Первая страница
Наша команда
Контакты
О нас

    Головна сторінкаІнформація про роботодавців Одеси (перелік відсортований за розміром штату співробітників у місті) Компанія Проекти і технології

Скачати 134.89 Kb.

Інформація про роботодавців Одеси (перелік відсортований за розміром штату співробітників у місті) Компанія Проекти і технології
Скачати 134.89 Kb.
Дата конвертації 10.03.2017
Розмір 134.89 Kb.
Тип Інформація

Інформація про роботодавців Одеси

(перелік відсортований за розміром штату співробітників у місті)

Компанія

Проекти і технології

Наявність спеціальних програм і практик для студентів

Контактні дані

аутсорсингові компанії


Luxoft

Міжнародна компанія з головним офісом в Швейцарії

(600 співробітників в Одесі)


Основні проекти в Одесі представлені в області автомобільної і фінансово-банківської індустрії. Технології: С , Java.

Двічі на рік проходить набір на студентську програму. Для участі необхідно пройти відбіркове тестування та інтерв'ю. Згодом інтерн проходить двомісячне навчання, виробничу практику на реальному проекті, після - отримує працевлаштування.

вул. Велика Арнаутська, 72/74 

[email protected]

380 48 720 70 01

вул. Ніжинська, 79 

[email protected]

380 48 720 70 01

вул. Картамишевська, 9В 

[email protected]

380 48 720 70 01Lohika

Американська компанія

(397 співробітників в Одесі)


Одеські програмісти компанії працюють над mid-size проектами для стартапів та багатолітніми проектами з великими клієнтами: HP, IronPort (Cisco). Провіднітехнологии: JavaScript, Java, Scala, .NET, C , SalesForce, Ruby on Rails, Python, QA.

Спеціальних програм для студентів немає. Більшість проектів складні з технологічної точки зору, тому на них запрошують людей з досвідом mid .

вул. Буніна, 1 

[email protected]

(048) 728-21-62 


(048) 728-29-55

Provectus

Американська компанія

(270 співробітників в Одесі)


Компанія розробляє ПО для мобільних платформ, WEB і E-Commerсe (основні проекти в Україні - Selectica, Live Nation, Men's Wearhouse, GraceNote, Zinio). Технології: Ruby, HTML, CSS, Python, ASP.net, PHP. Також в компанії є власна студія по розробці мобільних і веб-додатків на iOS, Android, HTML5, Java, WP, Blackberry.

Компанія тісно співпрацює з Фабрикою, КА «ШАГ». Практикує стажування студентів, найкращі залишаються працювати при наявності відповідної позиції.

Обсерваторний провулок, 2/4 

[email protected]

38-048-737-6935AB Soft

Українська компанія


(230 співробітників в Одесі)

Основні напрямки роботи: software development, QA testing, web design, web development, system administration. Технології: PHP, Java, HTML5 CSS3, JavaScript / jQuery, Python, C / C , mobile development.

Спеціальних програм немає, але іноді беруть джуніорів (в основному QA) при наявності вакансій, з можливістю навчання та отримання постійної посади.

пров. Віце-адмірала Жукова 21\23

[email protected]

38(048) 785-78-10Ciklum

Датська компанія

(145 співробітників в Одесі)


В одеському офісі на поточний момент знаходяться 13 команд, проекти абсолютно різні, від маркетинг-рішень до ігрових платформ. В основному використовують microsoft stack технології, java, mobile, JavaScript, PHP та ін.

Іноді Ciklum наймає студентів в інтернатуру.

вул. Леха Качинського, 7. 6й поверх БЦ Ріальто

[email protected]

380487345030Intersog

Американська компанія

(90 співробітників в Одесі)


На даному етапі компанія в основному спеціалізується на розробці мобільних додатків, зокрема для: медицини (ринок охорони здоров'я Норвегії та США), носяться гаджетів, Internet of Things і Big Data. Використовувані технології: Java, PHP, .NET, JS, iOS і Android і ін.

Компанію запустила свою школу Intersog Labs. Кращих випускників запрошують на оплачувану інтернатуру з можливістю стати частиною команди згодом. Також Intersog активно співпрацює з комп'ютерної школою Hillel International.

вул. Маршала Говорова, 18 

[email protected]

38 067 489 4277


HYS Enterprise

Нідерландська компанія

(70 співробітників в Одесі)


Компанія створює ПО для замовників, організовуючи виділені команди. Основні проекти: телеком, мобільні і веб додатки, e-commerse.
вул. Велика Арнаутська 72/74 

[email protected]

(067)484-54-14TechInsight

Українська компанія


(65 співробітників в Одесі)

Компанія займається розробкою ПЗ для клієнтів з Європи та Америки. Основні проекти охоплюють сфери Aviation, Dental Technitial, Marketing, etc. Основні використовувані технології Java, Scala, .NET, С / С .

