Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінка


Інформація для змі компанія Ford поділиться своїм баченням міста майбутнього І розповість про наступні кроки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку на Світовому конгресі мобільних технологій

Скачати 25.93 Kb.

Інформація для змі компанія Ford поділиться своїм баченням міста майбутнього І розповість про наступні кроки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку на Світовому конгресі мобільних технологій
Скачати 25.93 Kb.
Дата конвертації 19.03.2017
Розмір 25.93 Kb.
Компанія Ford поділиться своїм баченням міста майбутнього і розповість про наступні кроки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку на Світовому конгресі мобільних технологій


  • Компанія Ford візьме участь у Світовому конгресі мобільних технологій, найбільшій у світі платформі мобільної промисловості, де повідомить важливі новини у сфері забезпечення мобільності та зв’язку.
  • Кен Вашингтон (Ken Washington), віце-президент підрозділу наукових досліджень та передового проектування Ford Motor Company розповість про «Місто майбутнього» 27 лютого о 09:30 за центральноєвропейським часом.

    Наукове дослідження - процес дослідження певного об'єкта (предмета або явища) за допомогою наукових методів, яке має на меті встановлення закономірностей його виникнення, розвитку і перетворення в інтересах раціонального використання у практичній діяльності людей.

    Центральноєвропе́йський час (англ. Central European Time, CET) - одна з назв часового поясу UTC+1. Цим часом користуються багато країн Європи та Північної Африки. Більшість із них користуються також центральноєвропейським літнім часом (CEST) UTC+2 як місцевим літнім часом.

    Форд Мо́тор Ко́мпані (англ. Ford Motor Company) (NYSE: F) - американська автомобілебудівна компанія, виробник автомобілів марки «Форд». У 1903 компанію заснував Генрі Форд; штаб-квартира розташована в місті Дірборн (штат Мічиган).


  • Джессіка Робінсон (Jessica Robinson), директор відділу рішень для міста, поспілкується на цю тему разом із Джейн Риґаард (Jane Rygaard) з компанії Nokia та професором Естевом Алміралом (Esteve Amirall) з бізнес-школи ESADE о 09:50 за центральноєвропейським часом
  • А о 13:00 Дон Батлер (Don Butler), виконавчий директор підрозділу Ford Connected Vehicle and Services, обговорить разом з Філом Скіппером (Phil Skipper) з компанії Vodafone тему «Засоби зв’язку для автомобілів у місті майбутнього»КЕЛЬН, Німеччина, 23 лютого 2017 р. — Під час Світового конгресу мобільних технологій у Барселоні компанія Ford поділиться власним баченням перспектив розвитку міст майбутнього, а також розповість про нові розробки у сфері забезпечення мобільності та зв’язку.
Кен Вашингтон, віце-президент підрозділу наукових досліджень та передового проектування Ford Motor Company розповість про «Місто майбутнього» 27 лютого о 09:30 за центральноєвропейським часом на стенді компанії Ford, зал № 3, стенд 3D21, виставковий центр Fira Barcelona Gran Via.
Після цього о 09:50 за центральноєвропейським часом Джессіка Робінсон, директор відділу рішень для міста і платформи Ford Smart Mobility, очолить обговорення на цю тему. До розмови приєднаються Джейн Риґаард, голова відділу маркетингу підрозділу передових мобільних рішень компанії Nokia, і професор Естев Алмірал з бізнес-школи ESADE в Барселоні. Модератором дискусії виступить Бінді Каріа (Bindi Karia), експерт з роботи зі старт-ап компаніями.
Дон Батлер, виконавчий директор відділу Ford Connected Vehicle and Services, о 13:00 поговорить з Філом Скіппером, головою відділу розвитку бізнесу підрозділу «Інтернет речей» компанії Vodafone на тему «Засоби зв’язку для автомобілів у місті майбутнього».
28 лютого о 15:00 за центральноєвропейським часом Скотт Лайонс (Scott Lyons) з відділу розвитку бізнесу та партнерських зв’язків підрозділу Connected Vehicle and Services компанії Ford of Europe проведе у залі M8 дискусію на тему «Майбутнє засобів мобільності». А 1 березня о 10:00 на стенді компанії Ford Стівен Армстронґ (Steven Armstrong), головний операційний директор компанії Ford of Europe поговорить з Дженсом Бароном (Jens Baron), продакт-менеджером компанії Waze, на тему «Переосмислення ідеалу: досвід старт-апів у руйнуванні шаблонів». Представникам засобів інформації, які бажають відвідати захід, необхідно звернутися за вказаними нижче контактними даними.
Гості зможуть проїхатися на електричній платформі Carr-E, відвідати демонстрацію електричного розкладного трицикла TriCiti і на власні очі побачити інноваційне рішення забезпечення мобільності в дії за допомогою засобів віртуальної реальності.

# # #


За додатковою інформацією звертайтесь:

Володимир Петрук, Менеджер з маркетингових комунікацій Ford

044 585 63 00 (вн.

Ма́ркетингова комуніка́ція (англ. marketing communication) або просування (англ. promotion) - один з чотирьох елементів маркетинг-міксу, який являє собою інтегрований набір засобів комунікації, що застосовується для передачі повідомлень від виробника або продавця продукції до його цільових ринків.

2460), [email protected]


Для отримання прес-релізів, супутніх матеріалів, фотографій та відео перейдіть за посиланням www.fordmedia.eu або www.media.ford.com.Слідкуйте за нами у Twitter www.twitter.com/FordEu або дивіться на YouTube www.youtube.com/fordofeurope


Скачати 25.93 Kb.

2021