Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація про хід виконання програми соціально-економічного розвитку м. Рівного на 2015-2019 роки за І півріччя 2015 року Промисловість Провідною галуззю в економіці міста залишається промисловість

Скачати 1.57 Mb.

Інформація про хід виконання програми соціально-економічного розвитку м. Рівного на 2015-2019 роки за І півріччя 2015 року Промисловість Провідною галуззю в економіці міста залишається промисловість
Скачати 1.57 Mb.
Сторінка 1/9
Дата конвертації 25.03.2017
Розмір 1.57 Mb.
Тип Інформація
  1   2   3   4   5   6   7   8   9Інформація

про хід виконання програми соціально-економічного розвитку м.Рівного

на 2015-2019 роки за І півріччя 2015 року

Промисловість


Провідною галуззю в економіці міста залишається промисловість.

За даними Головного управління статистики в Рівненській області, промисловими підприємствами міста за січень-травень 2015 року реалізовано продукції (робіт, послуг) на суму 4141,7 млн.

Рі́вненська о́бласть (до 1991 року - Ровенська область) - область в Україні. Розташована на північному заході країни. Площа області становить 20,1 тис. км² (3,3 % площі території України). Населення 1 154,2 тис.

Промисловість Промисло́вість - технічно найдосконаліша галузь матеріального виробництва, основа індустріалізації економіки, яка має вирішальний вплив на розвиток продуктивних сил; сукупність підприємств з виробництва електроенергії, знарядь праці для галузей економіки, видобутку сировини, палива, заготівлі лісу, переробки продукції, випущеної промисловістю або виробленої сільським господарством, видобуток і переробка сировини, виробництво товарів і послуг.

грн., що в 1,8 рази більше, ніж за січень-травень 2014 року та складає 40,2 % від показника в цілому по області.

Більшу частину цього обсягу складає продукція добувної та переробної промисловості (75,3 %), зокрема галузей: виробництва хімічних речових і хімічної продукції (56,0 %), машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування (4,0 %), виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (6,0 %) та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (23,3 %).

Наростили обсяги реалізації промислової продукції підприємства з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції;

Ї́жа - все, що споживає людина й інші живі істоти для підтримки життя; харчі. Речовини, що їх організм отримує з навколишнього середовища, є для нього будівельним матеріалом і джерелом енергії.

Переробні галузі АПК - це комплекс підприємств, що переробляють сільськогосподарську сировину, з якої отримують продукти харчування і сировину для харчової промисловості. Вони забезпечують населення продуктами харчування та створюють певні ресурси для зовнішнього обміну.

Тютюно́ві ви́роби - поняття, яким на споживчому ринку окреслюють регулярно обновлювані асортименти наступних типів виробів з тютюну: сигарети (овальні, круглі, з фільтром, без фільтра); цигарки; сигари й сигарили (ручні, машинні, з різаного тютюну й з аркуша, з натуральним покривом і покривом з відновленого тютюну); люльковий; нюхальний; смоктальний; жувальний тютюн; тютюн для самокруток; тютюнова суміш для кальянів; тютюновий пил, тютюнові есенції і екстракти, промислові замінники тютюну: тютюнові відходи, тютюн «гомогенізований» або «відновлений», тютюнові листи та інші вироби з тютюну чи його замінників для куріння, нюхання, смоктання чи жування. В цілому, доповнюється непопулярними в Україні тютюновими виробами, як біді, насвай і т.д. і поділяються на дві основні групи - димові (включає в себе люльковий, сигарний (сигариловий), сигаретний, самокруточний тютюни та тютюн для біді) і бездимові (жувальний, нюхальний, смоктальний, снюс та насвай) в залежності від способу застосування.

Речовина́ - вид матерії, яка характеризується масою та складається з елементарних частинок (електронів, протонів, нейтронів, мезонів тощо). Характерною властивістю таких частинок є відмінні від нуля баріонний заряд або лептонний заряд.

машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устаткування; металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування; текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів; виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів;

Камбоджійці та філіппінці вживають качині яйця із 19-20-денними зародками, в яких проглядаються сформовані дзьоб і кістки. Страва вважається делікатесом. Назва страви - балут.

підприємства з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції; виробництва виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, а також підприємства з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

Разом з тим, з метою здійснення контролю за ситуацією у промисловому комплексі м.Рівного управлінням економіки міста щомісячно проводиться подекадний моніторинг стану виробництва промислової продукції найбільших підприємств міста.

Так, за результатами проведеного моніторингу, за січень-червень 2015 року, за даними промислових підприємств міста, відбулося зростання обсягів виробництва на ТзОВ «Високовольтний союз – РЗВА», ТзОВ «Хлібодар» (збільшився обсяг з виробництва хлібобулочних виробів), ТзДВ «Рівненський домобудівний комбінат», ТзОВ «Планета-Друк» та інші.

Хлібобу́лочні ви́роби - харчові продукти, які випікаються з борошна, дріжджів, солі, води та додаткової сировини для хлібобулочних виробів.

Проте, ряд промислових підприємств міста допустили спад виробництва промислової продукції, а саме: ПАТ «Рівненська фабрика нетканих матеріалів», ПрАТ «Агроресурс», ДП Фірма «Екотехніка – М» , ПрАТ «Рівне-Борошно», ПАТ «Поліссяхліб», ТОВ «Друк Волині».

Зниження темпів та скорочення обсягів виробництва і реалізації окремих видів промислової продукції обумовлені низкою спільних для більшості підприємств проблем, це: зниження платоспроможності споживачів продукції, зменшення кількості замовлень на її виробництво, нестача обігових коштів у підприємств та неповернення ПДВ.

Питання підвищення ефективності роботи промислових підприємств міста, нарощування ними обсягів виробництва продукції знаходиться на постійному контролі відділу промисловості та підприємництва управління економіки міста.

Щомісячно здійснюється збір та аналіз інформації щодо обсягів реалізації промислового виробництва та подекадний облік випуску продукції в натуральному виразі на найбільших промислових підприємствах міста.

Протягом звітного періоду заступником міського голови та начальником управління економіки міста спільно з працівниками постійно відвідувались промислові підприємства міста.

Звітний (податковий) період - період, за який платник податку зобов'язаний проводити розрахунки податку та сплачувати його до бюджету.

Підприє́мство - самостійний суб'єкт господарювання, зареєстрований компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому Господарським кодексом України та іншими законами.

Під час зустрічей з керівниками підприємств, безпосередньо на виробництві розглядались проблемні питання, шляхи їх вирішення та можливості щодо розширення виробництв та нарощування обсягів виробництва.

  1   2   3   4   5   6   7   8   9


Скачати 1.57 Mb.

2021