Спеціальних програм немає, але компанія готова брати талановитих студентів на позиції джуніорів / стажерів.

вул. Балківська, 84 

[email protected]

380 482 349277DataArt

Американська компанія

(60 співробітників в Одесі)


Компанія розробляє ПО для клієнтів, серед яких технологічні компанії та інвестиційні фонди, представники ринку мобільних технологій, онлайн-подорожей, мас-медіа, медицини, Інтернет-проектів. Використовує технології Java, .NET, Ruby, JavaScript.

У DataArt є програми практик. Практикантів зараховують до штату компанії з випробувальним терміном. Під час практики вони отримують фіксовану зарплату.

1/20 Marazliyevskaya St., Business Center "Shevchenkovsky", Entrance D1 

[email protected]

380(48)703-76-73 


380 (93) 418-94-47

Sigma Software 

Українська компанія в складі шведської консалтингової групи Sigma

(52 співробітників в Одесі)


Одеські розробники займаються проектами по Gambling, Enterprise solutions, Mobile development, Big Data.

У компанії є програми інтернатури за напрямками Java, .Net, JS, QA. Також студенти вузів можуть проходити в компанії практику.

проспект Шевченка, 12/2 

[email protected]

380 (48) 737–5023Beetroot Resources

Шведська компанія

(35 співробітників в Одесі)


Компанія займається веб та мобільного розробкою, UI / UX дизайном. Технології: PHP, Javascript, CMS: WordPress, iOS, Android.

Компанія регулярно запрошує на роботу молодих фахівців без досвіду і в поточному році планує відкрити в Одесі свою академію.

[email protected]


Elephant Head Software

Американська компанія

(20співробітників в Одесі)


Офіс займається дизайном і розробкою сайтів і додатки для мобільних пристроїв і інтернету.

Проекти пов'язані з навчальними програмами (великий клієнт - компанія PEARSON), з IoT і ін. Основні технології: Ruby / Ruby on Rails, Java, Objective-C, Swift, Javascript (Angular JS, jQuery), Coffeescript, HAML.Спеціальних програм немає, але укладено співпрацю з КА «ШАГ» - випускників академії будуть запрошувати на співбесіди на відкриті вакансії.

iLogos

Європейська компанія

(10співробітників в Одесі)


Компанія спеціалізується на ігровому аутсорс, розробники використовують технології Unity 3D, C , HTML5, і інші, наприклад, PHP на бекенд. Також в iLogos працюють 2D, 3D художники, Геймдизайнер.

В даний момент рівень проектів не дозволяє масово брати новачків і студентів, але в компанії завжди раді тлумачним хлопцям, яких можна навчати.

[email protected]

Skype: liudmyla.kotenko


ПРОДУКТОВІ КОМПАНІЇ


Comodo Group

Американська компанія

(190 співробітників в Одесі)


Продукти компанії пов'язані з комп'ютерною безпекою. Компанія найбільш відома видачею SSL-сертифікатів і безкоштовним Comodo Antivirus. Проекти пишуться на C , Java, C #, Ruby, PHP, JavaScript, Python, Perl.

Спеціальних програм для студентів немає, але компанія іноді приймає перспективних хлопців, навчає і потім бере на ставку.

[email protected]


Яндекс.Украина

Міжнародна компанія з головним офісом в Росії

(120 співробітників в Одесі).


Програмісти одеського офісу Яндекса розробляють front-end Яндекс.Маркет і Яндекс.Карт. Основні технології: NodeJS, БЕМ-стек, BEViS.

Компанія готова брати на роботу фахівців без досвіду, коли є відповідні вакансії. Добре показали себе стажисти мають всі шанси стати розробниками.

Одеса, Польський узвіз, 11, БЦ "Морський-2", 8 поверх

[email protected]

380 48 737-44-10 


380 44 586-41-48

NetCracker

Американська компанія

(100 співробітників в Одесі)


В одеському офісі функціонують напрямки Software Development, QA і Business Analysis. Працюють над проектами для телеком операторів, використовують Java, GWT, JavaScript, Spring, Maven, JSP, JSF, Subversion, XML, JPA, Oracle, PL / SQL, SQL.

В Одесі працює Навчальний центр NetCracker при ОНПУ. Набір проходить на конкурсній основі, заняття безкоштовні. Напрямки - розробка ПО (Java і Oracle) і QA. Кращих студентів компанія бере в штат, в середньому це близько 25% відсотків учнів.

