Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація про програмний продукт зміст zillya! Антивірус для Бізнесу зміст загальна характеристика програмного продукту. Складові програмного продукту. 3 Компоненти антивірусного захисту

Скачати 67.71 Kb.

Інформація про програмний продукт зміст zillya! Антивірус для Бізнесу зміст загальна характеристика програмного продукту. Складові програмного продукту. 3 Компоненти антивірусного захисту
Скачати 67.71 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації03.04.2017
Розмір67.71 Kb.
ТипІнформація
  1   2
Zillya! Антивірус для Бізнесу


Стисла інформація про програмний продукт


ЗМІСТ
Zillya!
Програ́мний проду́кт (англ. programming product) - це: програмний засіб, програмне забезпечення, які призначені для постачання користувачеві (покупцеві, замовникові). програма, яку може запускати, тестувати, виправляти та змінювати будь-яка людина.
Антивірус для Бізнесу 1

ЗМІСТ 1


1.Загальна характеристика програмного продукту. 2

2.Складові програмного продукту. 3

3.Компоненти антивірусного захисту. 5

4.Системні вимоги. 7

5.Зворотній зв'язок 8  1. Загальна характеристика програмного продукту.


Zillya! Антивірус для Бізнесу – програмний продукт, призначений для захисту обчислювальних машин, надалі – комп’ютерів користувачів, в локальній мережі організації від шкідливого програмного забезпечення.
Комп'ютер (від англ. computer; лат. computator - обчислювач, лат. computatrum - рахувати, МФА: [kəmpjuː.Tə(ɹ)]) - програмно-керований пристрій для обробки інформації. Конструктивно це може бути механічний або немеханічний (електронний) пристрій, призначений для проведення обчислень, які можуть відбуватися дискретно або безперервно у часі.
Зловмисний програмний засіб або шкідливі програми (англ. Malware - скорочення від malicious - зловмисний і software - програмне забезпечення) - програмне забезпечення, яке перешкоджає роботі комп'ютера, збирає конфіденційну інформацію або отримує доступ до приватних комп'ютерних систем.
Передбачає централізоване керування антивірусним захистом з комп’ютера системного адміністратора.

Основними можливостями централізованого управління антивірусним захистом, передбаченими в Zillya! Антивірус для Бізнесу, є:  • автоматичне (віддалене) та локальне (ручне) встановлення антивірусного захисту на комп’ютери. Віддалена установка – установка клієнтських частин на комп’ютери через мережеве з’єднання (установка через мережу). Локальна установка – установка через запуск інсталятора клієнтської частини на комп’ютерах, що необхідно захистити;

  • можливість керування клієнтськими частинами через мережу Інтернет;
    Систе́мний адміністра́тор (від англ. system administrator, systems administrator) - працівник, посадові обов’язки якого передбачають забезпечення роботи комп’ютерної техніки, комп’ютерної мережі і програмного забезпечення в організації.
    Інтернет Інтерне́т (від англ. Internet), міжмере́жжя - всесвітня система взаємосполучених комп'ютерних мереж, що базуються на комплекті Інтернет-протоколів. Інтернет також називають мережею мереж. Інтернет складається з мільйонів локальних і глобальних приватних, публічних, академічних, ділових і урядових мереж, пов'язаних між собою з використанням різноманітних дротових, оптичних і бездротових технологій.


  • можливість контролю стану захисту комп’ютерів мережі: запуск сканування, перегляд поточних подій, історії, черг поставлених завдань, виконання дій над знайденими загрозами, налаштування програмних та системних правил для компонентів захисту, індивідуальне налаштування Клієнтських части антивірусу з адміністративної панелі;

  • створення груп, що дозволяє виконувати групове управління комп’ютерами в мережі.


  1   2


Скачати 67.71 Kb.

  • Загальна характеристика програмного продукту.