Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація про Плевенську область Республіки Болгарія Плевенська область знаходиться у центральній частині Північної Болгарії та включає в себе 11 муніципалітетів із 144 населеними районами

Скачати 34.73 Kb.

Інформація про Плевенську область Республіки Болгарія Плевенська область знаходиться у центральній частині Північної Болгарії та включає в себе 11 муніципалітетів із 144 населеними районами
Скачати 34.73 Kb.
Дата конвертації25.04.2017
Розмір34.73 Kb.
ТипІнформація

Загальна інформація про Плевенську область

Республіки Болгарія

e:\work\межрегиональное сотрудничество\плевенская область\4281_650__5.jpg

Плевенська область знаходиться у центральній частині Північної Болгарії та включає в себе 11 муніципалітетів із 144 населеними районами.

Місто Плевен розташоване в 170 км від столиці міста Софія, в 320 км від узбережжя Чорного моря та 50 км від річки Дунай. Завдяки вдалому логістичному положенню Плевенська область є великим адміністративним, економічним, політичним, культурним і транспортним центром.

Плевенська область Плевенська область (болг. Плевенска област) - область в Північно-західному регіоні Болгарії. Адміністративно-територіальний устрій[ред. • ред. код] Плевенська область поіляється на 11 общин: Белене Долна Митрополія Долні Дибнік Гулянці Іскир Кнежа Левські Нікопол Плевен Пордим Червен бряг

Економіка

Плевенська область має найвищий показник сільськогосподарського виробництва та виготовлення продукції легкої промисловості в Північно-Західному регіоні Болгарії. Сільськогосподарські підприємства області активно експортують зерно, пшеницю, кукурудзу, ячмінь та соняшник.

Харчова промисловість представлена виробництвом ​​консервів, алкогольних та тютюнових виробів, курячого м'яса, рафінованої олії, цукру.

Сільськогоспо́дарське виробни́цтво - вид господарської діяльності з виробництва продукції, яка пов'язана з біологічними процесами її вирощування, призначеної для споживання в сирому і переробленому вигляді та для використання на нехарчові цілі.
Тютюно́ві ви́роби - поняття, яким на споживчому ринку окреслюють регулярно обновлювані асортименти наступних типів виробів з тютюну: сигарети (овальні, круглі, з фільтром, без фільтра); цигарки; сигари й сигарили (ручні, машинні, з різаного тютюну й з аркуша, з натуральним покривом і покривом з відновленого тютюну); люльковий; нюхальний; смоктальний; жувальний тютюн; тютюн для самокруток; тютюнова суміш для кальянів; тютюновий пил, тютюнові есенції і екстракти, промислові замінники тютюну: тютюнові відходи, тютюн «гомогенізований» або «відновлений», тютюнові листи та інші вироби з тютюну чи його замінників для куріння, нюхання, смоктання чи жування. В цілому, доповнюється непопулярними в Україні тютюновими виробами, як біді, насвай і т.д. і поділяються на дві основні групи - димові (включає в себе люльковий, сигарний (сигариловий), сигаретний, самокруточний тютюни та тютюн для біді) і бездимові (жувальний, нюхальний, смоктальний, снюс та насвай) в залежності від способу застосування.

В Плевенському регіоні розташовано два машинобудівних заводи, цементний завод і ливарні. Добувна промисловості добре розвинена завдяки запасам нафти і природного газу в районі міста Долні Дубнік і села Гіген.


Бізнес середовище

Муніципалітети в районі проводять зважену місцеву податкову політику, яка суттєво не відрізняється від звичайної практики інших районів. Протягом багатьох років, ставка ліцензійного збору залишається низькою і незмінною майже у всіх муніципалітетах. Єдиним винятком був ​​Плевен, де в період з 2008 по 2011 роки податкова ставка була дуже високою, але в 2012 році вона була скорочена більш ніж на 30%.


Інфраструктура

Станом на 2011 рік структура дорожньої мережі була представлена переважно дорогами 3 класу (62%), 2 класу (26%), 1 класу (12%). Щільність залізничних ліній (4,4 км/100 км2) в 2010 році перевищувала середній показник по країні, при чому, половина довжини залізничних колій була електрифікована.

Податкова ставка - законодавчо визначена величина податкових нарахувань на одиницю виміру бази оподаткування.
Залізнична колія (англ. railway track; нім. Gleis n) - комплекс інженерних споруд та пристроїв, що утворюють дорогу із рейковою колією, призначених пропускати залізничний рухомий склад із установленою швидкістю.
Залізни́чний тра́нспорт (залізни́ця) - вид рейкового транспорту, що здійснює перевезення пасажирів та вантажів в колісних екіпажах, що рухаються залізничною колією. Залізничний транспорт є галуззю промисловості, частиною транспортної мережі логістичних ланцюгів, які сприяють міжнародній торгівлі і економічному зростанню.
Доступність залізничного транспорту (станцій і зупиночних пунктів) теж дуже добре розвинута.


Туризм

Плевенська область є однією із лідерів Болгарії в сфері послуг, зокрема за рахунок забезпечення відмінних умов для еко- та бальнеологічного туризму.

Трети́нний се́ктор еконо́міки або сфера послуг - один із трьох секторів економіки в рамках гіпотези трьох секторів, який включає економічну діяльність, пов'язану з послугами.

Регіон має багаті історичні традиції виноробства. Винний туризм в Плевенській області включає в себе відвідування виноградників, лекції про виноробство, процедури дегустації винних сортів.

Винний туризм - спеціалізований вид туризму, що має на меті дегустацію, споживання, купівлю вина безпосередньо у виробника.
В області створений найстарший і найбільший на Балканах музей виноробства, де відвідувачі можуть ознайомитися з історією виноробства та сортами вин з усіх регіонів країни.

Місто Плевен приваблює туристів історичними пам’ятками часів російсько-турецької війни кінця ХІХ ст. Щороку військові музеї міста відвідує близько 150 тисяч туристів. Візитівкою Плевна є художній комплекс-панорама «Плевенська епопея 1877», який розташований на місці визначних боїв за звільнення Плевна 1877 року і присвячений боротьбі боротьбі болгарського народу проти Османського іга.

Болгари (самоназва Българи) - слов'яномовний народ, основне населення Болгарії, говорять болгарською мовою. Болгарська діаспора та болгари як національна меншина наявні в інших державах Європи, а також у США, Канаді тощо.

Крім цього на території Плевенської області існує велика кількість паркових зон відпочинку, природних заповідників, історичних споруд.
Освіта і наука

В м.Плевен працює Інститут виноградарства і енології, який займається генетикою та селекцією нових сортів винограду, екологічним та ресурно-технічним обґрунтуванням виноробства.

В Плевені є медичний університет і педагогічний коледж (філіал Веліко-Тирновського університету), в той же час в місті Долна Мітрополія знаходиться авіаційний факультет Національного військового університету імені Васила Левскі.

Починаючи з 2003 року чисельність студентів в області постійно збільшується, здебільшого завдяки іноземним студентам (в 2011 році, іноземні студенти нараховували 49% від загальної кількості студентського населення місцевого медичного університету).

Скачати 34.73 Kb.

  • Е коном і ка
  • Туризм