вул. Михайлівська, 25

[email protected]

38 (048) 710-08-10 ex. 26401111PIX UA

Британська компанія


(85 співробітників в Одесі)

Компанія розробляє продукти, пов'язані з передачею відеоданих: filmonTV, battlecam, mondotunes, hologramusa, ETV. Області розробок: web development, high load, cross platform applications, mobile applications. Основні технології: PHP, Java, JavaScript, ActionScript, C і багато інших.

Фахівці без досвіду роботи можуть стати співробітниками компанії при наявності хорошої бази знань. Випробувальний термін (2-3 місяці) оплачується.

вул. Жуковського, 9 

[email protected]

050 49 24 699KeepSolid

Американська компанія

(50 співробітників в Одесі)


Компанія розробляє iOS, Android, Mac, Windows, Linux і Web додатки для бізнесу та складні серверні рішення. Серед відомих продуктів: VPN Unlimited, Private Browser, To Do Checklist, Sync Photos To Storage, Photo Transfer WiFi. Технології: C , Java, Objective-C / C, Erlang, UIKit / Foundation / Core Graphics / Core Animation, Core Data, Game Kit, Social framework / Accounts framework, GCD, Qt, HTML, JS, CSS, PHP, NodeJS, Redis, Postgres, Nginx PHP-FPM, JSON, Protocol Buffers, Msgpack, CURL, CARES, AFNetworking, Boost :: Asio, POSIX Sockets, Bonjour API, ZMQ.

Компанія проводить безкоштовні практичні семінари для студентів за напрямками iOS, Android і Web. По закінченню кращі студенти можуть пройти річну практику в KeepSolid і отримати запрошення на роботу.

[email protected]


Readdle

Українська компанія


(50 співробітників в Одесі)

Командра розробляє додатки на iOS. Продукти компанії дозволяють користувачам за допомогою мобільних пристроїв працювати з документами - сканувати, виводити на друк.
Marshala Govorova str., 18 

[email protected]

067-101-57-84Opera Software Ukraine

Норвезька компанія


(40 співробітників в Одесі)

Одеський офіс розробляє і підтримує Opera Mobile Store, а також Opera Subscription Store і інші продукти Opera Software, включаючи реалізацію продуктів платформи Opera Mediaworks в регіонах EMEA.

Рідкісні вакансії Opera Software Ukraine відкриті в тому числі і талановитим студентам. На роботу беруть за рівнем розвитку навичок фахівця і вмінню ефективно працювати в команді.

Гагарінське плато, 5/3 (Аркадійський палац), офіс №301

[email protected]

Slice

Японська компанія


(40 співробітників в Одесі)

Продукт компанії - мобільний додаток для консолідації покупок, зроблених через інтернет. Сфери розробок: machine learning, data mining і social computing. Основний стік технологій: Java, MySql.

Спеціальних програм для студентів немає, але компанія іноді наймає перспективну молодь.

BeLight Software

Українська компанія


(30 співробітників в Одесі)

Головний фокус продуктів компанії - програми для Mac OS, деякі продукти мають додаткові версії для iPad і Android.

В основному це програми для створення і оформлення графіки і тексту (desktop publishing), створення інтер'єрів і підвищення особистої продуктивності.Спеціальних програм для студентів немає, але в деяких випадках можуть звернути увагу на талановитих і перспективних хлопців, якщо вони володіють необхідними навичками та наявністю реалізованих проектів.

вул. Мельницька, 26/2, оф. 305

[email protected]

738-08-49Electric Cloud

Американська компанія

(30 співробітників в Одесі)


Продукт компанії дозволяє збільшити продуктивність DevOps при розробці мобільних і веб додатків, а також оптимізувати інші процеси створення ПО.
Looksery

Українська компанія


(30 співробітників в Одесі)

Офіс в Одесі займається створенням ПО, а також дослідженнями Computer Vision. Розробляють програми під iOS (Objective C, Cocoa Touch, CoreData, Xcode) і Android (Java, Android SDK / NDK, Gradle). Медіа ядро - на С і Assembler, все ефекти доповненої реальності - на OpenGL (ES). Backend - на PHP і Python.

Компанія бере на роботу студентів, особливу перевагу віддають хлопцям-учасникам олімпіад з програмування, таких як ACM ICPC.

Opower
Американська компанія

(30 співробітників в Одесі)Компанія створює програмні продукти, які допомагають економити енергію і витрати, пов'язані з її споживанням. Одеські програмісти працюють з Java, Ruby, Scala, HBase, JQuery.
БЦ "Морський - 2", Польський спуск, 11, 5 пов. (Ліфти праворуч від входу)

[email protected]

38 093 901 83 75Aratog

Українська компанія


(25 співробітників в Одесі)

Офіс в Одесі розробляє ігри на Unity (від браузерних MMO до мобільних і казуальних). Крім власних продуктів, компанія займається створенням PC / Web / iOS / Android 2D і 3D ігор для замовників.

