи, подарував власний нарукавний знак.

Школярі ділились враженнями, непідкупними щирими посмішками, без страху, а навпаки з надзвичайною зацікавленістю оглядали найменші деталі озброєння та військової техніки та допитувались про все, що викликало в них інтерес.

Особовий склад - термін, який уживається щодо всіх військослужбовців і цивільних найманих осіб військової частини, з'єднання, об'єднання, установи або іншої військової організації. У ньому виділяють військослужбовців і цивільний персонал.
Техніка Те́хніка (від грец. techne - мистецтво, майстерність) - сукупність засобів, створених людством для обслуговування своїх потреб виробничого і невиробничого характеру. У техніці матеріалізовані знання і виробничий досвід, накопичені людством у процесі розвитку суспільного виробництва.
Наприкінці заходу деякі з учнів з неабиякою рішучістю заявили, що в свій час вони обов’язково поповнять лави Національної гвардії України.

«Ми дуже вдячні за запрошення. Сьогоднішній день прошов продуктивно, цікаво та весело. Багато нових вражень та знань ви принесли для всіх нас. Віримо, що це не остання наша зустріч», – підсумувала зустріч директор школи Світлана Проценко.

Солдат Руслана Пацула

фото автора
Харьковская оперативная бригада Нацгвардии гостеприимно открыла двери школьников.

Недавно Харьковская специализированная школа I - III ступеней №11 по случаю «Праздника первого звонка» принимала у себя офицеров воинской части 3017. На днях же с ответным визитом кадетский корпус школьников и их учителя посетили воинскую часть в «День открытых дверей».

Молодых гостей во главе с директором школы Светланой Проценко тепло встретили офицеры воинской части. Кадетам продемонстрировали условия проживания и обучения в Национальной гвардии Украины.

Для школьников спланировали полноценную экскурсию: дети осмотрели народоведческие комнаты, пекарню, спальные помещения, баню, огневые комплексы. Не обошли вниманием и столовую, где гвардейцы угостили детей и учителей свежеиспеченными булочками и горячим чаем.

Шквал эмоций у кадетов вызвал огневой комплекс, ведь офицеры позволили полностью осмотреть технику снаружи и побывать внутри боевой машины.

В память о военной экскурсии бойцы подарила детям нашивки с эмблемой Нацгвардии, а одной из девочек заместитель командира бригады по работе с личным составом полковник Станислав Басараб, который, к слову, является выпускником этой школы, подарил свой нарукавный знак.

Школьники делились впечатлениями, неподкупными искренними улыбками, без страха, а наоборот с чрезвычайной заинтересованностью осматривали мельчайшие детали вооружения и военной техники и допытывались обо всем, что вызвало у них интерес. В конце мероприятия некоторые из учеников с большой решимостью заявили, что в свое время они обязательно пополнят ряды Национальной гвардии Украины.«Мы очень благодарны за приглашение. Сегодняшний день прошел продуктивно, интересно и весело. Много новых впечатлений и знаний вы принесли для всех нас. Верим, что это не последняя наша встреча», – подытожила встречу директор школы Светлана Проценко.

Солдат Руслана Пацула

фото автора


Скачати 25.96 Kb.

  • Національній гвардії України
  • Солдат Руслана Пацула фото автора Харьковская оперативная бригада Нацгвардии гостеприимно открыла двери школьников.
  • Солдат Руслана Пацула фото автора