Компанія приймає на роботу студентів без досвіду, однак такі кандидати повинні продемонструвати власні спроби в розробці ігор і захопленість іграми різних жанрів.

вул. Чорноморського козацтва, 115

[email protected]

38 (048) 795-20-56Kwambio

Американська компанія

(12 співробітників в Одесі)


Компанія спеціалізується в сфері 3D-принтинга, розробляє веб-сервіс і мобільний додаток під iOS для роботи над дизайнерськими продуктами. Крім розвитку платформи, команда працює над власною розробкою 3D-принтера.
Augmented Pixels

Американська компанія

(10 співробітників в Одесі)


Компанія розробляє технології доповненої реальності. Є два основних напрямки: мобільні додатки (АР гри) і B2B-рішення для рітейлу.

Наймають тільки кваліфікованих фахівців.

Teradek

Американська компанія

(6 співробітників в Одесі)


Одеські розробники займаються веб-проектом, суть якого полягає в віддаленому управлінні девайсами Teradek. Працюють головним чином з Javascript / Node.js. Набір технологій на UI: Chaplin Exoskeleton React.js. На бекенд: Express MongoDB Redis Postgres.

Наймають тільки фахівців рівня senior.

пров. Нечипоренко 4, оф. 15

[email protected]

13105287477


Агентства інтернет-маркетингу


Netpeak
Американська компанія

(164 співробітників в Одесі)Група компаній Netpeak включає в себе агентство інтернет-маркетингу Netpeak, що надає послуги SEO та PPC, підрозділ Netpeak Software, що створює SaaS і десктоп продукти в сфері інтернет-маркетингу, сервіс для аналізу конкурентів і підбору ключових фраз Serpstat і call-tracking систему Ringostat. Команди спеціалізуються на .Net і PHP.

Освітній Центр Netpeak проводить безкоштовні курси, тривалістю від 1,5 до 2 місяців. Відбір студентів проходить на конкурсній основі. Кращі студенти отримують пропозицію роботи в процесі або після навчання. Junior-розробники можуть розраховувати на програму наставництва.

вул. Новосельського, 68/2 

38 (048) 73-73-501Clickky Family
Американская компания
(55 сотрудников в Одессе)

Компанія займається банерної рекламою в додатках під iOS і Android, просуванням додатків, лідогенераціі. Програмісти розробляють мобільну рекламну платформу, використовуючи PHP (Symfony2, Zend), JS (ChaplinJS), БД (MongoDB, Redis, MySQL).

Компанія активно співпрацює з комп'ютерної школою Hillel International.

Адміральський проспект, д. 34а [email protected]

VertaMedia
Американская компания 
(57/70)

VertaMedia - це технологічна платформа, що надає рішення з монетизації веб майданчиків за допомогою відео реклами. Компанія надає партнерам свій маркетплейс, відео плеєр і відео бібліотеку. Технології: PHP (YII2, YII1), Nodejs, LUA, Java, Scala, Javascript (ExtJS, React), CSS (SASS COMPASS).

З кінця січня 2016 стартує проект «One day internship in VertaMedia» для учнів старших класів та студентів ВНЗ профільних спеціальностей. Напрямки: QA, PHP (Back-End), JavaScript (Front-End), РМ, Managers. Також в 2016 році планується впровадження оплачуваного стажування.

Адміральський проспект, д. 34а


ComboApp
Американская компания
(15/21)

ComboApp - маркетингове агентство повного циклу, яке займається виведенням і просуванням мобільного продукту. Програмісти розробляють внутрішні проекти і створюють продукти для кінцевих користувачів. Технології: PHP Yii, іноді С для роботи з великими обсягами даних.

Компанія підтримує Internship program, для участі в якій потрібен досвід роботи від 1 року.

На даний момент програма активна для одного проекту, пов'язаного з mobile & affiliate marketing.


[email protected]


* ІТ – ринок праці ОДЕСИ: актуальні вакансії доступні за посиланням https://jobs.
Посилання (англ. reference), також поклик - посилання у паперових і електронних документах - уривок, витяг з якого-небудь твору, на який посилаються у викладі, з точною назвою джерела й вказівкою на відповідну сторінку.
Ринок праці - це система суспільних відносин, пов'язаних з купівлею і продажем трудових послуг працівників (послуг праці).
dou.ua/vacancies/?city=Одесса


Скачати 134.89 Kb.

2021